Жайылма ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 482 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 91-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. Жайылма ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –102 063,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 403,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 94 660,0 мың теңге;
2) шығындар – 102 063,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджете сельского округа Жайылма на 2026-2028 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2025 года № 482
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жайылма на 2026 - 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующем объеме:
1) доходы – 102 063,0 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 7 403,0 тысяч тенге;
неналоговым поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –94 660,0 тысяч тенге;
2) затраты – 102 063,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.".
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2026 жылға 94 492,0 мың теңге.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі .
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 482 шешіміне 1 қосымша
Жайылма ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

5) дефицит (профицит) бюджета –тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
2. Объем субвенций за 2026 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 94 492,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ. Жарқынбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 24 декабря 2025 года №482
Бюджет сельского округа Жайылма на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ