"2025 – 2027 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2025 жылғы 9 шілдедегі № 32-7 шешімі
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025 – 2027 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-6 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110 639 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 7 929 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 102 710 мың теңге;
2) шығындар – 111 800,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1161,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1161,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 1161,5 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2024 года № 28-6 "О бюджете сельского округа Аксу на 2025-2027 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 9 июля 2025 года № 32-7
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата "О бюджете сельского округа Аксу 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года № 28-6 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аксу на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 639 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 929 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 102 710 тысяч тенге;
2) затраты – 111 800,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 161,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1 161,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 161,5 тысяч тенге.".
приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.