Келінтөбе ауылдық округінің "2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 313 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 шілдедегі № 387 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Келінтөбе ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №313 мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Келінтөбе ауылдық округінің 2025–2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 114 995,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 713,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 664 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –91 638 мың теңге;
2) шығындар – 116 152 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года № 313 "О бюджете сельского округа Келинтобе на 2025-2027 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 16 июля 2025 года № 387
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №313 "О бюджете сельского округа Келинтобе на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Келинтобе на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 114 995,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 713,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала –664 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 91 638 тысяч тенге;
2) затраты – 116 152 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 156,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 156,9 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы маслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 16 шілдедегі
№387 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№313 шешіміне 1-қосымша
Келінтөбе ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 156,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 156,9 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата
Жанакорганского района
Ғ. Жарқынбек
приложение к решению маслихата
Жанакорганского района
от 16 июля 2025 года №387
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года №313
Бюджет сельского округа Келинтобе на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы