2026 - 2028 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 24/278 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және "2026-2028 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес оның ішінде 2026 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 454 711 418,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 122 069 640,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16 939 847,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 63 955,9 мың теңге;
арнаулы түсімдер бойынша – 8 427 082,3 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 307 210 891,6 мың теңге;
2) шығындар – 446 203 945,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 46 806 217,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 53 282 479,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 476 261,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 11 098 808,9 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 11 098 808,9 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -49 397 553,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49 397 553,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 53 032 479,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 635 023,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 97,4 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық мәслихатының 17.08.2026 № 29/345 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға қалалар мен аудандардың бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері мынадай мөлшерлерде белгіленсін:
әлеуметтік салық:
Бейнеу ауданына – 0 пайыз;
Қарақия ауданына – 5,9 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 0 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 1,7 пайыз;
Түпқараған ауданына – 0 пайыз;
Ақтау қаласына – 1,0 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 0 пайыз.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық мәслихатының 24.04.2026 № 27/321 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2026 жылға арналған облыстық бюджетте қалалық және аудандық бюджеттерден облыстық бюджетке алып қоюлар көлемі 176 267 505,0 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Бейнеу ауданынан – 1 070 808,0 мың теңге;
Қарақия ауданынан – 13 110 012,0 мың теңге;
Маңғыстау ауданынан – 3 739 195,0 мың теңге;

Об областном бюджете на 2026 - 2028 годы
Решение Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2025 года № 24/278.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "О республиканском бюджете на 2026-2028 годы", Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 454 711 418,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 122 069 640,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 939 847,5 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 63 955,9 тысяч тенге;
специальным поступлениям – 8 427 082,3 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 307 210 891,6 тысяча тенге;
2) затраты – 446 203 945,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 46 806 217,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 53 282 479,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 476 261,7 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 098 808,9 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11 098 808,9 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -49 397 553,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49 397 553,2 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 53 032 479,0 тысяч тенге;
погашение займов – 3 635 023,2 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 97,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Мангистауского областного маслихата от 17.08.2026 № 29/345 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Установить нормативы распределения доходов в бюджеты городов и районов на 2026 год в следующих размерах:
социальный налог:
Бейнеускому району – 0 процентов;
Каракиянскому району – 5,9 процентов;
Мангистаускому району – 0 процентов;
Мунайлинскому району – 1,7 процентов;
Тупкараганскому району – 0 процентов;
городу Актау – 1,0 процентов;
городу Жанаозен – 0 процентов.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Мангистауского областного маслихата от 24.04.2026 № 27/321 (вводится в действие с 01.01.2026).
3. Предусмотреть в областном бюджете на 2026 год объемы бюджетных изъятий из районных и городских бюджетов в областной бюджет в сумме 176 267 505,0 тысяч тенге, в том числе:
Бейнеуского района – 1 070 808,0 тысяч тенге;
Каракиянского района – 13 110 012,0 тысяч тенге;
Мангистауского района – 3 739 195,0 тысяч тенге;

Мұнайлы ауданынан – 1 095 372,0 мың теңге;
Түпқараған ауданынан – 1 868 338,0 мың теңге;
Ақтау қаласынан – 120 306 600,0 мың теңге;
Жаңаөзен қаласынан – 35 077 180,0 мың теңге.
4. 2026 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен қалалар мен аудандардың бюджеттеріне нысаналы трансферттер көлемдері 11 890 578,0 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Бейнеу ауданына – 1 988 642,0 мың теңге;
Қарақия ауданына – 567 490,0 мың теңге;
Маңғыстау ауданына – 514 108,0 мың теңге;
Мұнайлы ауданына – 1 323 595,0 мың теңге;
Түпқараған ауданына – 785 429,0 мың теңге;
Ақтау қаласына – 5 170 545,0 мың теңге;
Жаңаөзен қаласына – 1 540 769,0 мың теңге.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық мәслихатының 17.08.2026 № 29/345 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2026 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен облыстық бюджетке берілетін субвенциялар көлемдері 122 677 187,0 мың теңге сомасында көзделсін.
6. Облыс әкімдігінің 2026 жылға арналған резерві 7 604 807,5 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық мәслихатының 17.08.2026 № 29/345 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2026 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 2 424 799,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
8. 2026 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер 5 624 136,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық мәслихатының 17.08.2026 № 29/345 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2026 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен кредиттер түсімдері 53 032 479,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық мәслихатының 17.08.2026 № 29/345 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2026 жылға облыстың жергілікті атқарушы органдарының борыштарының лимиттері 221 616 933,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
11. 2026 жылға облыстың жергілікті атқарушы органдарының "толық бітіріп берілетін" құрылыс жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерінің лимиттері 54 051 349,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
12. 2026 жылға облыстың жергілікті атқарушы органдарының мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерінің лимиттері 99 847 269,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

Мунайлинского района – 1 095 372,0 тысячи тенге;
Тупкараганского района – 1 868 338,0 тысяч тенге;
города Актау – 120 306 600,0 тысяч тенге;
города Жанаозен – 35 077 180,0 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в областном бюджете на 2026 год объемы целевых трансфертов из областного бюджета в бюджеты городов и районов в сумме 11 890 578,0 тысяч тенге, в том числе:
Бейнеускому району – 1 988 642,0 тысячи тенге;
Каракиянскому району – 567 490,0 тысяч тенге;
Мангистаускому району – 514 108,0 тысяч тенге;
Мунайлинскому району – 1 323 595,0 тысяч тенге;
Тупкараганскому району – 785 429,0 тысяч тенге;
города Актау – 5 170 545,0 тысяч тенге;
города Жанаозен – 1 540 769,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Мангистауского областного маслихата от 17.08.2026 № 29/345 (вводится в действие с 01.01.2026).
5. Предусмотреть в областном бюджете на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из республиканского бюджета в областной бюджет в сумме 122 677 187,0 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв акимата области на 2026 год в сумме 7 604 807,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения Мангистауского областного маслихата от 17.08.2026 № 29/345 (вводится в действие с 01.01.2026).
7. Учесть, что в областном бюджете на 2026 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, в сумме 2 424 799,0 тысяч тенге.
8. Учесть, что в областном бюджете на 2026 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 5 624 136,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Мангистауского областного маслихата от 17.08.2026 № 29/345 (вводится в действие с 01.01.2026).
9. Учесть, что в областном бюджете на 2026 год предусмотрены поступления кредитов из республиканского бюджета в сумме 53 032 479,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения Мангистауского областного маслихата от 17.08.2026 № 29/345 (вводится в действие с 01.01.2026).
10. Утвердить лимиты долгов местных исполнительных органов области на 2026 год в сумме 221 616 933,0 тысячи тенге.
11. Утвердить лимиты государственных обязательств по договорам о строительстве "под ключ" местных исполнительных органов области на 2026 год в сумме 54 051 349,0 тысяч тенге.
12. Утвердить лимиты государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства местных исполнительных органов области на 2026 год в сумме 99 847 269,0 тысяч тенге.

13. 2026 жылға арналған облыстық бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттiк бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) тiзбесi осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
14. 2026 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылу процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
15. Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бөлінісінде бюджеттік бағдарламалар паспорттарының нысаналы индикаторлары мен түпкілікті нәтижелерінің тізбесі осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

13. Утвердить перечень областных бюджетных программ (подпрограмм), не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2026 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
14. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2026 год, согласно приложению 5 к настоящему решению.
15. Утвердить перечень целевых индикаторов и конечных результатов паспортов бюджетных программ в разрезе администраторов бюджетных программ, согласно приложению 6 к настоящему решению.

001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 266 383,0
005
Мемлекеттік білім беру ұйымдары үшін оқулықтар, оқу-әдiстемелiк кешендерін сатып алу және жеткізу
4 151 337,0
007
Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
1 149 004,0
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
1 555 037,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
379 946,0
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
1 885 722,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 939 510,0
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алған Қазақстан азаматтарына берілетін біржолғы ақшалай қаражат төлемі
2 996,0
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қорғаншыға (қамқоршыға) берілетін ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
233 550,0
05
Денсаулық сақтау
16 546 711,0
2
Халықтың денсаулығын қорғау
4 755 863,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 705 863,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
192 511,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
37 415,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
2 555 237,0
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
63 192,0
098
Жергілікті атқарушы органдар төлейтін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға мемлекеттің жарналарына әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына берілетін трансферттер
1 857 508,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
50 000,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
50 000,0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
2 566 922,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 566 922,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 566 922,0
4
Емханалар
355 056,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
355 056,0
039
Денсаулық сақтау субъектілерінің қосымша медициналық көмектің көлемін көрсетуі, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар
355 056,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
2 266 383,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования
4 151 337,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов
1 149 004,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
1 555 037,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
379 946,0
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
1 885 722,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 939 510,0
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 996,0
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
233 550,0
05
Здравоохранение
16 546 711,0
2
Охрана здоровья населения
4 755 863,0
253
Управление здравоохранения области
4 705 863,0
006
Услуги по охране материнства и детства
192 511,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
37 415,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
2 555 237,0
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
63 192,0
098
Трансферты в фонд социального медицинского страхования на взносы государства на обязательное социальное медицинское страхование, уплачиваемые местными исполнительными органами
1 857 508,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
50 000,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
50 000,0
3
Специализированная медицинская помощь
2 566 922,0
253
Управление здравоохранения области
2 566 922,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 566 922,0
4
Поликлиники
355 056,0
253
Управление здравоохранения области
355 056,0
039
Оказание дополнительного объема медицинской помощи субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы
355 056,0
5
Другие виды медицинской помощи

63 062,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
63 062,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
63 062,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
8 805 808,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8 805 808,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
322 296,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
244 223,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
70 444,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
87 616,0
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
500 000,0
030
Мемлекеттік денсаулық с а қ т а у органдарының к ү р д е л і шығыстары
2 166,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
7 579 063,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
18 788 990,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5 018 214,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 968 631,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
700 884,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 286 174,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
477 600,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
706 501,0
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
731 176,0
069
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
8 616,0
076
Әлеуметтік қорғау саласында жартылай стационар жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
20 011,0
078
Әлеуметтік қорғау саласында уақытша болу жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
37 669,0
261
Облыстың білім басқармасы

63 062,0
253
Управление здравоохранения области
63 062,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
63 062,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
8 805 808,0
253
Управление здравоохранения области
8 805 808,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
322 296,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
244 223,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
70 444,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
87 616,0
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
500 000,0
030
Капитальные расходы государственны х органов здравоохранения
2 166,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
7 579 063,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
18 788 990,0
1
Социальное обеспечение
5 018 214,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 968 631,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
700 884,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 286 174,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
477 600,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
706 501,0
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
731 176,0
069
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
8 616,0
076
Предоставление специальных социальных услуг в условиях полустационара в области социальной защиты
20 011,0
078
Предоставление специальных социальных услуг в условиях временного пребывания в области социальной защиты
37 669,0
261
Управление образования области

4 600 000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
16 058 237,0
1
Ауыл шаруашылығы
5 316 201,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 390 554,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114 286,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
520 000,0
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3 675,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
5 044,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
4 725,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
5 813,0
075
Облыс аумағында ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
1 737 011,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
2 925 647,0
008
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
28 665,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
27 273,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
50 000,0
029
Ауыл шаруашылығы дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
80 388,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
26 762,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
27 004,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
682 500,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 389 150,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
613 905,0
2
Су шаруашылығы
123 520,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
23 520,0
043
Суарудың су үнемдейтін технологияларын енгізуге бағытталған инвестициялық салымдар кезінде ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлер шеккен шығыстардың бір бөлігін субсидиялау
23 520,0
770
Облыстың су ресурстары және ирригация басқармасы
100 000,0
005
Су шаруашылығы объектілерін дамыту
100 000,0
3
Орман шаруашылығы
857 201,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

4 600 000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
16 058 237,0
1
Сельское хозяйство
5 316 201,0
719
Управление ветеринарии области
2 390 554,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
114 286,0
003
Капитальные расходы государственного органа
520 000,0
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3 675,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
5 044,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
4 725,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
5 813,0
075
Обеспечение ветеринарной безопасности на территории области
1 737 011,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
2 925 647,0
008
Субсидирование развития производства приоритетных культур
28 665,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
27 273,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
50 000,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
80 388,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
26 762,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
27 004,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
682 500,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 389 150,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
613 905,0
2
Водное хозяйство
123 520,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
23 520,0
043
Субсидирование части расходов, понесенных сельскохозяйственным товаропроизводителем при инвестиционных вложениях, направленных на внедрение водосберегающих технологий орошения
23 520,0
770
Управление водных ресурсов и ирригации области
100 000,0
005
Развитие объектов водного хозяйства
100 000,0
3
Лесное хозяйство
857 201,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

Маңғыстау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 24/278 шешіміне 4 қосымша
2026 жылға арналған облыстық бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттiк бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) тiзбесi
Атауы
Білім беру
Облыстың білім беру басқармасы
Арнайы білім беру бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
Салауатты өмір салтын насихаттау
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
Ескерту:
аббревиатураның ажыратылып жазылуы:
ЖИТС- жұқтырылған иммун тапшылығы синдромы.

Приложение 4 к решению Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2025 года № 24/278
Перечень областных бюджетных программ (подпрограмм), не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2026 год
Наименование
Образование
Управление образования области
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования
Здравоохранение
Управление здравоохранения области
Пропаганда здорового образа жизни
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Примечание:
расшифровка аббревиатуры:
СПИД - синдром приобретенного иммунного дефицита.

Маңғыстау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 24/278 шешіміне 5 қосымша
2026 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылу процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 24/278 шешіміне 6 қосымша
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бөлінісінде бюджеттік бағдарламалар паспорттарының нысаналы индикаторлары мен түпкілікті нәтижелерінің тізбесі
ББӘ
ББ
Атауы
Жоспарлау кезеңі
2026 жыл
2027 жыл
2028 жыл

Приложение 5 к решению Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2025 года № 24/278
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2026 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 6 к решению Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2025 года № 24/278
Перечень целевых индикаторов и конечных результатов паспортов бюджетных программ в разрезе администраторов бюджетных программ
АБП
БП
Наименование
Плановый период
2026 год
2027 год
2028 год

110
Маңғыстау облыстық мәслихат аппараты
001
Облыс мәслихатыңың қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтері
Мақсатты индикаторлар:
Сапалы экономикалық және бюджеттік жоспарлау бойынша жүктелген функцияларды тиімді жүзеге асыру үшін Маңғыстау облысы мәслихаты аппаратының жұмыс істеуін қамтамасыз ету. Еңбекақыны, өтемақы төлемдерін, салықтарды, әлеуметтік аударымдарды, ел ішінде іссапарлар мен қызметтік іс-сапарларды төлеу, мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру және кадрларды қайта даярлау, басқа керек-жарақтарды сатып алу, байланыс қызметтеріне ақы төлеу, басқа қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу, басқа да ағымдағы шығыстар.
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Облыстық мәслихаттың өзіне жүктелген функциялары мен міндеттерін орындаудағы қызметін тиімді қамтамасыз ету, облыстық мәслихаттың қызметін материалдық-техникалық қамтамасыз ету.
100
100
100
120
Маңғыстау облысы әкімінің аппараты
001
Облыс әкімінің қызметінің қамтамасыз ету
Мақсатты индикаторлар:
Экономикалық және бюджеттік жоспарлауды сапалы жүргізу бойынша жүктелген функцияларды тиімді жүзеге асыру бойынша Маңғыстау облысы әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету.Еңбекақыны, өтемақы төлемдерін, салықтарды, әлеуметтік аударымдарды, ел ішінде іссапарлар мен қызметтік іс-сапарларды төлеу, мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру және кадрларды қайта даярлау, басқа керек-жарақтарды сатып алу, байланыс қызметтеріне ақы төлеу, басқа қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу, басқа да ағымдағы шығыстар.
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Мемлекеттік функцияларды, өкілеттіктерді жүзеге асыру және олардан туындайтын мемлекеттік қызметтерді көрсету, саладағы мемлекеттік саясатты іске асыру
100
100
100
007
Ведомстволық бағынысты мемлекеттік органдар мен ұйымдардың күрделі шығындары
Мақсатты индикаторлар:
Жергілікті атқарушы және мемлекеттік органдардың материалдық-техникалық базасын жабдықтау
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Мемлекеттік мекеме үшін негізгі құралдарды сатып алу
100
100
100
009
Әкімді сайлауды қамтамасыз ету және өткізу
Мақсатты индикаторлар:
Әкімдердің сайлауын қамтамасыз ету және өткізу
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Мемлекеттік басқару жүйесінің тиімділігін және атқарушы билік органдарының зорлық-зомбылыққа жауапкершілігін арттыру, саяси жүйені одан әрі демократияландыруға және азаматтық қоғамды дамытуға серпін
100
100
100
019
Сайлау процесіне қатысушыларды оқыту
Мақсатты индикаторлар:
Сайлау процесіне қатысушыларды оқыту
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Мемлекеттiк органдардың Қазақстан Республикасы Президентiнiң, Үкiметiнiң, Премьер-Министрiнiң, оның орынбасарларының, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi мен Премьер-Министрi Кеңсесiнiң актiлерi мен тапсырмаларын, әкiмдiктiң нормативтiк құқықтық актiлерiн уақтылы және сапалы орындауын қамтамасыз ету.
100
100
100

110
Аппарат Мангистауского областного маслихата
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата области
Целевые индикаторы:
Обеспечение деятельности аппарата маслихата Мангистауской области для эффективного выполнения возложенных функций по качественному экономическому и бюджетному планированию. Выплата заработной платы, компенсационных выплат, налогов, социальные отчисления, командировки и служебные разъезды внутри страны, повышение квалификации государственных служащих и переподготовка кадров, приобретение прочих запасов, оплата услуг связи, оплата прочих услуг и работ, прочие текущие затраты.
100
100
100
Конечные результаты:
Эффективное обеспечение деятельности областного маслихата по выполнению возложенных на него функций и задач, материально-технического обеспечения деятельности маслихата области.
100
100
100
120
Аппарат акима Мангистауской области
001
Услуги по обеспечению деятельности акима области
Целевые индикаторы:
Обеспечение деятельности аппарата акима Мангистауской области для эффективного выполнения возложенных функций по качественному экономическому и бюджетному планированию. Выплата заработной платы, компенсационных выплат, налогов, социальные отчисления, командировки и служебные разъезды внутри страны, повышение квалификации государственных служащих и переподготовка кадров, приобретение прочих запасов, оплата услуг связи, оплата прочих услуг и работ, прочие текущие затраты.
100
100
100
Конечные результаты:
Осуществление государственных функций, полномочий и оказание вытекающих из них государственных услуг, реализация государственной политики в области
100
100
100
007
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Целевые индикаторы:
Оснащение материально-технической базы местных исполнительных и государственных органов
100
100
100
Конечные результаты:
Приобретение основных средств для государственного органа
100
100
100
009
Обеспечение и проведение выборов акима
Целевые индикаторы:
Обеспечение и проведении выборов акимов
100
100
100
Конечные результаты:
Повышение эффективности системы госуправления и ответственности органов исполнительной власти перед насилением,импульс дальнейшей демократизации политической системы и развития гражданского общества
100
100
100
019
Обучение участников избирательного процесса
Целевые индикаторы:
Обучение участников избирательного процесса
100
100
100
Конечные результаты:
Обеспечение своевременного и качественного исполнения госорганами актов и поручении Президента.Правительства,Премьер-министра РК. Его заместителей,Администрация Президента и Канцелярии премьер-министра РК и нормативно-правовых актов акимата и акима области, поручении акима области, его заместителей и руководителя аппарата акима области
100
100
100

282
Маңғыстау облысы бойынша тексеру комиссиясы
001
Облыстық тексеру комиссиясының қызметін қамтамасыз ету қызметтері
Мақсатты индикаторлар:
Жергілікті бюджеттің атқарылуына сыртқы мемлекеттік аудитті және қаржылық бақылауды жүзеге асыру жөніндегі мемлекеттік органның қызметін қамтамасыз ету.
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Жергілікті бюджеттің және бюджеттік бағдарламалардың атқарылуына сыртқы мемлекеттік қаржылық қадағалауды жүзеге асыру. Комиссия бюджеттік қаражатты пайдалану тиімділігін, сондай-ақ өңірлерді дамыту бағдарламаларының іске асырылуын талдайды және бағалайды.
5
5
5
257
Облыстық қаржы басқармасы
001
Жергілікті бюджеттің атқарылуы және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Мақсатты индикаторлар:
Маңғыстау облысының қаржы басқармасы аппаратының облыстық бюджетті сапалы атқару, сондай-ақ коммуналдық меншікті басқару бойынша жүктелген функцияларды тиімді орындау бойынша қызметін қамтамасыз ету.
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
бюджетті атқару, бюджеттік есепке алу және жергілікті бюджеттің атқарылуы туралы есептілік, сондай-ақ облыс аумағында аудандық коммуналдық меншікті басқару салаларында басшылықты жүзеге асыру.
100
100
100
009
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды шешу
Мақсатты индикаторлар:
коммуналдық меншікті жекешелендіруге байланысты шығыстарға бюджет қаражатын бөлу
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
трансферттер мен бюджеттік субсидияларды беру
100
100
100
718
Облыстық мемлекеттік сатып алу басқармасы
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Мақсатты индикаторлар:
Мемлекеттік сатып алу бөлімінің қызметін қамтамасыз ету, аппарат қызметін қамтамасыз ету, оның ішінде еңбекақыны, өтемақы төлемдерін, салықтарды, әлеуметтік аударымдарды, іссапарларды төлеуді, басқа да керек-жарақтарды сатып алуды, оплата услуг связи, оплата транспортных услуг, оплата прочих услуг и работ, прочие текущие затраты байланыс қызметтеріне ақы төлеу, көлік қызметіне ақы төлеу, басқа қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу, басқа да ағымдағы шығыстар.
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Мемлекеттік функцияларды, өкілеттіктерді жүзеге асыру және олардан туындайтын мемлекеттік қызметтерді көрсету
100
100
100
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Мақсатты индикаторлар:
Маңғыстау облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының қызметін қамтамасыз ету, оның ішінде еңбекақыны, өтемақы төлемдерін, салықтарды, әлеуметтік аударымдарды төлеу, іссапарлар мен ел ішінде іссапарлар, мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру және персоналды қайта даярлау, басқа керек-жарақтарды алу, байланыс қызметтеріне ақы төлеу, көлік қызметтеріне ақы төлеу, басқа қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу, басқа да ағымдағы шығындар.
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Дирекция қызметін ұйымдастырушылық қамтамасыз ету. Іс-шараларды уақтылы жүзеге асыру және бюджет қаражатын тиімді пайдалану. Басқармаға жүктелген функцияларды уақтылы, толық және сапалы орындау.
100
100
100

282
Ревизионная комиссия по Мангистауской области
001
Услуги по обеспечению деятельности ревизионной комиссии области
Целевые индикаторы:
Обеспечение деятельности государственного органа по осуществлению внешнего государственного аудита и финансового контроля за исполнением местного бюджета.
100
100
100
Конечные результаты:
Осуществление внешнего государственного финансового контроля за исполнением местного бюджета и бюджетных программ. Комиссия анализирует и оценивает эффективность использования бюджетных средств, а также реализацию программ развития территории.
5
5
5
257
Управление финансов области
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
Целевые индикаторы:
Обеспечение деятельности аппарата Управления финансов Мангистауской области для эффективного выполнения возложенных функций по качественному исполнению бюджета области, а также управления коммунальной собственностью.
100
100
100
Конечные результаты:
осуществление руководства в сферах исполнения бюджета, ведения бюджетного учета и отчетности по исполнению местного бюджета, а также управления областной коммунальной собственностью на территории области.
100
100
100
009
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
Целевые индикаторы:
Направление бюджетных средств на расходы, связанные с приватизацией объектов коммунальной собственности
100
100
100
Конечные результаты:
Предоставление трансфертов и бюджетных субсидий
100
100
100
718
Управление государственных закупок области
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
Целевые индикаторы:
Обеспечение деятельности Управления государственных закупок обеспечение деятельности аппарата в том числе выплата заработной платы, компенсационных выплат, налогов, социальные отчисления, командировки, приобретение прочих запасов, оплата услуг связи, оплата транспортных услуг, оплата прочих услуг и работ, прочие текущие затраты.
100
100
100
Конечные результаты:
Осуществление государственных функций, полномочий и оказание вытекающих из них государственных услуг
100
100
100
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
Целевые индикаторы:
Обеспечение деятельности аппарата Управления экономики и бюджетного планирования Мангистауской области, в том числе выплата заработной платы, компенсационных выплат, налогов, социальные отчисления, командировки и служебные разъезды внутри страны, повышение квалификации государственных служащих и переподготовка кадров, приобретение прочих запасов, оплата услуг связи, оплата транспортных услуг, оплата прочих услуг и работ, прочие текущие затраты.
100
100
100
Конечные результаты:
Организационное обеспечение деятельности Управления.Своевременное выполнение мероприятий и эффективное использование бюджетных средств.Своевременное, полное и качественное выполнение возложенных на управление функций.
100
100
100

269
Облыстық Дін істері басқармасы
001
Жергілікті деңгейде діни қызмет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Мақсатты индикаторлар:
Дін істері жөніндегі басқарманың қызметін қамтамасыз ету; оның ішінде жалақыны, өтемақы төлемдерін, салықтарды, әлеуметтік аударымдарды төлеу, ел ішінде іссапарлар мен қызметтік іссапарлар, басқа да қаражаттарды алу, байланыс қызметтеріне ақы төлеу, басқа қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу және басқа да ағымдағы шығындар.Мемлекет және конфессияаралық диалогты нығайту және деструктивті діни идеялардың таралуына жол бермеу бойынша мемлекеттік әлеуметтік жобаларды жүзеге асыру.Діни экстремизм мен терроризм идеологиясын әшкерелейтін қарсы үгіт-насихат материалдарын онлайн режимінде дайындау және тарату.
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Бесперебойное обеспечение деятельности государственного органа по осуществлению деятельности Управления по делам религий.
100
100
100
770
Облыстық су шаруашылығы және ирригация басқармасы
001
Су қорын пайдалану мен қорғау, сумен жабдықтау және су бұру саласындағы мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру жөніндегі қызметтер
Мақсатты индикаторлар:
Использование и защита водных ресурсов,реализация государственной политики на местном уровне в сфере использования и охраны водного фонда, водоснабжения, водоотведения
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Су қорын пайдалану мен қорғау, су қорын пайдалану мен қорғау, сумен жабдықтау және су бұру саласындағы жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру
100
100
100
773
Облыстың жұмылдыру дайындығы, аумақтық және азаматтық қорғаныс істері жөніндегі басқармасы
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере мобилизационной подготовки, территориальной и гражданской обороны
Мақсатты индикаторлар:
Маңғыстау облысының 2021-2025 жылдарға арналған жұмылдыру жоспарын іске асыру, жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыру саласындағы нормативтік құқықтық актілерді әзірлеу, республикалық және жергілікті жұмылдыру тапсырмаларын орындау, әскери-экономикалық оқу-жаттығуларды өткізу және Қорғаныс министрлігінің жұмылдыру органдары лауазымды адамдарының біліктілігін арттыру жоспарын іске асыру
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Облыс экономикасын Қарулы Күштердің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың, арнаулы мемлекеттік органдардың және халықтың қажеттіліктерін қамтамасыз етуге, қарулы қорғаныс пен қорғанысқа ұйымдасқан түрде көшу, жоспарды орындау тауарларды өндіру, жұмыстарды орындау және қызметтерді көрсету, жұмылдыру, әскери жағдай және соғыс уақытындағы әкімшілік-аумақтық бірліктердің жұмыс істеуі.
100
100
100

269
Управление по делам религий области
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
Целевые индикаторы:
Обеспечение деятельности Управления по делам религий; в том числе оплата заработной платы, компенсационных выплат, налогов, социальных отчислений, командировок и служебных поездок внутри страны, приобретение иных фондов, оплата услуг связи, оплата иных услуг и работ и другие текущие расходы. Реализация государственных социальных проектов по укреплению государственного и межконфессионального диалога, предупреждению распространения деструктивных религиозных идей. Подготовка и распространение в интернет-пространстве контрпропагандистских материалов, разоблачающих идеологию религиозного экстремизма и терроризма.
100
100
100
Конечные результаты:
Бесперебойное обеспечение деятельности государственного органа по осуществлению деятельности Управления по делам религий.
100
100
100
770
Управление водных ресурсов и ирригации области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере использования и охраны водного фонда, водоснабжения, водоотведения
Целевые индикаторы:
Использование и защита водных ресурсов,реализация государственной политики на местном уровне в сфере использования и охраны водного фонда, водоснабжения, водоотведения
100
100
100
Конечные результаты:
Организационное обеспечение деятельности Управления. Своевременное выполнение мероприятий и эффективное использование бюджетных средств.Своевременное, полное и качественное выполнение возложенных на управление функций
100
100
100
773
Управление по мобилизационной подготовке, территориальной и гражданской обороне области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере мобилизационной подготовки, территориальной и гражданской обороны
Целевые индикаторы:
Реализация мобилизационного плана Мангистауской области на 2021-2025 гг., разработка нормативно-правовых актов в области мобилизационной подготовки и мобилизации, выполнение республиканских и местных мобилизационных заказов, проведение военно-экономических учений, и выполнение плана повышения квалификации должностных лиц мобилизационных органов МИО
100
100
100
Конечные результаты:
Организованный перевод экономики области на обеспечение потребностей Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований, специальных государственных органов и населения, вооруженная защита и оборона, реализация плана производства товаров, выполнения работ и оказания услуг, функционирование административно- территориальных единиц в период мобилизации, военного положения и в военное время.
100
100
100

003
Жалпыға бірдей әскери міндетті жүзеге асыру аясындағы іс-шаралар
Мақсатты индикаторлар:
Азаматтарды әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және өткізу жөніндегі іс-шараларды іске асыру бойынша жүктелген функцияларды тиімді орындау үшін Маңғыстау облысы әкімдігінің жұмылдыру дайындығы және азаматтық қорғаныс істері жөніндегі департаментінің қызметін қамтамасыз ету.
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Азаматтарды әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және өткізу және құрамды қалыптастыру жөніндегі іс-шараларды жүзеге асыру
100
100
100
004
Өңірлік масштабтағы аумақтық қорғаныс пен аумақтық қорғанысты дайындау
Мақсатты индикаторлар:
Облыстық деңгейде аумақтық қорғаныс бойынша оқу-жаттығулар өткізу бойынша іс-шараларды ұйымдастыру және аумақтық қорғаныс бригадасын материалдық-техникалық ресурстармен қамтамасыз ету және жоғары сапалы шаруашылық жүргізу үшін жүктелген функцияларды тиімді орындау бойынша мекеменің қызметін қамтамасыз ету және бюджеттік жоспарлау. Жалақыны, өтемақы төлемдерін, салықтарды, әлеуметтік аударымдарды, ел ішінде іссапарлар мен іссапарларды төлеу, басқа керек-жарақтарды сатып алу, байланыс қызметтеріне ақы төлеу, басқа қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу және басқа да ағымдағы шығындар.
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Жүктелген функцияларды барынша тиімді орындауға қол жеткізу үшін аумақтық қорғаныс пен аумақтық қорғанысты өңірлік ауқымда дайындау жөніндегі іс-шараларды қамтамасыз ету
100
100
100
006
Аймақтық төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
Мақсатты индикаторлар:
Аймақтық төтенше жағдайлардың алдын алу және жою.
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Қиын өмірлік жағдайдағы жеке тұлғаларды (отбасын) туындайтын әлеуметтік проблемаларды еңсеру үшін жағдайлармен қамтамасыз ететін және олардың қоғам өміріне басқа азаматтармен бірдей қатысу мүмкіндіктерін жасауға бағытталған қызметтерді көрсету тиімділігін арттыру.
100
100
100
287
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, Азаматтық қорғаныс саласындағы уәкілетті органдардың аумақтық органы
002
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мекемелердің күрделі шығындары
Мақсатты индикаторлар:
Төтенше жағдайлардың алдын алуға және оларды жоюға жергілікті бюджет қаражатын пайдалану тиімділігін арттыру жөніндегі іс-шараларды жүзеге асыру
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Маңғыстау облысы Төтенше жағдайлар департаментінің өзіне жүктелген функцияларды тиімді орындау үшін қызметін қамтамасыз ету.
100
100
100
004
Аймақтық төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
Мақсатты индикаторлар:
Экономикалық және бюджеттік жоспарлауды сапалы жүргізу үшін бөлімге жүктелген функцияларды тиімді жүзеге асыру
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Дирекция қызметін ұйымдастырушылық қамтамасыз ету. Іс-шараларды уақтылы жүзеге асыру және бюджет қаражатын тиімді пайдалану. Басқармаға жүктелген функцияларды уақтылы, толық және сапалы орындау.
100
100
100

003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
Целевые индикаторы:
Обеспечение деятельности Управление по мобилизационной подготовке и гражданской защите Мангистауской области для эффективного выполнения возложенных функций по реализации мероприятий по организации и проведению призыва граждан на срочную воинскую службу
100
100
100
Конечные результаты:
Реализация мероприятий по организации и проведению призыва граждан на срочную воинскую службу и формирования состава
100
100
100
004
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаб
Целевые индикаторы:
Обеспечение деятельности учреждения для организация мероприятий по проведению учений по территориальной обороне областного масштаба и обеспечение материально-техническими средствами бригады территориальной обороны и эффективного выполнения возложенных функций по качественному экономическому и бюджетному планированию. Выплата заработной платы, компенсационных выплат, налогов, социальные отчисления, командировки и служебные разъезды внутри страны, приобретение прочих запасов, оплата услуг связи, оплата прочих услуг и работ, прочие текущие затраты.
100
100
100
Конечные результаты:
Обеспечение деятельности по подготовке территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба для достижения максимально-эффективного выполнения возложенных функций
100
100
100
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
Целевые индикаторы:
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба.
100
100
100
Конечные результаты:
Повышение эффективности предоставления услуг, обеспечивающих лицу (семье), находящемуся в трудной жизненной ситуации, условия для преодоления возникших социальных проблем и направленных на создание им равных с другими гражданами возможностей участия в жизни общества
100
100
100
287
Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, Гражданской обороны, финансируемый из областного бюджета
002
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных учреждений
Целевые индикаторы:
Реализация мероприятий для повышения эффективности использования средств местного бюджета в целях предупреждения, ликвидация чрезвычайных ситуаций
100
100
100
Конечные результаты:
Обеспечение деятельности Департамента по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области для эффективного выполнения возложенных функций
100
100
100
004
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
Целевые индикаторы:
Эффективное выполнение возложенных на управление функций по качественному экономическому и бюджетному планированию
100
100
100
Конечные результаты:
Организационное обеспечение деятельности Управления. Своевременное выполнение мероприятий и эффективное использование бюджетных средств.Своевременное, полное и качественное выполнение возложенных на управление функций
100
100
100

252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын ішкі істер атқарушы органы
001
Облыстағы қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті қорғауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру қызметтері
Мақсатты индикаторлар:
Ішкі істер органдарына халықтың сенім деңгейі %
91
91
92
Соңғы нәтижелер:
Ішкі істер органдарына халықтың сенім деңгейі %
91
91
91
003
Қоғамдық тәртіпті сақтауға қатысатын азаматтарды ынталандыру
Мақсатты индикаторлар:
Қоғамдық тәртіпті сақтауға және қылмыстың алдын алуға қатысатын азаматтарды ынталандыру
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Қоғамдық тәртіпті сақтауға қатысатын және қылмыстардың алдын алуға және жолын кесуге үлес қосатын азаматтарды ынталандыру
100
100
100
006
Мемлекеттік мекеменің күрделі шығындары
Мақсатты индикаторлар:
Құқық қорғау органдарын материалдық-техникалық қамтамасыз ету, қылмысқа қарсы күресті ақпараттық қамтамасыз ету
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Құқық қорғау органдарының техникалық мүмкіндіктерін арттыру және қайта жарақтандыру. Құқық қорғау қызметін материалдық-техникалық қамтамасыз ету және құқық бұзушылықтың алдын алу бойынша ақпараттық қамтамасыз ету.
100
100
100
774
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын қылмыстық-атқару жүйесінің атқарушы органы
001
Қылмыстық жазаларды қоғамнан оқшаулаусыз орындауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Мақсатты индикаторлар:
Қылмыстық-атқару жүйесі аппаратының оларға жүктелген функцияларды барынша тиімді орындауға қол жеткізу қызметін қамтамасыз ету
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Қылмыстық-атқару жүйесі органының аппаратын оларға жүктелген функцияларды тиімді орындау үшін ұстау
100
100
100
006
Мемлекеттік мекеменің күрделі шығындары
Мақсатты индикаторлар:
Қылмыстық атқару жүйесінің қызметін материалдық-техникалық қамтамасыз ету
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Қылмыстық-атқару жүйесін техникалық жарақтандыру мен материалдық-техникалық қамтамасыз етуді жақсарту
100
100
100
743
Цифрлық технологиялар аймағы бөлімі
001
Облыста ақпараттық технологиялар, мемлекеттік қызметтер көрсету және жобаларды басқару саласындағы жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Мақсатты индикаторлар:
Маңғыстау облысының Цифрлық технологиялар басқармасының қызметін, оның ішінде еңбекақыны, өтемақы төлемдерін, салықтарды, әлеуметтік аударымдарды, іссапарларды және ел ішінде іссапарларды төлеуді қамтамасыз ету; мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру және кадрларды қайта даярлау, басқа керек-жарақтарды сатып алу, байланыс қызметтерiне ақы төлеу, басқа қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу, басқа да ағымдағы шығыстар
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Дирекцияның қызметін ұйымдастырушылық қамтамасыз ету. Іс-шараларды уақтылы жүзеге асыру және бюджет қаражатын тиімді пайдалану. Дирекцияға жүктелген функцияларды уақтылы, толық және сапалы орындау.
100
100
100

252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
Целевые индикаторы:
Уровень доверия граждан к органам внутренних дел %
91
91
92
Конечные результаты:
Уровень доверия граждан к органам внутренних дел %
91
91
91
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
Целевые индикаторы:
Поощрение граждан, привлеченных к охране общественного порядка и профилактике правонарушений
100
100
100
Конечные результаты:
Поощрения граждан, участвующих в охране общественного порядка, способствующих предупреждению и пресечению преступлений
100
100
100
006
Капитальные расходы государственного органа
Целевые индикаторы:
Материально-техническое обеспечение деятельности правоохранительных органов, информационная поддержка борьбы с преступностью
100
100
100
Конечные результаты:
Повышение технической оснащенности и перевооружение органов внутренних дел. Материально-техническое обеспечение деятельности правоохранительных органов, информационная поддержка борьбы с преступностью.
100
100
100
774
Исполнительный орган уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы, финансируемый из областного бюджета
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения исполнения уголовных наказаний без изоляции от общества
Целевые индикаторы:
Обеспечение деятельности аппарата органа уголовно-исполнительной системы для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций
100
100
100
Конечные результаты:
Содержание аппарата органа уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы для эффективного выполнения возложенных на них функций
100
100
100
006
Капитальные расходы государственного органа
Целевые индикаторы:
Материально-техническое обеспечение деятельности органа уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы
100
100
100
Конечные результаты:
Повышение технической оснащенности и материально-техническое обеспечение органа уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы
100
100
100
743
Управление цифровых технологий области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информатизации, оказания государственных услуг и проектного управления области
Целевые индикаторы:
Обеспечение деятельности аппарата Управления цифровых технологий Мангистауской области в том числе выплата заработной платы, компенсационных выплат, налогов, социальные отчисления, командировки и служебные разъезды внутри страны, повышение квалификации государственных служащих и переподготовка кадров, приобретение прочих запасов, оплата услуг связи, оплата прочих услуг и работ, прочие текущие затраты
100
100
100
Конечные результаты:
Организационное обеспечение деятельности Управления.Своевременное выполнение мероприятий и эффективное использование бюджетных средств.Своевременное, полное и качественное выполнение возложенных на управление функций
100
100
100

284
Облыстық туризм басқармасы
001
Туризм саласындағы жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Мақсатты индикаторлар:
Облыстық туризм басқармасының қызметін қамтамасыз ету, аппарат қызметін қамтамасыз ету, оның ішінде еңбекақы, өтемақы төлемдері, салықтар, әлеуметтік аударымдар, іссапарлар, басқа керек-жарақтарды сатып алу, байланыс қызметтеріне ақы төлеу, көлік қызметтеріне ақы төлеу, басқа қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу, басқа да ағымдағы шығыстар
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Аппараттың үздіксіз жұмысын және техникалық қызмет көрсетуін қамтамасыз ету, жоспарланған басқару көрсеткіштеріне қол жеткізуді қамтамасыз ету
100
100
100
004
Туристік қызметті реттеу
Мақсатты индикаторлар:
Туристік ресурстарды пайдалану кезінде мемлекеттік мүдделерді ескеру және Қазақстан Республикасының табиғи, тарихи және мәдени мұрасын қорғау. Ішкі және келу туризмін қолдау және дамыту. Аймақтың туристік әлеуетін ілгерілету және оң имиджді қалыптастыру.
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Туристік қызметтің дамуын қамтамасыз ету, туристік қызмет көрсету сапасын арттыруды қамтамасыз ету, Маңғыстау облысының туристік өнімін ілгерілету.
100
100
100
719
Облыстық ветеринария басқармасы
001
Ветеринария саласындағы жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Мақсатты индикаторлар:
Облыстық ветеринария басқармасының қызметін қамтамасыз ету, аппарат қызметін қамтамасыз ету, оның ішінде еңбекақы, өтемақы төлемдері, салықтар, әлеуметтік аударымдар, іссапарлар, басқа керек-жарақтарды сатып алу, байланыс қызметтеріне ақы төлеу, көлік қызметтеріне ақы төлеу, басқа қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу, басқа да ағымдағы шығыстар
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Дирекция қызметін ұйымдастырушылық қамтамасыз ету; іс-шараларды уақтылы жүзеге асыру және бюджет қаражатын тиімді пайдалану;
100
100
100
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
Мақсатты индикаторлар:
Облыста қаңғыбас иттер мен мысықтардың санын шектеу мақсатында
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
жануарлар мен адамдарға ортақ ерекше қауіпті жұқпалы және паразиттік аурулардың алдын алу
6 000
6 000
6 000
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру бойынша іс-шаралар өткізу
Мақсатты индикаторлар:
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру және дерекқорға енгізу бойынша "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру" деректер базасының үздіксіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету.
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру және 100% аймақтық деректер базасына енгізу.;
100
100
100
028
Ветеринариялық препараттарды уақытша сақтау пунктіне тасымалдау бойынша қызметтер
Мақсатты индикаторлар:
Ветеринариялық препараттарды уақытша сақтау орнынан тасымалдау бойынша қызметтер
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Ветеринариялық материалдық-техникалық базамен 100% қамтамасыз ету.

284
Управление туризма области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма
Целевые индикаторы:
Обеспечение деятельности Управления туризма области, обеспечение деятельности аппарата в том числе выплата заработной платы, компенсационных выплат, налогов, социальные отчисления, командировки, приобретение прочих запасов, оплата услуг связи, оплата транспортных услуг, оплата прочих услуг и работ, прочие текущие затраты
100
100
100
Конечные результаты:
Обеспечение бесперебойной деятельности и содержание аппарата, обеспечение достижения планируемого показателей управления
100
100
100
004
Регулирование туристической деятельности
Целевые индикаторы:
Учет гос интересов,защита природного и историко-культурного наследия РК при использовании туристских ресурсов.Поддержка и развитие внутреннего и вьездного туризма.Продвижение туристического потенциала региона и формирование положительного имиджа.
100
100
100
Конечные результаты:
Обеспечение развития туристской деятельности,обеспечения повышения качества туристких услуг,продвижение туристкого продукта Мангистауской области.
100
100
100
719
Управление ветеринарии области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
Целевые индикаторы:
Обеспечение деятельности Управления ветеринарии области, обеспечение деятельности аппарата в том числе выплата заработной платы, компенсационных выплат, налогов, социальные отчисления, командировки, приобретение прочих запасов, оплата услуг связи, оплата транспортных услуг, оплата прочих услуг и работ, прочие текущие затраты
100
100
100
Конечные результаты:
Организационное обеспечение деятельности Управления; своевременное выполнение мероприятий и эффективное использование бюджетных средств;
100
100
100
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
Целевые индикаторы:
В целях ограничения численности бродячих собак и кошек на территории области.
100
100
100
Конечные результаты:
профилактика особо опасных инфекционных и паразитарных заболеваний, общих для животных и человека
6 000
6 000
6 000
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
Целевые индикаторы:
Обеспечение бесперебойного функционирования базы данных "идентификация сельскохозяйственных животных" для идентификации и занесения сельскохозяйственных животных в базу данных
100
100
100
Конечные результаты:
Идентификация и 100-процентное включение сельскохозяйственных животных в базу данных по области.;
100
100
100
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
Целевые индикаторы:
Услуги по перевозке ветеринарных препаратов от пункта временного хранения
100
100
100
Конечные результаты:
100% обеспечение ветеринарии материально-технической базы.

810
946
946
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруге арналған ветеринариялық өнімдер мен атрибуттарды, жануарлардың ветеринариялық паспорттарын және оларды тасымалдау (жеткізу) орталықтандырылған сатып алу
Мақсатты индикаторлар:
Ірі- қара малдарды бірделендіру
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Базага енгізу есепке алу
100
100
100
032
Қаңғыбас және қаңғыбас жануарларды уақытша күту
Мақсатты индикаторлар:
Облыста ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге бағытталған шараларды жүзеге асыру
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Адамдар мен жануарларға ортақ аса қауіпті және паразиттік аурулардың алдын алу және күресу мақсатында 100% қаңғыбас және панасыз жануарларды уақытша ұстау және жауапкершілікпен ұстау.
4 200
4 200
4 200
033
Қаңғыбас және панасыз жануарларды анықтау
Мақсатты индикаторлар:
Облыста ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге бағытталған шараларды жүзеге асыру
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Адамдар мен жануарларға ортақ аса қауіпті және паразиттік аурулардың алдын алу және күресу мақсатында панасыз және қаңғыбас жануарларды 100% анықтау арқылы популяция санын бақылау;
4 200
4 200
4 200
034
Қаңғыбас жануарларды вакцинациялау және зарарсыздандыру
Мақсатты индикаторлар:
халықты иттер мен мысықтардан адамға берілетін құтыру және эхинококкоз сияқты аса қауіпті аурулардың таралуынан қорғау
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Адамдар мен жануарларға ортақ аса қауіпті және паразиттік аурулардың алдын алу және күресу мақсатында панасыз және қаңғыбас жануарларды 100% анықтау арқылы популяция санын бақылау;
4 200
4 200
4 200
075
Облыста ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
Мақсатты индикаторлар:
Мемлекеттік қызметшілердің бекітілген штаттық кестесіне сәйкес ветеринария бөлімінің ветеринариялық пунктін ұстау.
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Ветеринариялық станцияның мемлекеттік қызметшілеріне қызмет көрсету, ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыруды қамтамасыз ету
354
354
354
254
Облыстық табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Мақсатты индикаторлар:
Табиғат және табиғатты пайдалану саласындағы қызметтерді сапалы көрсету бойынша жүктелген функцияларды тиімді орындау бойынша Табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының қызметін қамтамасыз ету.
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Басқарманың қызметін ұйымдастырушылық қамтамасыз ету. Іс-шараларды уақтылы жүзеге асыру және бюджет қаражатын тиімді пайдалану. Басқармаға жүктелген функцияларды уақтылы және сапалы орындау.
100
100
100

810
946
946
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка)
Целевые индикаторы:
Чипирование крупного рогатого скота
Конечные результаты:
Учет поголовье скота и внесение в базу данных
032
Временное содержание безнадзорных и бродячих животных
Целевые индикаторы:
Реализация мер, направленных на обеспечение ветеринарной безопасности в регионе
100
100
100
Конечные результаты:
Временное содержание и ответственное обращение со 100-процентными бродячими и безнадзорными животными в целях профилактики, предовращения особо опасных и паразитарных заболеваний, общих для человека и животных.
4 200
4 200
4 200
033
Идентификация безнадзорных и бродячих животных
Целевые индикаторы:
Реализация мер, направленных на обеспечение ветеринарной безопасности в регионе
100
100
100
Конечные результаты:
Регулирование численности путем идентификации 100% бездомных и безнадзорных животных с целью профилактики, предотвращения особо опасных и паразитарных заболеваний, общих для человека и животных;
4 200
4 200
4 200
034
Вакцинация и стерилизация бродячих животных
Целевые индикаторы:
защита населения от распространения особо опасных заболеваний, таких как бешенство, эхинококкоз, передающихся человеку от собак и кошек
100
100
100
Конечные результаты:
Регулирование численности путем идентификации 100% бездомных и безнадзорных животных с целью профилактики, предотвращения особо опасных и паразитарных заболеваний, общих для человека и животных;
4 200
4 200
4 200
075
Обеспечение ветеринарной безопасности на территории области
Целевые индикаторы:
Содержание ветеринарной станции управления ветеринарии, согласно утвержденного штатного расписания гражданских служащих.
100
100
100
Конечные результаты:
Содержание гражданских служащих ветеринарной станции, обеспечивающих реализацию государственной политики в сфере ветеринарии
354
354
354
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
Целевые индикаторы:
Обеспечение деятельности Управления природных ресурсов и регулирования природопользование для эффективного выполнения возложенных функций по качественному предоставлению услуг в сфере природы и природопользование.
100
100
100
Конечные результаты:
Организационное обеспечение деятельности Управления.Своевременное выполнение мероприятий и эффективное использование бюджетных средств.Своевременное.качественное выполнения возложенных на управление функции.
100
100
100

005
Ормандарды сақтау, қорғау, қалпына келтіру және орман өсіру
Мақсатты индикаторлар:
Облыстың мемлекеттік орман қорының орман алқаптарын ұлғайту
Соңғы нәтижелер:
100
100
100
Облыстың мемлекеттік орман қорының ормандарын сақтау, қорғау және қалпына келтіру. Мемлекеттік орман қоры шегінде орман жамылғысын ұлғайту және қоректену.
100
100
100
008
Қоршаған ортаны қорғау шаралары
Мақсатты индикаторлар:
Қоршаған ортаның сапасын тұрақтандыру және жақсарту.
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Жоспарланған іс-шараларды жүзеге асыру. Қоршаған ортаны қорғауға бағытталған технологиялық, техникалық, ұйымдастырушылық және экономикалық шаралар кешенін жүргізу.
100
100
100
010
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп ұстау және қорғау
Мақсатты индикаторлар:
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтардағы жануарлар дүниесін сақтау және қорғау
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биотехникалық іс-шараларды жүргізу
100
100
100
032
Ведомстволық бағынысты мемлекеттік органдар мен ұйымдардың күрделі шығындары
Мақсатты индикаторлар:
Басқарма қызметін материалдық-техникалық қамтамасыз ету
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
Басқарма қызметкерлерінің функционалдық міндеттерін тиімді орындауы үшін басшылыққа қажетті материалдық-техникалық еңбек жағдайларын жасау.
100
100
100
742
Облыстық балық шаруашылығы басқармасы
001
Балық шаруашылығы саласындағы жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Мақсатты индикаторлар:
Маңғыстау облысы әкімдігінің балық шаруашылығы басқармасы аппаратының қызметін, оның ішінде еңбекақыны, өтемақы төлемдерін, салықтарды, әлеуметтік аударымдарды төлеуді, жүктелген функцияларды тиімді орындауды қамтамасыз ету;ел ішінде іссапарлар мен қызметтік іссапарлар, басқа да керек-жарақтарды сатып алу, байланыс қызметтеріне ақы төлеу, көлік қызметтеріне ақы төлеу, ғылыми зерттеулер жүргізу, басқа қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу, басқа да ағымдағы шығыстар, мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру, қайта даярлау.
100
100
100
Соңғы нәтижелер
Басқарма қызметін ұйымдастырушылық қамтамасыз ету; шараларды уақтылы жүзеге асыру және бюджет қаражатын тиімді пайдалану; Басқармаға жүктелген функцияларды уақтылы, толық және сапалы орындау.
100
100
100
006
Жануарлар дүниесін қорғау
Мақсатты индикаторлар:
Маңғыстау облысы бойынша балық шаруашылығы басқармасының "Жануарлар дүниесін қорғау қызметі" мемлекеттік мекемесінің штаттық деңгейі
100
100
100
Соңғы нәтижелер
Мекеменің қызметін ұйымдастырушылық қамтамасыз ету; Іс-шараларды уақтылы жүзеге асыру және бюджет қаражатын тиімді пайдалану;Мекемеге жүктелген функцияларды уақтылы, толық және сапалы орындау;
100
100
100

005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
Целевые индикаторы:
Увеличение лесопокрытой площади государственного лесного фонда области.
Конечные результаты:
100
100
100
Содержание охрана.защита и воспроизводство лесов гослесфонда области. Увеличение лесного покрова и обрамлении гос.лесного фонда
100
100
100
008
Мероприятия по охране окружающей среды
Целевые индикаторы:
Стабилизация и улучшения качества окружающей среды.
100
100
100
Конечные результаты:
Выполнение заплонированных мероприятии.проведение комплекса технологических,технических организационных и экономических мер направленных на охрану окружающей среды.
100
100
100
010
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
Целевые индикаторы:
Охрана и защита животного мира на особо охраняемых природных территорий
100
100
100
Конечные результаты:
Проведение биотехнических мероприятий на особо охраняемых природных территории
100
100
100
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Целевые индикаторы:
Материально-техническое обеспечение деятельности Управления
100
100
100
Конечные результаты:
Создание необходимых материально-технических условий труда управления для эффективного выполнения функциональных обязанностей работников управления.
100
100
100
742
Управление рыбного хозяйства области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере рыбного хозяйства
Целевые индикаторы:
Обеспечение деятельности аппарата Управления рыбного хозяйства Мангистауской области для эффективного выполнения возложенных функций , в том числе выплата заработной платы, компенсационных выплат, налогов, социальные отчисления, командировки и служебные разъезды внутри страны, приобретение прочих запасов, оплата услуг связи, оплата транспортных услуг,проведение научно-исследовательских работ, оплата прочих услуг и работ, прочие текущие затраты, повышение квалификации, переподготовка государственных служащих.
100
100
100
Конечные результаты:
Организационное обеспечение деятельности Управления; Своевременное выполнение мероприятий и эффективное использование бюджетных средств; Своевременное, полное и качественное выполнение возложенных на управление функций.
100
100
100
006
Охрана животного мира
Целевые индикаторы:
Штатная численность КГУ "Служба по охране животного мира" Управления рыбного хозяйства Мангистауской области"
100
100
100
Конечные результаты:
Организационное обеспечение деятельности учреждения; Своевременное выполнение мероприятий и эффективное использование бюджетных средств; Своевременное, полное и качественное выполнение возложенных на учреждения функций;
100
100
100

067
Ведомстволық бағынысты мемлекеттік органдар мен ұйымдардың күрделі шығындары
Мақсатты индикаторлар:
Басқарма қызметін материалдық-техникалық қамтамасыз ету
100
100
100
Соңғы нәтижелер
Басқарма қызметкерлерінің функционалдық міндеттерін тиімді орындауы үшін басшылыққа қажетті материалдық-техникалық еңбек жағдайларын жасау.
100
100
100
724
Облыстық мемлекеттік сәулет-құрылыс қадағалау басқармасы
001
Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы саласындағы жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Мақсатты индикаторлар:
Құрылыс объектілерін салу және пайдалану кезінде заңнаманың және қала құрылысы құжаттамасының сақталуын қамтамасыз ету. Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы лицензиялау және сертификаттау.
100
100
100
Соңғы нәтижелер
Басқарманың қызметін ұйымдастырушылық қамтамасыз ету. Іс-шараларды уақтылы жүзеге асыру және бюджет қаражатын тиімді пайдалану.
100
100
100
277
Облыстық индустриялық-инновациялық даму басқармасы
001
Индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
Мақсатты индикаторлар:
100
100
100
Маңғыстау облысының индустриялық және индустриалды-инновациялық даму басқармасы аппаратының индустриялық-инновациялық қызметті сапалы мемлекеттік қолдау бойынша жүктелген функцияларды тиімді жүзеге асыру жөніндегі қызметін қамтамасыз ету, оның ішінде еңбекақыны, өтемақы төлемдерін, салықтарды, әлеуметтік аударымдарды, іссапарларды және ел ішінде іссапарларды төлеу, мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру және кадрларды қайта даярлау, басқа керек-жарақтарды сатып алу, байланыс қызметтерiне ақы төлеу, басқа қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу, басқа да ағымдағы шығыстар
100
100
100
Соңғы нәтижелер
100
100
100
Индустриялық-инновациялық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асырудағы іс-әрекеттерді үйлестіру. Облыста іске асырылатын инвестициялық жобаларды мониторингтеу және бағалау; Басқарманың қызметін ұйымдастырушылық қамтамасыз ету; Іс-шараларды уақтылы жүзеге асыру және бюджет қаражатын тиімді пайдалану; Басқармаға жүктелген функцияларды уақтылы, толық және сапалы орындау;
100
100
100
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде шараларды жүзеге асыру
Мақсатты индикаторлар:
100
100
100
Бюджеттік инвестициялар мәселелері бойынша экономикалық сараптама жүргізу жөніндегі жергілікті атқарушы орган айқындайтын заңды тұлғадан көрсетілетін қызметтерді сатып алу
100
100
100
Соңғы нәтижелер:
100
100
100
"Ақтау теңіз порты" АЭА инвестициялық жобаларды іске асыру. Жаңа жұмыс орындарын құру. Өңірдің инвестициялық әлеуетін арттыру.
100
100
100

067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Целевые индикаторы:
Материально-техническое обеспечение деятельности Управления
100
100
100
Конечные результаты:
Создание необходимых материально-технических условий труда управления для эффективного выполнения функциональных обязанностей работников управления.
100
100
100
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
Целевые индикаторы:
Обеспечение соблюдение норм заканодательство и градостроительной документации при строительстве.эксплуатации обьектов строительства.Осуществление лицензирования и аттестации в сфере архитектурной.градостроительной и строительной деятельности.
100
100
100
Конечные результаты:
Организационное обеспечение деятельности Управления.Своевременное выполнения мероприятия и эффективное использование бюджетных средств.
100
100
100
277
Управление индустриально-инновационного развития области
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности"
Целевые индикаторы:
100
100
100
Обеспечение деятельности аппарата Управления промышленности и индустриально-инновационного развития Мангистауской области для эффективного выполнения возложенных функций по качественной государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности, в том числе выплата заработной платы, компенсационных выплат, налогов, социальные отчисления, командировки и служебные разъезды внутри страны, приобретение прочих запасов, оплата услуг связи, оплата транспортных услуг, оплата прочих услуг и работ, прочие текущие затраты, повышение квалификации, переподготовка государственных служащих
100
100
100
Конечные результаты:
100
100
100
Координация действий в реализации государственной политики в области индустриально-инновационной деятельности.Проведение мониторинга и оценка инвестиционных проектов, реализуемых на территории области; Организационное обеспечение деятельности Управления; Своевременное выполнение мероприятий и эффективное использование бюджетных средств; Своевременное, полное и качественное выполнение возложенных на управление функций;
100
100
100
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
Целевые индикаторы:
100
100
100
Закуп услуг у юридического лица, определяемого местным исполнительным органом по проведению экономической экспертизы по вопросам бюджетных инвестиций
100
100
100
Конечные результаты:
100
100
100
Реализация инвестиционных проектов на территории СЭЗ Морпорт Актау.Создание новых рабочих мест.Улучшение инвестиционного потенциала региона
100
100
100

023
"Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау" Нысаналы индикатор әлеуметтік төлем алған мамандар саны Түпкілікті нәтижелер әлеуметтік төлем алған мамандар саны
Нысаналы индикатор:
Әлеуметтік төлем алған мамандар саны
120
120
120
Түпкілікті нәтижелер:
Әлеуметтік төлем алған мамандар саны
120
120
120
027
"Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау"
Нысаналы индикатор:
Ұлттық бағдарламаларға енгізілген барлық вакциналармен иммундаумен қамтылған халықтың нысаналы тобының үлесі кемінде 95%
95
95
95
Түпкілікті нәтижелер:
Ұлттық бағдарламаларға енгізілген барлық вакциналармен иммундаумен қамтылған халықтың нысаналы тобының үлесі кемінде 95%
95
95
95
029
"Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары"
Нысаналы индикатор:
Арнайы медициналық жабдықтау базасының дайындағын қамтамасыз ету жөніндегі іс-шаралардың нақты орындалу үлесі (бекітілген жоспар бойынша)
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Арнайы медициналық жабдықтау базасының дайындағын қамтамасыз ету жөніндегі іс-шаралардың нақты орындалу үлесі (бекітілген жоспар бойынша)
100
100
100
033
"Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары"
Нысаналы индикатор:
Медициналық ғимараттардың тозу деңгейін төмендету
69
68
67
Түпкілікті нәтижелер:
Медициналық ғимараттардың тозу деңгейін төмендету
69
68
67
039
"Денсаулық сақтау субъектілерінің қосымша медициналық көмектің көлемін көрсетуі, Call-орталықтардың қызметтер көрсетуі және өзге де шығыстар"
Нысаналы индикатор:
ҚАЖ меке,мелерінде және әскери комиссариаттарда медициналық қызмет көрсетумен қамтамасыз ету деңгецімен, сондай-ақ Call-орталықтар арқылы қашықтықтан консультациялармен халықты жедел ақпараттандырудың қолжетімділігі.
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
ҚАЖ меке,мелерінде және әскери комиссариаттарда медициналық қызмет көрсетумен қамтамасыз ету деңгецімен, сондай-ақ Call-орталықтар арқылы қашықтықтан консультациялармен халықты жедел ақпараттандырудың қолжетімділігі.
100
100
100
041
"Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету"
Нысаналы индикатор:
Мәслихат шешімімен айқындалған азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен, медициналық бұйымдармен және мамандандырылған емдік өнмідермен қамтамасыз ету деңгейі
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Мәслихат шешімімен айқындалған азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен, медициналық бұйымдармен және мамандандырылған емдік өнмідермен қамтамасыз ету деңгейі
100
100
100

023
"Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников"
Целевой индикатор
Количество работников, получивших социальные выплаты
120
120
120
Конечные результаты
Количество работников, получивших социальные выплаты
120
120
120
027
"Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения"
Целевой индикатор
Доля целевой группы населения, охваченная иммунизацией всеми вакцинами, включенными в национальные программы, не менее 95%
95
95
95
Конечные результаты
Доля целевой группы населения, охваченная иммунизацией всеми вакцинами, включенными в национальные программы, не менее 95%
95
95
95
029
"Областные базы спецмедснабжения"
Целевой индикатор
Доля фактического выполнения мероприятий по обеспечению готовности базы спецмедснабжения (по утверждҰнному плану)
100
100
100
Конечные результаты
Доля фактического выполнения мероприятий по обеспечению готовности базы спецмедснабжения (по утверждҰнному плану)
100
100
100
033
"Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения"
Целевой индикатор
Снижение уровня износа зданий медицинских организаций
69
68
67
Конечные результаты
Снижение уровня износа зданий медицинских организаций
69
68
67
039
"Оказание дополнительного объема медицинской помощи субъектами здравоохранения, оказание услуг Call-центрами и прочие расходы"
Целевой индикатор
Уровень обеспечения медицинским обслуживанием в учреждениях ДУИС и военкоматах, а также доступность дистанционных консультаций и оперативного информирования населения через Call-центры.
100
100
100
Конечные результаты
Уровень обеспечения медицинским обслуживанием в учреждениях ДУИС и военкоматах, а также доступность дистанционных консультаций и оперативного информирования населения через Call-центры.
100
100
100
041
"Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей"
Целевой индикатор
Уровень обеспечения отдельных категорий граждан, определҰнных решением маслихата, лекарственными средствами, медицинскими изделиями и специализированными лечебными продуктами на амбулаторном уровне
100
100
100
Конечные результаты
Уровень обеспечения отдельных категорий граждан, определҰнных решением маслихата, лекарственными средствами, медицинскими изделиями и специализированными лечебными продуктами на амбулаторном уровне
100
100
100

043
"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау" Нысаналы индикатор Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білікті мамандарды даярлауды қамтамасыз ету деңгейі Түпкілікті нәтижелер Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білікті мамандарды даярлауды қамтамасыз ету деңгейі
Нысаналы индикатор:
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білікті мамандарды даярлауды қамтамасыз ету деңгейі
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білікті мамандарды даярлауды қамтамасыз ету деңгейі
100
100
100
050
"Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу" Нысаналы индикатор Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитарлық көлік бойынша лизингтік төлемдерді өтеу деңгейі Түпкілікті нәтижелер Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитарлық көлік бойынша лизингтік төлемдерді өтеу деңгейі
Нысаналы индикатор:
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитарлық көлік бойынша лизингтік төлемдерді өтеу деңгейі
100
Түпкілікті нәтижелер:
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитарлық көлік бойынша лизингтік төлемдерді өтеу деңгейі
100
057
"Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
Нысаналы индикатор:
Бөлінген гранттар шеңберінде дайындықпен қамтылған резиденттер саны
71
45
38
Түпкілікті нәтижелер:
Бөлінген гранттар шеңберінде дайындықпен қамтылған резиденттер саны
71
45
38
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
001
"Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер"
Нысаналы индикатор:
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламалар мемлекеттік саясатты іске асыру
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Мемлекеттік органның функциялары шеңберінде мемлекеттік функцияларды, өкілеттіліктерді жүзеге асыру
100
100
100
003
"Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қолдау"
Нысаналы индикатор:
Мүгедектігі бар адамдарды протездік ортопедиялық құралдармен қамтамасыз ету
638
642
634
Түпкілікті нәтижелер:
Мүгедектігі бар адамдарды протездік ортопедиялық құралдармен қамтамасыз ету
638
642
634
076
"Әлеуметтік қ о р ғ а у саласында жартылай стационар жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету"
Нысаналы индикатор:
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде арнаулы
5
5
5
Түпкілікті нәтижелер:
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде арнаулы әлеуметтік қымзметтер көрсету
5
5
5

043
"Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования"
Целевой индикатор
Уровень обеспечения подготовки квалифицированных специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
100
100
100
Конечные результаты
Уровень обеспечения подготовки квалифицированных специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
100
100
100
050
"Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга"
Целевой индикатор
Уровень возмещения лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретҰнному на условиях финансового лизинга
100
Конечные результаты
Уровень возмещения лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретҰнному на условиях финансового лизинга
100
057
"Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся"
Целевой индикатор
Количество резидентов, охваченных подготовкой в рамках выделенных грантов
71
45
38
Конечные результаты
Количество резидентов, охваченных подготовкой в рамках выделенных грантов
71
45
38
256
Управление координации занятости и социальных программ области
001
"Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения"
Целевой индикатор
реализация государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
100
100
100
Конечные результаты
осуществление государственных функций, полномочий в рамках функции государственного органа.
100
100
100
003
"Социальная поддержка лиц с инвалидностью"
Целевой индикатор
Обеспечение лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими средствами
638
642
634
Конечные результаты
Кол-во обеспечения лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими средствами
638
642
634
076
"Предоставление спецсоцуслуг в условиях полустационара в области социальной защиты"
Целевой индикатор
Оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа
5
5
5
Конечные результаты
Оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа
5
5
5

078
"Әлеуметтік қорғау саласында уақытша болу жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету"
Нысаналы индикатор:
10
10
10
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде арнаулы әлеуметтік қымзметтер көрсету
Түпкілікті нәтижелер:
10
10
10
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде арнаулы әлеуметтік қымзметтер көрсету
031
"Жергілікті атқарушы органдар төлейтін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға мемлекеттің жарналарына әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына берілетін трансферттер"
Нысаналы индикатор:
Жұмыссыз азаматтарды, Д және Е категорясына жатқызылатын азаматтарды міндетті әлеуметтік медининалық сақтандырумен қамтылу үлесі кемінде 95-100%
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру шеңберінде жұмыссыз азаматтарды, Д және Е категорясына жатқызылатын азаматтарды медициналық қызметтердің қолжетімділіген қамтамасыз ету
100
100
100
046
"Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту"
Нысаналы индикатор:
"Инватакси" қымзеттерін дамтыуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырыстарды орналастыру
1
1
1
Түпкілікті нәтижелер:
"Инватакси" қымзеттерін дамтыуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырыстарды орналастыру
1
1
1
053
"Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету"
Нысаналы индикатор:
Мүгетектігі бар адамдарды импланттарға сөйлеу процессорлармен қамтамасыз ету
28
50
33
Түпкілікті нәтижелер:
Мүгетектігі бар адамдарды импланттарға сөйлеу процессорлармен қамтамасыз ету
28
50
33
066
"Сенім білдірілген агентке жастардың кәсіпкерлік бастамасына жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу" * нысаналы индикаторлар көзделмейді
013
"Психоневрологи я л ы қ медициналық-әл еуметтік мекемелерде ( ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында , әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологи я л ы қ аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету"
Нысаналы индикатор:
Психоневрологиялық потологиясы бар 18 жастан асқандарға арнайы әлеуметтік қызмет көрсету
285
285
285
Түпкілікті нәтижелер:
Психоневрологиялық потологиясы бар 18 жастан асқандарға арнайы әлеуметтік қызмет көрсету
285
285
285
014
"Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету"
Нысаналы индикатор:
1,2 топтағы мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету индикаторы
50
50
50
аутизм спеутрі бұзылған балаларға арналған әлеуметтік қызметтер көрсету
120
120
120
Түпкілікті нәтижелер:
1,2 топтағы мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету индикаторы
50
50
50
аутизм спеутрі бұзылған балаларға арналған әлеуметтік қызметтер көрсету
120
120
120

078
"Предоставление спецсоцуслуг в условиях врменемного пребывания в области социальной защиты"
Целевой индикатор
Оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа
10
10
10
Конечные результаты
Оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа
10
10
10
031
"Трансферты в фонд социального медицинского страхования на взносы государства на обязательное социальное медицинское страхование, уплачиваемые местными исполнительными органами"
Целевой индикатор
Доля охвата безработных граждан и относящиеся к категории Д и Е обязательным медицинским страхованием не менне 95-100%
100
100
100
Конечные результаты
Обеспечение доступности медицинских услуг безработных граждан и относящиеся к категории Д и Е в рамках обязательного мединицнского страхования
100
100
100
046
"Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан"
Целевой индикатор
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
1
1
1
Конечные результаты
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
1
1
1
053
"Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам"
Целевой индикатор
Обеспечение лиц с инвалидностью речевыми процессорами к кохлеарным имплантам
28
50
33
Конечные результаты
Обеспечение лиц с инвалидностью речевыми процессорами к кохлеарным имплантам
28
50
33
066
"Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению бюджетных кредитов для содействия предпринимательской инициативе молодежи" * целевые индикаторы не предусматривается
013
"Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания" Целевой индикатор Конечные результаты Оказание специальных социальных услуг для лиц с психоневрологическими потологиями старше 18 лет
Целевой индикатор
Оказание специальных социальных услуг для лиц с психоневрологическими потологиями старше 18 лет
285
285
285
Конечные результаты
Оказание специальных социальных услуг для лиц с психоневрологическими потологиями старше 18 лет
285
285
285
014
"Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах"
Целевой индикатор
Оказание специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью 1,2 группы;
50
50
50
Оказание специальных социальных услуг для детей с расстройствами аутического спектра
120
120
120
Конечные результаты
Оказание специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью 1,2 группы;
50
50
50
Оказание специальных социальных услуг для детей с расстройствами аутического спектра;
120
120
120

015
"Балалар психоневрологи я л ы қ медициналық-әл еуметтік мекемелерінде ( ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында , әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологи я л ы қ патологиялары бар мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету"
Нысаналы индикатор:
1,5-тен 18 жасқа дейінгі психоневрологиялық патологиясы бар мүгедек балалрға әлеуметтік қызмет көрсету
150
150
150
Түпкілікті нәтижелер:
1,5-тен 18 жасқа дейінгі психоневрологиялық патологиясы бар мүгедек балалрға әлеуметтік қызмет көрсету
150
150
150
002
"Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету" Нысаналы индикатор Түпкілікті нәтижелер 1 және 2 топтағы егде жастағы және мүгедектікке байланысты өз бетінше қымзет көрсетуге қабілетсіз адамдар, тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандары үшін арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету
158
158
158
Нысаналы индикатор:
1 және 2 топтағы егде жастағы және мүгедектікке байланысты өз бетінше қымзет көрсетуге қабілетсіз адамдар, тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандары үшін арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету
158
158
158
Түпкілікті нәтижелер:
1 және 2 топтағы егде жастағы және мүгедектікке байланысты өз бетінше қымзет көрсетуге қабілетсіз адамдар, тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандары үшін арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету
158
158
158
064
"Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету" * нысаналы индикаторлар көзделмейді
068
"Жұмыспен қамту бағдарламасы"
Нысаналы индикатор:
Жұмысқа орналастырылған азаматтардың саны
10 000
10 000
10 000
Оның ішінде жастардың саны
1 500
1 500
1 500
Түпкілікті нәтижелер:
Жаңа бизнес идеяларды іске асыруға халықтың әлеуметтік осал топтарынан шыққан азаматтарға гранттар беру
263
263
263
Жұмысшы мамандықтар бойынша кәсіптік оқу
410
410
410
Кәсіптік оқудан кейін тұрақты жұмысқа орналасқандардың үлесін ұлғайту
85
85
85
069
"Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау"
Нысаналы индикатор:
Арнайы құрылған жұмыс орындарының үлесі мүмкіндігі шектеулі адамдарды жұмысқа орналастыру (жоспарланған саннан), %
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Арнайы құрылған жұмыс орындарының үлесі мүмкіндігі шектеулі адамдарды жұмысқа орналастыру (жоспарланған саннан), %
100
100
100
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы

015
"Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания"
Целевой индикатор
Оказание специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями от 1,5 до 18 лет
150
150
150
Конечные результаты
Оказание специальных социальных услуг для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями от 1,5 до 18 лет
150
150
150
002
"Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и лиц с инвалидностью в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания"
Целевой индикатор
Оказание специальных социальных услуг для лиц не способных к самостоятельному обслуживанию в связи с преклонным возрастом и с инвалидностью 1 и 2 группы, жертв бытового насилия
158
158
158
Конечные результаты
Оказание специальных социальных услуг для лиц не способных к самостоятельному обслуживанию в связи с преклонным возрастом и с инвалидностью 1 и 2 группы, жертв бытового насилия
158
158
158
064
"Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости" * целевые индикаторы не предусматривается
068
"Программа занятости"
Целевой индикатор
Количество трудоустроенных граждан,
10 000
10 000
10 000
в том числе молодежи
1 500
1 500
1 500
Конечные результаты
Предоставление грантов гражданам из социально уязвимых слоев населения на реализацию новых бизнес-идей;
263
263
263
Профессиональное обучение по рабочим специальностям;
410
410
410
Увеличение доли трудоустроенных на постоянную работу после профессионального обучения
85
85
85
069
"Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью"
Целевой индикатор
Доля специальных рабочих мест, созданных для трудоустройства людей с ограниченными возможностями (от запланированного количества), %
100
100
100
Конечные результаты
Доля специальных рабочих мест, созданных для трудоустройства людей с ограниченными возможностями (от запланированного количества), %
100
100
100
283
Управление по вопросам молодежной политики области

007
"Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру"
Нысаналы индикатор:
Спорт түрлері бойынша қатысуға және әртүрлі номинациялардағы медальдарды жеңіп алуға жоспарланатын спортшылар саны
20
50
100
Түпкілікті нәтижелер:
Спорт түрлері бойынша қатысуға және әртүрлі номинациялардағы медальдарды жеңіп алуға жоспарланатын спортшылар саны
20
50
100
747
Облыстың ақпарат және қоғамдық даму басқармасы
001
"Жергілікті деңгейде ішкі, жастар саясаты мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер"
Нысаналы индикатор:
Жергілікті деңгейде ішкі, жастар саясаты мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтерді іске асыру
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Мемлекеттік органның функциялары шеңберінде мемлекеттік функцияларды, өкілеттіліктерді жүзеге асыру
100
100
100
075
"Облыс Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету"
Нысаналы индикатор:
Этномәдени бірлестіктердің Ассамблея қызметіне қатысу деңгейі кемінде 90-% қамту
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Қазақстан Халқы Ассамблеясының тұрақты әрі тиімді қызметін қамтамасыз ету, өңірде қоғамдық келісіммен этноаралық тұрақтылықты нығайту
100
100
100
007
"Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер"
Нысаналы индикатор:
Мемлекеттік ақпараттық саясатты, оның ішінде газеттер мен журналдар арқылы, телерадиохабарларын тарату, интернет-ресурстар арқылы жүргізу, Қазақстан Республикасының мемлекеттік ақпараттық саясатын жүзеге асыру
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Халықты оның ішінде газеттер мен журналдар арқылы, телерадиохабарларын тарату, интернет-ресурстар арқылы жүргізу, Қазақстан Республикасының мемлекеттік ақпараттық саясатын нәтижесінде қамту
100
100
100
077
"Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту"
Нысаналы индикатор:
Мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту мақсатында сурдоаудармамен сүйемелдеуді қамтамасыз ету және телешоуларды тарату
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту мақсатында сурдоаудармамен сүйемелдеуді қамтамасыз ету және телешоуларды тарату
100
100
100
748
Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы
001
"Жергiлiктi деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер"
Нысаналы индикатор:
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтерді жүзеге асыру
100
100
100
Түпкілікті нәтижелер:
Мемлекеттік органның функциялары шеңберінде мемлекеттік функцияларды, өкілеттіліктерді жүзеге асыру
100
100
100

007
"Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования"
Целевой индикатор
Количество спортсменов по видам спорта планируемых на участие и завоевание медалей различного достоинств
20
50
100
Конечные результаты
Количество спортсменов по видам спорта планируемых на участие и завоевание медалей различного достоинств
20
50
100
747
Управление информации и общественного развития области
001
"Услуги по реализации государственной внутренней, молодежной политики на местном уровне"
Целевой индикатор
реализация на местном уровнев государственной внутренней, молодежной политики
100
100
100
Конечные результаты
осуществление государственных функций, полномочий в рамках функции государственного органа.
100
100
100
075
Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана области
100
100
100
Целевой индикатор
Уровень вовлеченности этнокультурных объединений в деятельность Ассамблеи не менее 90%
100
100
100
Конечные результаты
Обеспечение устойчивого и эффективного функционирования Ассамблеии народа Казахстана направленного на укрепление общественного согласия и межэтнической стабильности в регионе
100
100
100
007
"Услуги по проведению государственной информационной политики"
100
100
100
Целевой индикатор
проведение государственной информационной политики, в том числе через газеты и журналы, через телерадиовещание, интернет-ресурсы, методическое обеспечение вопросов проведения государственной информационной политики Республики Казахстан.
100
100
100
Конечные результаты
охват жителей области, республики материалами печатных СМИ, теле- радиопередачами выпущенных в рамках государственной информационной политики
100
100
100
077
"Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц инвалидностью в Республике Казахстан"
Целевой индикатор
обеспечение сопровождения сурдопереводом транслирование новостных телепередач с целью Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц инвалидностью в Республике Казахстан
100
100
100
Конечные результаты
повышение эффективности предоставления услуг социально-уязвимым слоям населения
100
100
100
748
Управление культуры, развития языков и архивного дела области
001
"Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков и архивного дела"
Целевой индикатор:
реализация государственной политики на местном уровне в области в области культуры, развития языков и архивного дела Конечные результаты осуществление государственных функций, полномочий в рамках функции государственного органа.
100
100
100
Конечные результаты:
реализация государственной политики на местном уровне в области в области культуры, развития языков и архивного дела Конечные результаты осуществление государственных функций, полномочий в рамках функции государственного органа.
100
100
100