Приозерск қаласы бойынша оңайлатылған декларация негізіндегі арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 34/255 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап күшіне енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 726-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Приозерск қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Приозерск қаласы бойынша оңайлатылған декларация негізіндегі арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығы мөлшерлемесінің мөлшері есепті салық кезеңі үшін салық салу объектісіне 4% - дан 2% - ға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Исатаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Приозерск қаласы кәсіпкерлік
және ауыл шаруашылық бөлімі"
мемлекеттiк мекемесiнің басшысы
_________________________А.А. Алтаев
"28" қараша 2025 жыл
КЕЛІСІЛДІ:
Приозерск қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасының
басшысы
____________________ Е.Б.Джаиков
"28" қараша 2025 жыл

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации по городу Приозерск
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 28 ноября 2025 года № 34/255
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 726 Налогового кодекса Республики Казахстан и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственным управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Приозерск РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации с 4% до 2 % к объекту налогообложения за отчетный налоговый период по городу Приозерск.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель городского маслихата А. Исатаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственное
учреждение "Отдел предпринимательство
сельского хозяйства города Приозерск"
________________ А.А.Алтаев
"28" ноября 2025 год
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель управления
государственных доходов
по городу Приозерску"
________________ Е.Б.Джаиков
"28" ноября 2025 год