Кыраш ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №320 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 463 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШТІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Кыраш ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 320 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кыраш ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 200 477,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7539,0 теңге;
салықтық емес түсімдер – 127,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 192 811,0 мың теңге;
2) шығындар – 202 877,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 ;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0; қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -2400,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2400,0 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №320 "О бюджете сельского округа Кыраш на 2025-2027 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 12 декабря 2025 года № 463
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года № 320 "О бюджете сельского округа Кыраш на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кыраш на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 200 477,0 тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7539,0 тысяч тенге;
неналоговым поступления- 127,0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 192 811,0 тысяч тенге;
2) затраты – 202 877,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета -2400,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2400,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.