"Маңғыстау облысының аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" Маңғыстау облысының әкімдігінің 2025 жылғы 24 қаңтардағы № 18 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 15 шілдедегі № 151 қаулысы
Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1."Маңғыстау облысының аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" Маңғыстау облысының әкімдігінің 2025 жылғы 24 қаңтардағы №18 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №206897 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Маңғыстау облысының аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын қызметтердің құнын айқындау Әдістемесіне қосымша Маңғыстау облысының аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын қызметтердің базалық бағаларының 5-бағаны жаңа редакцияда жазылсын:
5
Өңірлік маңызы бар мәселелерді жария ететін интернет-ресурста ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру (Bi)
символ
49
51
53

О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 24 января 2025 года № 18 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 15 июля 2025 года № 151
Акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 24 января 2025 года №18 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №206897) следующее изменение:
Графу 5 Базовых цен услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории Мангистауской области, приложенной к Методике определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории Мангистауской области, утвержденной указанным постановлением, изложить в новой редакции:
5
Изготовление и размещение информационных материалов в интернет-ресурсе, освещающего вопросы регионального значения (Bi)
символ
49
51
53

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н.Қилыбай

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н.Килыбай