Приозерск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 24/180 "2025 – 2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2025 жылғы 1 қазандағы № 33/250 шешімі
Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының "2025 – 2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 24/180 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204788болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 824 297 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 037 250 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша– 56 545 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 104 180 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 626 322 мың теңге;
2) шығындар – 4 559 597 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -735 300 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 735 300 мың теңге:
қарыздар түсімі – 555 151 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 180 149 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1 және 2 қосымшалары осы шешімнің 1 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Исатаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Приозерск қаласы экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттiк
мекемесiнің басшысы
А.С. Шамшатов
"01" қазан 2025 жыл
Приозерск қалалық мәслихатының
2025 жылғы 01 қазан
сессиясының № 33/250 шешіміне
1 қосымша
Приозерск қалалық мәслихатының
2024 жылғы 20 желтоқсандағы
cессиясының № 24/180 шешіміне
1 қосымша
2025 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кішi сыныбы
А т а у ы
1
2
3
4
5
I.Кiрiстер
4379448
1
Салықтық түсімдер

О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 20 декабря 2024 года № 24/180 "О городском бюджете на 2025 - 2027 годы"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 1 октября 2025 года № 33/250
Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата "О городском бюджете на 2025-2027 годы" от 20 декабря 2024 года № 24/180 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 204788) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 824 297 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 037 250 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 56 545 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 104 180 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 626 322 тысяч тенге;
2) затраты – 4 559 597 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 735 300 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 735 300 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 555 151 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 180 149 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель городского маслихата А. Исатаев
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
"Отдел экономики и финансов
города Приозерск"
________________ А.С.Шамшатов
"01" октября 2025 год
Приложение 1
к решению
Приозерского городского маслихата
от 01 октября 2025 года № 33/250
Приложение 1
к решению
Приозерского городского маслихата
от 20 декабря 2024 года № 24/180
Городской бюджет на 2025 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы
3824297
1
Налоговые поступления