Жаңарық ауылдық округінің "2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 311 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 шілдедегі № 385 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңарық ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданының мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №311 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жаңарық ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тисінше 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 110948,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6855,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 44,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 104049,0 мың теңге;
2) шығындар – 113695,1 мың теңге;
3)Таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2747,1мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года № 311 "О бюджете сельского округа Жанарык на 2025 -2027 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 16 июля 2025 года № 385
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29декабря 2023 года №311 "О бюджете сельского округа Жанарык на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жанарык на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объеме:
1)доходы – 110948,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 6855,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 44,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажа основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 104049,0 тысяч тенге
2) затраты – 113695,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2747,1тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2747,1 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қантардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы маслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 16 шілдедегі
№385 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 311 шешіміне 1-қосымша
Жаңарық ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2747,1 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ. Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 16 июля 2025 года №385
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года № 311
Бюджет сельского округа Жанарык на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ