"2025 – 2027 жылдарға арналған М. Шәменов ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-17 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қарашадағы № 36-15 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 2 тармағымен.
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025 –2027 жылдарға арналған М. Шәменов ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-17 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 – 2027 жылдарға арналған М.Шәменов ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 169 737 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 3 480 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 166 257 мың теңге;
2) шығындар – 169 904,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -167,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 167,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 167,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық
мәслихатының төрағасы
У.Елеусинов
Жалағаш аудандық мәслихатының
2025 жылғы 25 қарашадағы
№ 36-15 шешіміне қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының
2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 28-17 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған М. Шәменов ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2024 года №28-17 "О бюджете сельского округа М.Шаменов на 2025-2027 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25 ноября 2025 года № 36-15
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата "О бюджете сельского округа М.Шаменов 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года № 28-17 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа М.Шаменов на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –169 737 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 480 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 166 257 тысяч тенге;
2) затраты –169 904,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -167,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 167,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 167,5 тысяч тенге.";
приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Жалагашского районного маслихата Елеусинов У.
Приложение к решению
Жалагашского районного маслихата
от 25 ноября 2025 года № 36-15
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2024 года № 28-17
Бюджет сельского округа М.Шаменов на 2025 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы