"2025 – 2027 жылдарға арналған Аламесек ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қарашадағы № 36-5 шешімі
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025 – 2027 жылдарға арналған Аламесек ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-7 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Аламесек ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 118 180 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 11 667 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 63 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 214 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 106 236 мың теңге;
2) шығындар – 119 126,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -946,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 946,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –946,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2024 года № 28-7 "О бюджете сельского округа Аламесек на 2025-2027 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25 ноября 2025 года № 36-5
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата "О бюджете сельского округа Аламесек на 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года № 28-7 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аламесек на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 118 180 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 667 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 63 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 214 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106 236 тысяч тенге;
2) затраты – 119 126,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -946,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 946,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 946,3 тысяч тенге.";
приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.