"Қосүйеңкі ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №319 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 417 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қосүйеңкі ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 319 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қосүйеңкі ауылдық округінің 2025–2027 жылдарға арналған бюджеті осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 104 504,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 615,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 528,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 99 361,6 мың теңге;
2) шығындар – 106 942,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2437,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2437,1 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы
мәслихатының төрағасы
Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 417 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 319 шешіміне 1-қосымша
Қосүйеңкі ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР
104 504,9,9
1
Салықтық түсімдер

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №319 "О бюджете сельского округа Косуйенки на 2025-2027 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24 сентября 2025 года № 417
Маслихат Жанакорганского района маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года № 319 "О бюджете сельского округа Косуйенки на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Косуйенки на 2025-2027 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 104 504,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 615,0 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 528,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99 361,6 тысяч тенге;
2) затраты – 106 942,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2437,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2437,1 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата
Жанакорганского района
Ғ. Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 24 сентября 2025 года № 417
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года № 319
Бюджет сельского округа Косуйенки на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ
104 504,9
1
Налоговые поступления