"2025 – 2027 жылдарға арналған Мақпалкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қарашадағы № 36-11 шешімі
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025 –2027 жылдарға арналған Мақпалкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-13 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Мақпалкөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 102 343 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 7 519 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 157 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 963 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 93 704 мың теңге;
2) шығындар – 102 754,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -411,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 411,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 411,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2024 года № 28-13 "О бюджете сельского округа Макпалкол на 2025-2027 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25 ноября 2025 года № 36-11
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата "О бюджете сельского округа Макпалкол на 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года № 28-13 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Макпалкол на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 102 343 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 519 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 157 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 963 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93 704 тысяч тенге;
2) затраты – 102 754,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -411,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 411,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 411,4 тысяч тенге.";
приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.