Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №245 "2025-2027 жылдарға арналған Т.Көмекбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 желтоқсандағы № 349 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 245 "2025-2027 жылдарға арналған Т.Көмекбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 79 491 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 539,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11,7 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 72 940 мың теңге;
2) шығындар – 80 077,3 мың теңге";
3-2 тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2025 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 349 шешіміне қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 245 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Т. Көмекбаев ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Т.Комекбаева на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года №245
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 11 декабря 2025 года № 349
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 245 "О бюджете сельского округа Т.Комекбаев на 2025-2027 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 79 491 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 539,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 11,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72 940 тысяч тенге;
2) затраты – 80 077,3 тысяч тенге";
пункт 3-2 исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
приложение 5 указанного решения исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата Ә.Қошалақов
Приложение к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "11" декабря 2025 года №349
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" декабря 2024 года №245
Бюджет сельского округа Т.Комекбаев на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы