"Жаңақорған кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджет туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №303 Жаңақорған ауданы маслихатының шешімініне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 451 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңақорған кентінің 2025– 2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 303 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін.
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жаңақорған кентінің 2025– 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –2663152,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 544733,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11418,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 114084,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1992916,8 мың теңге;
2) шығындар – 2744130,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -80978,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 80978,5 мың теңге".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года № 303 "О бюджете поселке Жанакорган на 2025-2027 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 12 декабря 2025 года № 451
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района №303 от 25 декабря 2024 года "О бюджете поселка Жанкорган на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жанакорган на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2024 год в следующем обьеме: 1) доходы – 2663152,1 тысяч тенге;
налоговые поступление - 54473,1 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 11418,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –114084,0 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 1992916,8 тысяч тенге;
2) затраты —2744130,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 ;
бюджетные кредиты - 0 ;
погащение бюджетных кредитов - 0 ;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов- 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0:
5) дефицит (профицит) бюджета – -80978,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 80978,5 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.