"Жаңақорған ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы № 94 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шешім 24.10.2025 №425, Жаңақорған ауданының мәслихаты
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңақорған ауданының әлеуметтiк көмек көрсетудің, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың қағидаларын бекiту туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы № 94 шешiмiне (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 8458-11 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жаңақорған ауданының әлеуметтiк көмек көрсету, оның мөлшерлерiн белгiлеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындау қағидаларында:
5-тармақтың 3) тармақшасындағы "40 (қырық) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;" сөздері "60 (алпыс) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;" - сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі

О внесении изменения в решение маслихата Жанакорганского района от 13 октября 2023 года № 94 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жанакорганского района"
Решение маслихата Жанакорганского районае от 24 октября 2025 года № 425
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 13 октября 2023 года № 94 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жанакорганского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8458-11) следующее изменение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жанакорганского района, утвержденных указанным решением:
в подпункте 3) пункта 5 слова "в размере 40 (сорок) месячных расчетных показателей;" заменить словами "в размере 60 (шестьдесят) месячных расчетных показателей;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ. Жарқынбек