2026-2028 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджетін бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 324-46/2 шешімі.
Ескерту. 01.01.2026 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 4 тармағымен.
1. 2026-2028 жылдарға арналған Белкөл кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 464 767,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 50 269,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 44,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 414 453,5 мың теңге;
2) шығындар – 477 849,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 082,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 13 082,6 мыңтеңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

Об утверждении бюджета поселка Белкуль на 2026-2028 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2025 года № 324-46/2.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Белкуль на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 464 767,2 тысяч теңге, в том числе:
налоговые поступления – 50 269,6 тысяч теңге;
неналоговые поступления – 44,1 тысяч теңге;
поступления трансфертов – 414 453,5 тысяч теңге;
2) расходы – 477 849,8 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 082,6 тысяч теңге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 082,6 тысяч теңге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 082,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 22.07.2026 № 389-56/2 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен Белкөл кенті бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2026 жылға – 75 588,0 мың теңге, 2027 жылға – 76 288,0 мың теңге, 2028 жылға – 76 714,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2026 жылға арналған Белкөл кенті бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

используемые остатки бюджетных средств – 13 082,6 тысяч теңге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 22.07.2026 № 389-56/2 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету поселка Белкуль на 2026 год – 75 588,0 тысяч тенге, на 2027 год – 76 288,0 тысяч тенге, на 2028 год – 76 714,0 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Белкуль на 2026 год согласно приложению 4.

351,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
351,0
Қызылорда қалалық
мәслихатының
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 324-46/2 шешіміне 4-қосымша
2026 жылға арналған Белкөл кенті бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

351,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
351,0
Приложение 4 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 24 декабря 2025 года №324-46/2
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Белкуль на 2026 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь