Талап ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 500 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының бюджет кодексінің 91-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. Талап ауылдық округінің 2026–2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 77 997 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 705 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері –75 292 мың теңге;
2) шығындар – 77 997 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

О бюджете сельского округа Талап на 2026-2028 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2025 года № 500
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с п.3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 3 статьи - 91 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктам 1) пункта 1 статьи 6 закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихата Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Талап на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующем объеме:
1) доходы – 77 997 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 705 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 75 292 тысяч тенге;
2) затраты – 77 997 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0".
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2025 жылға 74 314 мың теңге.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 500 шешіміне 1 қосымша
Талап ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0"
2. Обьем субвенций за 2026 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 74 314 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года .
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ. Жарқынбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 24 декабря 2025 года №500
Бюджет сельского округа Талап на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы