Қызылорда облысы Арал аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 339 "2025-2027 жылдарға арналған Құланды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 шілдедегі № 409 шешімі
Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №339 "2025-2027 жылдарға арналған Құланды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Құланды ауылдық округінің бюджеті 1,2,3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1)кірістер – 85 562 мың теңге;
салықтық түсімдер – 3 103 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 897 мың теңге;
трансферттер түсімі – 81 562 мың теңге;
2) шығындар –86 441 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -879 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 879 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 879 мың теңге".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 339 "О бюджете сельского округа Куланды на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2025 года № 409
Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 339 "О бюджете сельского округа Куланды на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Куланды на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующем объемах:
1) доходы – 85 562 тысяч тенге;
налоговые поступления – 3 103 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 897 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 85 562 тысяч тенге;
2) затраты – 86 441 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит)бюджета – - 879 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 879 тысяч тенге".
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюлжетных средств – 879 тысяч тенге".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.