Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 333 "2025-2027 жылдарға арналған Мергенсай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 шілдедегі № 405 шешімі
Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 333 "2025-2027 жылдарға арналған Мергенсай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Мергенсай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 453 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 703 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 74 750 мың теңге;
2) шығындар – 82 453 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 333 "О бюджете сельского округа Мергенсай на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2025 года № 405
Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27декабря 2024 года № 333 "О бюджете сельского округа Мергенсай 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Мергенсай на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 453 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 703 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 74 750 тысяч тенге;
2) затраты – 82 453 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
Приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.