Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №336 "2025-2027 жылдарға арналған Қаратерең ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 1 тамыздағы № 419 шешімі
Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №336 шешіміне "2025-2027 жылдарға арналған Қаратерең ауылдық округінің бюджеті туралы" мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қаратерең ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107 040,4 мың теңге;
салықтық түсімдер – 10 136 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 96 904,4 мың теңге;
2) шығындар – 108 160,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 120,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 120,1 мың теңге".
қарыздар түсімі – 0;
қарыздар өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года №336 "О бюджете сельского округа Каратерен на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 1 августа 2025 года № 419
Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 336 "О бюджете сельского округа Каратерен на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Каратерен на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 107 040,4 тысяч тенге;
налоговые поступления – 10 136 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 0;
поступление от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 96 904,4 тысяч тенге;
2) затраты – 108 160,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит)бюджета – -1 120,1 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) – 1 120,1 тысяч тенге".
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;