Қызылорда облысы бойынша мемлекеттік атаулы әлеуметтік және тұрғын үй көмегін алушыларға тауарлық газ бойынша ваучерлер ұсыну үшін тұтыну нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2025 жылғы 29 шілдедегі № 154 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 34) тармақшасына, "Газ және газбен жабдықтау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5-тармағының 6-2) тармақшасына, "Тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормаларын есептеу және бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 18 қыркүйектегі № 377 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17472 тіркелген) және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Р.В. Склярдың 2025 жылғы 25 сәуірдегі № 21-19/3048 тапсырмасына сәйкес, Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда облысы бойынша мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және тұрғын үй көмегін алушыларға тауарлық газ бойынша ваучерлер ұсыну үшін тұтыну нормалары осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2025 жылғы "29" шілдедегі
№ 154 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы облысы бойынша мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және тұрғын үй көмегін алушыларға тауарлық газ бойынша ваучерлер ұсыну үшін тұтыну нормалары
Тауарлық газды тұтыну сипаттамасы
Жылыту маусымындағы айлық норма, м3
Жылыту маусымынан тыс айлық норма, м3
1
Жылыту қазандығы, газ плитасы және су жылытқышы бар үй шаруашылығы

Об утверждении норм потребления для предоставления ваучеров на товарный газ получателям государственной адресной социальной и жилищной помощи по Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 29 июля 2025 года № 154
В соответствии с подпунктом 34) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6-2) пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О газе и газоснабжении", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 18 сентября 2018 года № 377 "приказом" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17472), а также поручением Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Скляр Р.В. от 25 апреля 2025 года № 21-19/3048 акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы потребления для предоставления ваучеров на товарный газ получателям государственной адресной социальной и жилищной помощи по Кызылординской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылординской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Н. Налибаев
Приложение
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "29" июля 2025 года № 154
Нормы потребления для предоставления ваучеров на товарный газ получателям государственной адресной социальной и жилищной помощи по Кызылординской области
Характеристика потребления товарного газа
Месячная норма в отопительный сезон, м3
Месячная норма вне отопительного сезона, м3
1
Домохозяйство с отопительным котлом, газовой плитой и водонагревателем