Жайылма ауылдық округінің "2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 29 желтоқсандағы № 309 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 сәуірдегі № 350 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жайылма ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданының мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №309 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жайылма ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 260 048,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 712,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері –254 336 мың теңге;
2) шығындар – 261 276,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -416,2 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2025 года № 309 "О бюджете сельского округа Жайылма на 2025-2027 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 апреля 2025 года № 350
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района №309 от 29 декабря 2025 года "О бюджете сельского округа Жайылма на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жайылма на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 260 048,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 712,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 254 336 тысяч тенге;
2) затраты – 261 276,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 416,2 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 416,2 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жаркынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 25 сәуірдегі
№350 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихаты
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№309 шешіміне 1-қосымша
Жайылма ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 416,2 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Жаркынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 апреля 2025 года №350
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года №309
Бюджет сельского округа Жайылма на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ