Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №238 "2025-2027 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 қыркүйектегі № 316 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 238 "2025-2027 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 98 270,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 310,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 193,9 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 85 748 мың теңге;
2) шығындар – 98 840,5 мың теңге".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының төрағасы
Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы
Қармақшы аудандық
мәслихатының
2025 жылғы "26" қыркүйектегі
№ 316 шешіміне
қосымша
Қызылорда облысы
Қармақшы аудандық
мәслихатының
2024 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 238 шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Жанажол на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 238
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 сентября 2025 года № 316
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года №238 "О бюджете сельского округа Жанажол на 2025-2027 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 98 270,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 310,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 193,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 85 748 тысяч тенге;
2) затраты – 98 840,5 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата Ә.Қошалақов
Приложение к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" сентября 2025 года № 316
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" декабря 2024 года № 238
Бюджет сельского округа Жанажол на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы