Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №246 "2025-2027 жылдарға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 маусымдағы № 298 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №246 "2025-2027 жылдарға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109 938,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 575 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 542 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 104 796,7 мың теңге;
2) шығындар – 110 056 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -117,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 117,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 117,3 мың теңге";
жаңа мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2024 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,1 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кармакшы на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года №246
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17 июня 2025 года № 298
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года №246 "О бюджете сельского округа Кармакшы на 2025-2027 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кармакшы на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 109 938,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 575 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 542 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 104 796,7 тысяч тенге;
2) затраты – 110 056 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -117,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 117,3 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 117,3 мың теңге";
дополнить пунктом 2-1 нового содержания:
"2-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2024 году в районный бюджет в сумме 0,1 тысяч тенге";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

4 720,7
1
Қармақшы ауылдық округіне қарасты аумақтағы Тоқта мен Нәзікбай маңынан сумен қамтамасыз ету үшін ұңғыма қазу жұмысына жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге және мемлекеттік сараптамадан өткізуге
896,0
2
Қармақшы ауылдық округіндегі Жұмағұл каналын құжаттандыруға
2 597,6
3
Қармақшы ауылындағы көшелерді құжаттандыруға (Сейфуллин, Абай, Жеңіс көшелері)
1 227,1
Барлығы:
4 720,7

4 720,7
1
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы на бурение скважин для водоснабжения в районе Тоқта и Назикбай на территории сельского округа Кармакшы
896,0
2
На документацию канала Жумагул сельского округа Кармакшы
2 597,6
3
На документацию улиц в селе Кармакшы (улицы Сейфуллина, Абая, Женис)
1 227,1
Итого:
4 720,7