"Байкенже ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №307 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы № 428 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Байкенже ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 307 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Байкенже ауылдық округінің 2025- 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 171 345,4 мың теңге; оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 972,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 153 327,0 мың теңге;
2) шығындар –173 482,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 137,5 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №307 "О бюджете сельского округа Байкенже на 2025-2027 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24 октября 2025 года № 428
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района №307 от 25 декабря 2024 года "О бюджете сельского округа Байкенже на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Байкенже на 2025- 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3- соответственно, в том числена 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 171 345,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 972,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46,0 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 153 327,0 тысяч тенге;
2) затраты – 173 482,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 137,5 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 137,5 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 24 қазандағы
№ 428 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 307 шешіміне 1-қосымша
Байкенже ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 137,5 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата
Жанакорганского района
Ғ. Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 24 октября 2025 года №428
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года №307
Бюджет сельского округа Байкенже на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1. Доходы