Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 362 "2025-2027 жылдарға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 497 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 362 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 102001 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10008 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5695 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 143 мың теңге;
трансферттер түсімі – 86155 мың теңге;
2) шығындар – 102431,5 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -430,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 430,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 430,5 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 362 "О бюджете сельского округа Бозкол на 2025-2027 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 декабря 2025 года № 497
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Бозкол на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года №362 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бозкол на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 102001 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10008 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5695 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 143 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86155 тысяч тенге;
2) затраты – 102431,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -430,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 430,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 430,5 тысяч тенге.".