Шәкен ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 09 қыркүйектегі №5 шешімінің қазақ тіліндегі нұсқасына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Шакен ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 17 шешімі
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 65-бабының 3-тармағына сәйкес, Шакен ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шәкен ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 09 қыркүйектегі № 5 шешімінің қазақ тіліндегі нұсқасына төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1 тармағына
1. Қызылорда облысы Қазалы ауданы Шәкен ауылдық округі Шәкен ауылындағы Бақытжан Смағұлов көшесімен қиылысатын № 1 атауы жоқ көшеге Абибулла Косболов берілсін.
1) "Абибулла Косболов" сөзі "Абибулла Қосболов" сөзімен алмастырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Сарсенбаев

О внесении изменений в русскоязычную версию решения акима сельского округа Шакен № 5 от 9 сентября 2025 года
Решение акима сельского округа Шакен Казалинского района Кызылординской области от 22 декабря 2025 года № 17
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким сельского округа Шакен РЕШИЛ:
1. Внести в русскоязычную версию решения акима сельского округа Шакен № 5 от 9 сентября 2025 года "О присвоении наименования безымянной улице" следующие изменение:
в пунктах 1 указанного решения
1. Присвоить наименования следующим улицам сельского округа Шакен:
1) безымянной улице, пересекающей улицу Бакытжана Смагулова, слово "Абибулла Косболова" заменить на имя "Абибулла Қосболов".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Сарсенбаев