Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №361 "2025-2027 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 маусымдағы № 426 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №361 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75124 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4057 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 258 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 213 мың теңге;
трансферттер түсімі – 70596 мың теңге;
2) шығындар – 75523 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -399 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)– 399 мың теңге;
қарыз түсімі – 0;
қарызды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 399 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года №361 "О бюджете сельского округа Бирлик на 2025-2027 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10 июня 2025 года № 426
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Бирлик на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года №361 следующие изменений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бирлик на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 75124 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4057 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 258 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 213 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70596 тысяч тенге;
2) затраты – 75523 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -399 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 399 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 399 тысяч тенге.".