"2025-2027 жылдарға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №237-33/9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 29 қыркүйектегі № 303-42/9 шешімі
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 237-33/9 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер 210 078,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 417,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталдан сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 198 661,6 мың теңге;
2) шығындар – 214 375,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –1 749,5 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1 749,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 547,6 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 547,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –2 547,6 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық
мәслихатының төрағасы
И. Құттықожаев
Қызылорда қалалық
мәслихатының
2025 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 303-42/9 шешіміне қосымша
Қызылорда қалалық
мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 237-33/9 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2024 года №237-33/9 "Об утверждении бюджета сельского округа Талсуат на 2025-2027 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 29 сентября 2025 года № 303-42/9
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 24 декабря 2024 года № 237-33/9 "Об утверждении бюджета сельского округа Талсуат на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Талсуат на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 210 078,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 417,0 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 198 661,6 тысяч тенге;
2) расходы – 214 357,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 749,5 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1 749,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 547,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 547,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 547,6 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кызылординского
городского маслихата
И. Куттыкожаев
Приложение к решению
Кызылординского городского маслихата
от 29 сентября 2025 года № 303-42/9
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 24 декабря 2024 года № 237-33/9
Бюджет сельского округа Талсуат на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5