Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №240 "2025-2027 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 желтоқсандағы № 344 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 240 "2025-2027 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 160 011,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 045 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 174,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 181 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 145 611,2 мың теңге;
2) шығындар – 160 781,9 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2025 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 344 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 240 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Актобе на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года №240
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 11 декабря 2025 года № 344
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 240 "О бюджете сельского округа Актобе на 2025-2027 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 160 011,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 045 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 174,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 181 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 145 611,2 тысяч тенге;
2) затраты – 160 781,9 тысяч тенге";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "11" декабря 2025 года №344
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" декабря 2024 года №240
Бюджет сельского округа Актобе на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы