Жосалы кентінің көшесіне атау беру туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кенті әкімінің 2025 жылғы 10 қыркүйектегі № 68 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жосалы кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 тамыздағы №2 Қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Жосалы кентінің атауы жоқ көшесіне Нұрғали Әлиев атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жосалы кенті әкімінің орынбасары Б. Сәденге жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жосалы кентінің әкімі А. Досмуратов

О присвоении наименования улиц поселка Жосалы
Решение акима поселка Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области от 10 сентября 2025 года № 68
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения поселка Жосалы и на основании Заключения № 2 областной ономастической комиссии от 26 августа 2025 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице поселка Жосалы наименование Нұрғали Әлиев.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Жосалы Б. Саден.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Жосалы А. Досмуратов