Шет ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Шет ауданының әкімінің 2025 жылғы 2 шілдедегі № 04 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына сәйкес Шет ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шет ауданы бойынша сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Шет ауданы әкімінің 2024 жылғы 14 тамыздағы "Шет ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" №05 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау Шет ауданы әкімі аппаратының басшысы Н.Төлеуқұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оны алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Шет ауданының әкімі М.Мұхтаров
Шет аудандық аумақтық
сайлау комиссиясымен
"КЕЛІСІЛДІ"
шешіміне қосымша
Шет ауданы бойынша сайлау учаскелері
№591 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу-Аюлы ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
Шекарасы: Шортанбай жырау көшесі №26, 28, 30, 32, 36, 38, 42, 44, 44А, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82б, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 101а, 102, 103, 103б, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 119, 119а, 119б, 119в, 121, 125, 127, 121, 129, 133, 137, 135, 136, 139, 142, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153а, 153б, 155, 156, 157, 157а, 158, 159, 161, 169, 167, 168, 169, 169а, 169б, 171, 173, 175, 176, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 197а, 198, 199, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 209а, 211, 213, 215, 217, 217б, 219, 221, 223, 223а, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 235а, 236, 236б, 237, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 259а, 261, 261а, 265, 266, 267, 269 үйлер, Абай көшесі №10 нан №28 ге дейінгі үйлер, Жанғұтты би көшесі №27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 61, 61а, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102а, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 100А, 110, 110а, 111, 112, 112а, 113, 114, 115, 116, 118, 118а, 120, 122, 124, 124а, 126, 128, 130, 132, 134 үйлер, Ж.Күлейменов көшесі №23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 34б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61а, 62, 63, 63а, 65 үйлер, С.Сейфуллин көшесі №73, 75, 75б, 77, 81, 83б, 85, 87, 87а, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 100Б, 101, 102, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 147, 148, 148а, 148в, 148г, 150, 152, 154, 155, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 176а, 178, 178б, 180, 182, 182А, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 200, 202, 203, 204, 204а, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 219, 220, 220а үйлер, А.Тлеулин көшесі №31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а, 49, 51, 52, 52б, 53, 53а, 53б, 53в, 53г, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111а, 113, 115, 119, 120 үйлер, Жапақов көшесі №23а үй, Құмжон көшесі №1 ден №72 ге дейінгі үйлер, Қараөзек қыстағы №1 үй.
№592 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу-Аюлы ауылы, "Ақсу-Аюлы ауылының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Об образовании избирательных участков по Шетскому району
Решение акима Шетского района Карагандинской области от 2 июля 2025 года № 04
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" аким Шетского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Шетскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решение акима Шетского района от 14 августа 2024 года №05 "Об образовании избирательных участков по Шетскому району".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Шетского района Толеукулова Н.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения возникшие.
Аким Шетского района Мухтаров М.
"СОГЛАСОВАНО"
с террриториальной
избирательной комиссией
Шетского района
Приложение к решению
Избирательный участок №591
Центр: село Аксу – Аюлы, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, Коммунальное государственное казенное предприятие "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Шортанбай жырау дома №26, 28, 30, 32, 36, 38, 42, 44, 44А, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82б, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 101а, 102, 103, 103б, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 119, 119а, 119б, 119в, 121, 125, 127, 121, 129, 133, 135, 136,137, 139, 142, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153а, 153б, 155, 156, 157, 157а, 158, 159, 161, 169, 167, 168, 169, 169а, 169б, 171, 173, 175, 176, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 197а, 198, 199, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 209а, 211, 213, 215, 217, 217б, 219, 221, 223, 223а, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 235а, 236, 236б, 237, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 259а, 261, 261а, 265, 266, 267, 269, улица Абая дома начиная с №10 до №28, улица Жангутты би дома №27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 61, 61а, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102а, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 100А, 110, 110а, 111, 112, 112а, 113, 114, 115, 116, 118, 118а, 120, 122, 124, 124а, 126, 128, 130, 132, 134, улица Ж.Кулейменова №23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 34б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61а, 62, 63, 63а, 65 дома, улица С.Сейфуллина №73, 75, 75б, 77, 81, 83б, 85, 87, 87а, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 100Б, 101, 102, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 147, 148, 148а, 148в, 148г, 150, 152, 154, 155, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 176а, 178, 178б, 180, 182, 182А, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 200, 202, 203, 204, 204а, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 219, 220, 220а дома, улица А.Тлеулина №31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а, 49, 51, 52, 52б, 53, 53а, 53б, 53в, 53г, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111а, 113, 115, 119, 120 дома, улица М.Жапакова №23а дом, улица Кумжон начиная с №1 до №72 дома, зимовка Караозек №1 дом.
Избирательный участок №592
Центр: село Аксу – Аюлы, Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа села Аксу-Аюлы".

Шекарасы: Шортанбай жырау көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 33а, 34, 35, 37, 39, 39а, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 53а, 55, 57, 59, 59а, 61, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 95б, 97, 99 үйлер, Абай көшесі №1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9 үйлер, Жанғұтты би көшесі №1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 12б, 14, 15, 15в, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 23, 22, 22а, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36А, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 үйлер, А.Тілеулин көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 20а, 21, 21а, 21б, 21г, 22, 23, 24, 25, 25а, 26а, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48б, 50, 50а, 50в, 50д үйлер, С.Сейфуллин көшесі №60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 72, 72а, 79, 69, 79в, 80, 82, 84, 88 үйлер, Дербісалы батыр көшесі №1, 2, 2а, 4, 6, 12, 13, 16, 19, 21, 27, 29, 33, 37, 39, 40, 41, 49, 51, 58, 62 үйлер, Ә.Хасенұлы көшесі №6, 11, 12 үйлер, Ж.Күлейменов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А және №7-ден №22 ге дейінгі үйлер, М.Жапақов көшесі №1 ден №46 ға дейінгі үйлер.
№593 сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбекшіл ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Еңбекшіл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шабанбай би көшесі №1 ден №27 ге дейінгі үйлер.
№594 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Ақтөбе бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Байсейіт көшесі №1 ден №31 ге дейінгі үйлер және №49 үй.
№595 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Ақсу бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сеңкібай би көшесі №1 ден №26 ға дейінгі үйлер.
№596 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайрақты ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Қайрақты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жидебай батыр көшесі №1 ден №26-ға дейінгі үйлер.
№597 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақадыр кенті, "Шет ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Нұрлы жол көшесі №2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13а, 13,, 14, 16, 18, 20, 24, 25, 26, 44 үйлер, Бірлік көшесі №9, 10, 14, 20, 22, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 40, 44, 45 үйлер, Желтоқсан көшесі №1, 2, 4, 7, 10, 11, 14, 15, 15а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 29а, 30, 32, 34, 35, 36, 37а, 37, 39, 41, 43, 45, 47 үйлер, Ержан би көшесі №1, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 8в, 9, 9а, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51 үйлер, Қ.Рысқұлбеков көшесі №1, 11, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 30а, 38, 42, 52, 53 үйлер, А.Байтұрсынов көшесі №11, 13, 18, 24 үйлер, Балауса көшесі №7, 23 үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 23, 24, 25, 27, 28, 32, 38, И.Панфилов көшесі №10, 11, 14, 16, 32, 33 үйлер, Ә.Молдағұлова көшесі №1, 1а, 2, 3а, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 24 үйлер, Бейбітшілік көшесі №4, 10, 20, 26, 27, 28, 31а, 31, 32, 34а, 37, 37а, 38, 39, 40, 41А, 41, 42, 42А, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 56а үйлер, А.Матросов көшесі №1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 7, 7а, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 20, 25, 26, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 64, үйлер, Ж.Мейрманов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 үйлер, Күшікбай батыр көшесі №1, 16, 16а, 16б, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 28а, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 45, 47, 51, 53, 55, 61, 63, 65, 69, 71, 73а, 75 үйлер, Аманат көшесі №12, 2, 3, 4, 6, 48а үйлер, Абай көшесі №1, 2, 3, 16, 1а, 2а, 3а үйлер, Тағылы разъезіндегі, 906 шақырым разъезді 1, 2, 5, 8 үйлер, А.Абрахимов көшесі №1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8а, 8, 9 үйлер, И.А.Колбасин көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер, С.Мұхамеджанов көшесі №1, 2, 3, 5, 7, 9, 10а, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 25, 25а, 27, 29, 63, 64, 66 үйлер, Е.Есімғалиев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлер, Т.Мұсахметов көшесі №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5б, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 18, 27 үйлер, Ынтымақ көшесі №1, 1а, 3, 5, 8, 10, 12 үйлер, Қ.Сәтбаев көшесі 23 үй, М.Аманжолов көшесі №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 19а үйлер, Т.Әубәкіров көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 15, 15а, 16 үйлер, Ақсоран қыстағы, Абай даңғылы №1а, 3а, 4, 5, 7, 8б, 9, 11, 13, 15, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 1а, 35, 37 үйлер.
№598 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақадыр кенті, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шабал Бейсекқызы атындағы мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ағыбай батыр көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 20а, 20б, 21а үйлер, Тәуелсіз Қазақстан көшесі 3, 4а, 8а, 9, 14, 16, 18, 18а, 20, 24 үйлер, Байғозы батыр көшесі №1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, үйлер, Шағын ауданы №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер, Сәкен көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер, Жамбыл көшесі №2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21 үйлер, Құрманғазы көшесі №1, 2, 3, 4, 9, 9а, 10, 10а, үйлер, Тұяқов көшесі №1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 9а, 33, 35а, 37, 39, 41, 43 үйлер, А.Смағұлов көшесі №1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 6, 7, 9, 10, 11а, 12, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер, Ш.Уәлиханов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер, Жарылғап батыр көшесі №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 18, 19, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 29, 30, 31а, 31, 32, 34, 42, 43, 45, 47, 16а/1, 16а/2, 17а/1, 17а/2, 18а/1, 18а/2, 19а/1, 19а/2, 20а/1, 20а/2, 21а/1, 21а/2, 22а/1, 22а/2, 23а/1, 23а/2 үйлер, Бастау көшесі №1, 2, 3, 12, 16үйлер, Ардагер көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 48, 48а, 50, 50а, 51, 52, 52а, 52б, 53, 54, 54а, 54б, 55, 57 үйлер, Бейбітшілік көшесі №56а үй, Қ.Сәтбаев көшесі №2, 4, 6, 8, 10, 12, 12, 14, 16, 19, 20, 23 үйлер.
№599 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақадыр кенті, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Мәншүк Мәметова атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сарыарқа көшесі №1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30а, 33 үйлер, Болашақ көшесі №1, 1а, 3, 5, 7, 11, 17, 26, 29, 33, 36а, 37, 39, 41, 41а үйлер, Ақтасты көшесі №1, 1а, 2, 3, 6, 7, 8, 10, 11 үйлер, Алаш көшесі №1, 1а, 2, 2а, 3, 8, 9, 12, 13, 14а, 15, 18, 19, 20, 29, 31, 35 үйлер, Достық көшесі №1, 2, 3, 4, 5 үйлер, О.Беков көшесі №1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3б, 3а, 4, 5, 5а, 5б, 5в, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10а, 10, 11а, 12, 12а , 13, 15, 16а, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48 үйлер, Қ.Оспанов көшесі №1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 6, 6а, 7, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 28а, 30, 35, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 57 үйлер, Е.Мәдиев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер, Ақшатау көшесі №1, 2, 3, 7, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 35, 36, 37, 50, 54, 56, 60, 68, 70, 72 үйлер, Сарысу көшесі №1, 8, 24, 30, 38, 40, 46, 47 үйлер, М.Мәметова көшесі №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 8, 10, 18, 26, 29, 30, 31, 33, 34 үйлер, Жұмыскер көшесі №2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 19, 21, 22, 23, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 42 үйлер, Теміржолшылар көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7, 8, үйлер, С.Оразаев көшесі №1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер, Ырыс көшесі №4а, 6, 7, 8, 17 үйлер, Ақжол көшесі №1, 2, 3, 3а, 6, 9, 11, 13, 16, 18, 22, 26, 33, 34, 39, 42, 43, 48а, 48 үйлер, Жеңіс көшесі №5, 10, 10а, 12, 13, 19, 25, 30 үйлер, Абай даңғылы №2а, Азаттық көшесі №1, 2, 3, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19а, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер, Айыртау көшесі №1, 3, 4, 5, 6, 13, 15 үйлер, Жібек жолы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер, Ж.Қыздарбеков көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29 және Ақсенгір қыстағындағы, Полевойстан қыстағындағы үйлер.
№600 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыши ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Сарыши бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: улица Шортанбайжырау №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 33а, 34, 35, 37, 39, 39а, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 53а, 55, 57, 59, 59а, 61, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 95б, 97, 99 дома, улица Абая №1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 дома, улица Жанкутты би №1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 12б, 14, 15, 15в, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 23, 22, 22а, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36А, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 дома, улица А.Тлеулина №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 20а, 21, 21а, 21б, 21г, 22, 23, 24, 25, 25а, 26а, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48б, 50, 50а, 50в, 50д дома, улица С.Сейфуллина №60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 72, 72а, 79, 69, 79в, 80, 82, 84, 88 дома, улица Дербисалы батыр № 1, 2, 2а, 4, 6, 12, 13, 16, 19, 21, 27, 29, 33, 37, 39, 40, 41, 49, 51, 58, 62 дома, улица А.Хасенова №6, 11, 12 дома, улица Ж.Кулейменова начиная с №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А и с №7 до №22 дома, улица М.Жапакова начиная с №1 до №46 дома.
Избирательный участок №593
Центр: село Енбекшил, Коммунальное государственное учреждение "Енбекшилская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Шабанбай би начиная с №1 до №27 дома.
Избирательный участок №594
Центр: село Актобе, Коммунальное государственное учреждение "Актюбинская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Байсейта начиная с №1 до №31 дома и №49 дом.
Избирательный участок №595
Центр: село Аксу, Коммунальное государственное учреждение "Аксуская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Сенкибай би начиная с №1 до №26 дома.
Избирательный участок №596
Центр: село Кайракты, Коммунальное государственное учреждение "Кайрактинская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Жидебай батыра начиная с №1 до №26 дома.
Избирательный участок №597
Центр: поселок Агадырь, Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа Шетского района".
Границы: улица Нурлыжол №2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13а, 13, 14, 16, 18, 20, 24, 25, 26, 44, дома, улица Бирлик №9, 10, 14, 20, 22, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 40, 44,45 дома, улица Желтоксан №1, 2, 4, 7, 10, 11, 14, 15, 15а, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 29а, 30, 32, 34, 35, 36, 37а, 37, 39, 41, 43, 45, 47 дома, улица Ержан би №1, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 8в, 9, 9а, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51 дома, улица К.Рыскулбеков №1, 11, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 30а, 38, 42, 52, 53 дома, улица А.Байтурсынова №11, 13, 18, 24 дома, улица Балауса №7, 23 дома, улица С.Сейфуллина №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 23, 24, 25, 27, 28, 32, 38 дома, улица И.Панфилова №10, 11, 14, 16, 32, 33, 33 дома, улица А.Молдагуловой №1, 1а, 2, 3а, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 24 дома, улица Бейбитшилик №4, 10, 20, 26, 27, 28, 31а, 31, 32, 34а, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 42а, 44, 46, 48, 50, 54, 56 56А дома, улица А.Матросова №1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 7, 7а, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 20, 25, 26, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 64 дома, улица Ж.Мейрманова №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 дома, улица Кушикбай батыра №1, 16, 16а, 16б, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 28а, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 45, 47, 51, 53, 55, 61, 63, 65, 69, 71, 73а, 75 дома, улица Аманат №12, 2, 3, 4, 6, 48А дома, улица Абая №1, 2, 3, 16, 1а, 2a, 3а дома, в разъезде Тагылы разъезд 906 километр, 1, 2, 5, 8 улица А.Абрахимова №1, 2, 3, 3а, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 30, 4а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9 дома, улица И.А.Колбасина №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 дома, улица С.Мухамеджанова №1, 2, 3, 5, 7, 9, 10а, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 25, 25а, 27, 29, 63, 64, 66 дома, улица Е.Есимгалиева №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20 дома, улица Т.Мусахметова №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5б, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 18, 27 дома, улица Ынтымак №1, 1А, 3, 5, 8, 10, 12, дома, улица К.Сатпаева №23, дома, улица М.Аманжолова №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а и 19а дома, улица Т.Аубакирова №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 15, 15а, 16 дома, в зимовке Аксоран, проспекту Абая №1а, 3а, 4, 5 7, 8б, 9 11, 13 15, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29 31, 32, 34, 35, 36, 37, 35, 37 дома.
Избирательный участок №598
Центр: поселок Агадырь, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, Коммунальное государственное учреждение "Культурно-досуговый центр имени Шабала Бейсеккызы".
Границы: улица Агыбай батыра №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16,18, 18а, 20, 20а, 20б, 21а дома, улица Тауелсиз Казахстан 3, 4а, 8а, 9, 14, 16, 18, 18а, 20, 24 дома, улица Байгозы батыра №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, дома, Микрорайон 1, 1а, 2,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23 дома, улица Сакена №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 дома, улица Жамбыла №2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21 дома, улица Курмангазы №1, 2, 3, 4, 9, 9а, 10а, 10 дома, улица Туякова №1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 9а, 33, 35а, 37, 39, 39а, 41, 43 дома, улица А.Смагулова №1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 дома, улица Ш.Уалиханова №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 дома, улица Жарылгап батыра №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31а, 31, 32, 34, 42, 43, 45, 47, 16а/1, 16а/2, 17а/1, 17а/2, 18а/1, 18а/2, 19а/1, 19а/2, 20а/1, 20а/2, 21а/1, 21а/2, 22а/1, 22а/2, 23а/1, 23а/2 дома, улица Бастау №1, 2, 3, 12, 16 дома, улица Ардагер №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 11, 48, 48А, 50, 50А, 51, 52, 52А, 52Б, 53, 54, 54А, 54Б, 55, 57 дома, проспект Абая №7а, 8б, 18, 22б, 31, 44, 46, 48, 48а, 50, 50а, 51, 51, 52, 52а, 52б, 53, 54, 54а, 54б, 55, 57 дома, улица Бейбитшилик №56а дом, улица К.Сатпаева №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 19, 20, 23 дома.
Избирательный участок №599
Центр: поселок Агадырь, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени М.Маметовой" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Сарыарка №1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30А, 33 дома, улица Болашак №1, 1а, 3, 5, 7, 11, 17, 26, 29, 33, 36а, 37, 39, 41, 41а дома, улица Актасты №1, 1а, 2, 3, 6, 7, 8, 10, 11 дома, улица Алаш №1, 1а, 2, 2а, 3, 8, 9, 12, 13, 14а, 15, 18, 19, 20, 29, 31, 35 дома, улица Достык №1, 2, 4, 3, 5 дома, улица О.Бекова №1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3б, 3а, 4, 5, 5а, 5б, 5в, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10а, 10, 11а, 12, 12а, 13, 15, 16а, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48 дома, улица К.Оспанова №1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 6, 6а, 7, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 28а, 30, 35, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 57 дома, улица Е.Мадиева №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 дома, улица Акшатау №1, 2, 3, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 35, 36, 37, 50, 54, 56, 60, 68, 70, 72 дома, улица Сарысу №1, 8, 24, 30, 38, 40, 46, 47дома, улица М.Маметовой №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 8, 10, 18, 26, 29, 30, 31, 33, 34 дома, улица Жумыскера №2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 19, 21, 22, 23, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 42 дома, улица Железнодорожников №1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8 дома, улица С.Оразаева №1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 дома, улица Ырыс №4а, 6, 7, 8, 17 дома, улица Акжол №1, 2, 3, 3а, 6, 9, 11, 13, 16, 18, 22, 26, 33, 34, 39, 42, 43, 48а, 48 дома, улица Женис №5, 10, 10а, 12, 13, 19, 25, 30 дома, по проспекту Абая №2а дома, улица Азаттык №1, 2, 3, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19а, 19, 20, 21, 22, 23, 23 дома, улица Айыртауская №1, 1, 3, 3, 4, 5, 6, 13, 15 дома, улица Жибек жолы №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 дома, улица Ж.Кыздарбекова №1 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 , 10а, 11, 12, 13, 14, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29 дома и зимовки Аксенгир, зимовки Полевойстан.
Избирательный участок №600
Центр: село Сарыши, Коммунальное государственное учреждение "Сарышская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.

Шекарасы: Ә.Хасенов көшесі №3, 1 үйлер, Ағыбай батыр көшесі №9, №17 үйлер, Жарылғап батыр көшесі №4 үйлер, З.Көкжалов көшесі №3 үй, Қадыр батыр көшесі №6 үй, М.Рахимова көшесі №2, 6 үйлер, Т.Әубәкіров көшесі №1, 7, 8 үйлер .
№601 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақжал кенті, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының "Шұғыла" мәдениет үйі.
Шекарасы: Абай көшесі №1-ден бастап №19-ға дейінгі үйлер, Ағыбай батыр көшесі №1-ден бастап №17-ге дейінгі үйлер, Ы.Алтынсарин көшесі №1 бастап № 23-ке үйлер, Т.Әубәкіров көшесі №1-ден бастап №15-ке дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі №1-ден бастап №8-ге дейінгі үйлер, Дүйсенбай көшесі №1-ден бастап №8-ге дейінгі үйлер, Елеген батыр көшесі №1-ден бастап №11-ге дейінгі үйлер, Жаманқара көшесі №1-ден бастап №18-ге дейінгі үйлер, Желтоқсан көшесі №1-ден бастап №13-ке дейінгі үйлер, Қазыбек би көшесі №1-ден бастап №25-ке дейінгі үйлер, Қ.Сәтбаев көшесі №1-ден бастап №28-ге дейінгі үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1-ден бастап №24 дейінгі және 28 үйлер, Ш.Уәлиханов көшесі №1-ден бастап №21-ге дейінгі және №33 үйлер, Әлімшайхы көшесі №1-ден бастап №17-ге дейінгі үйлер, Б.Қасымжанов көшесі №1-ден бастап №10-ға дейінгі үйлер, Сарыарқа көшесі №1-ден бастап №14-ке дейінгі үйлер, Жамбыл көшесі №1-ден бастап №10-ға дейінгі үйлер, Ықшам ауданы көшесі №1-ден бастап №9-ға дейінгі үйлер, Мыржықбай қыстағы №3,5,10 үйлер,Тұяқ, Мұхтар, Қумола, Шұрық, Сірге, Әбдір, Тастақ, Ережеп, Райян, Тулақбай, Рахмет қыстақтары.
№602 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақжартас ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Ақжартас бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақжартас ауылы, Қарабұлақ көшесі №1-ден №-44 ке дейінгі үйлер, Аяқши ауылы №1-ден №9-ға дейінгі үйлер, Ақшоқы қыстағы №1, 4 ,18 үйлер, Бітім қыстағы №2 үй, Көмек қыстағы №2 үй, Ақжан, Ақтақыр, Аманжан, Ахмедия, Екіаша, Қарасу, Есенқұл, Жетімек, Құмжон, Сәрік, Үйтас, Санбай, Жақсыбатыр, Айсері, Болашақ, Мейрам, Мұсақажы, Ортакөң, Суанбек, Түлкілі №5 үй, Школ №1, 2 үйлер, Шошақ үй, Ырыс, қыстақтары.
№603 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшатау кенті, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Ш.Уәлиханов атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Байсейіт Жарылғапов көшесі №63 тен №86 ға дейінгі үйлер, Дия-қажы көшесі №1 тен №75 ке дейінгі үйлер, Абай көшесі №4 тен №47, 53 дейінгі, Т.Аралбаев көшесі №1 ден №28-ге дейінгі және №47, 106 үйлер, Торговая көшесі №1 ден №72-ге дейінгі үйлер, О.Махметов көшесі №1-ден №73ке дейінгі үйлер, Школьная көшесі №2а, 5, 6, 7, 8, 20, 21,22, 25, 26, 27, 92, 94,95 үйлер, Садовая көшесі №2, 3, 4, 5, 9, 21, 22, 23, 26 үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1-ден №11-ге дейінгі үйлер, К.Смағұлов көшесі №1-ден №25-ке дейінгі үйлер, Қ.Нұржанов көшесі №1-ден №33-ке дейінгі және №133 үйлер, Шахтер көшесі №1, 2, 6, 8, 138, 139 үйлер, М.Әуезов көшесі №1 ден №5 ке дейінгі үйлер, А.Байтұрсынов көшесі №1, 2, 5 үйлер, 8 водовод қыстағындағы үйлер.
№604 сайлау учаскесі
Орталығы: Жарылғап батыр ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Жарылғап батыр ауылдық мәдениет үйі.

Границы: улица А.Хасенова №3, 1 дома, улица Агыбай батыра №9, 17 дома, улица Жарылгап батыра №4 дома, улица З.Кокжалова №3 дом, улица Кадыр батыра №6 дом, улица М.Рахимовой №2, 6 дома, улица Т.Аубакирова №1, 7, 8 дома.
Избирательный участок №601
Центр: поселок Акжал, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры "Шугыла" коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Абая дома начиная с №1 до №19, улица Агыбай батыра начиная с №1 до №17 дома, улица Ы.Алтынсарина начиная с №1 до №23 дома,
улица Т.Аубакирова начиная с №1 до №15 дома, улица Бейбитшилик начиная с №1 до №8 дома, улица Дуйсенбая начиная с №1 до №8 дома, улица Елеген батыра начиная с №1 до №11 дома, улица Жаманкара начиная с №1 до №18 дома, улица Желтоксан начиная с №1 до №13 дома, улица Казыбек би начиная с №1 до №25 дома, улица К.Сатбаева начиная с №1 до №28 дома, улица С.Сейфуллина начиная с №1 до №24 и 28 дома, улица Ш.Уалиханова начиная с №1 до №21 и 33 дома, улица Алимшайхы начиная с №1 до №17 дома, улица Б.Касымжанова начиная с №1 до №10 дома, улица Сарыарка начиная с №1 до №14 дома, улица Жамбула начиная с №1 до №10 дома, улица Микрорайон начиная с №1 до №9 дома, зимовка Мыржыкбай №3,5,10 дома, зимовки - Туяк, Мухтар, Кумола, Шурык, Сирге, Абдир, Тастак, Ережеп, Райян, Тулакбай, Рахмет.
Избирательный участок №602
Центр: село Акжартас, Коммунальное государственное учреждение "Акжартасская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: с.Акжартас улицаКарабулак с №1 до №44 дома, село Аякши дома с №1 до №9, зимовка Акшокы дома №1,4,18, зимовка Битим №2 дом, зимовка Комек №2 дом, зимовки – Акжан, Актакыр, Аманжан, Ахмедия, Екиаша, Карасу, Есенкул, Жетимек, Кумжон, Сәрик, Уйтас, Санбай, Жаксыбатыр, Айсери ,Болашак, Мейрам, Мусакажы, Ортакон, Суанбек, Тулкили №5 дом, Школа №1,2 дома, Шошакуй, Ырыс.
Избирательный участок №603
Центр: п.Акшатау, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Ш. Уалиханова" Шетского районного отдела образования управления образования Карагандинской области.
Границы: дома с улицы Байсеита Жарылгапова №63 по №86, дома с улицы Дия-кажи №1 по №75, улицы Абая №4 по №47, 53, улицы Т.Аралбаева №1 по №28 и дома №47, 106 , дома №1-72 по улице Торговой, дома №1-73 по улице О.Махметова, улица Школьная №2а, 5, 6, 7, 8, 20, 21,22, дома 25, 26, 27, 92 , 94, 95, дома по улице Садовая №2, 3, 4, 5, 9, 21, 22, 23, 26, дома по улице С.Сейфуллина №1 по №11, дома по улице К.Смагулова №1 по №25 ул. К.Нуржанова №1-33 и №133, ул. Шахтера №1, 2, 6, 8, 138, 139 дома, дома по ул. М. Ауэзова №1-№5, дома №1, 2, 5 по улице А.Байтурсынова, дома зимовки 8 Водовод.
Избирательный участок №604
Центр: село Жарылгап батыр, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Жарылгап батыра коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".

Шекарасы: Ы.Алтынсарин көшесі №1-ден №65-ке дейінгі үйлер және Қарасай, Қаратас қыстақтары, Қарғалы ауылы, Саржал көшесі №1 ден №15 ке дейінгі үйлер.
№605 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшоқы ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Ақшоқы мәдениет үйі.
Шекарасы: Байқасқа көшесі №1-ден №33-ке дейінгі үйлер, Бірлік көшесі №1 ден №81 ге дейінгі үйлер, Болашақ көшесі №26 дан №65-ке дейінгі үйлер, Ақшоқы, Ауғанбай қыстақтары.
№606 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақбауыр ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Ақбауыр бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Достық көшесі №1-ден №38-ге дейінгі үйлер, М.Ақымжанов көшесі №1 ден №23-ке дейінгі және №34 үйлер, Құрама қыстағы.
№607 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақой ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Ақой мәдениет үйі.
Шекарасы: Ақой көшесі №1 ден №40-қа дейінгі және №71 үйлер, Қажымұқан көшесі №1-ден №16-ға дейінгі үйлер, Қазыбек би көшесі №1-ден №20-ға дейінгі үйлер, Сейфуллин көшесі №1-ден №15-ке дейінгі және №51 үйлер, Чепурченко көшесі №1-ден №19-ға дейінгі үйлер, М.Едігеев көшесі №1-ден №32-ге дейінгі үйлер, Байшегір қыстағы.
№608 сайлау учаскесі
Орталығы: Батық ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Батық жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Абай көшесі №18, 20, 22, 22А, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34,36, 38, 53 үй, Батық көшесі №11-ден бастап № 90 үйге дейін және №177 үй, Б.Майлин көшесі №1 ден №4 ке дейінгі және №53, 55, 55А,56, 57, 61,61а, 63, үйлер, Жамбыл көшесі №1-ден бастап №64-ке дейінгі үйлер және №81 үй, Жезқазған көшесі №1 ден №17ге дейінгі, №80-нен №102-ге дейінгі және №109а, 114а, 176а үйлер, І.Жансүгіров көшесі №11 және 85 үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1 ден №9 дейінгі және №11, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 112 үйлер.
№609 сайлау учаскесі
Орталығы: Босаға ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Босаға мәдениет үйі.
Шекарасы: Ағыбай батыр көшесі №1-ден №10-ға дейінгі үйлер, К.Айқымбеков көшесі №1, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14А, 15, 16,17,17А, 17Б, 18, 18А, 19, 20, 21, 22,23,24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 32А, 33, 36, 37, 42, 44 үйлер, Д.Бектұрсынов көшесі №1-ден бастап №53а-ға дейінгі үйлер, Тәуелсіздік көшесі №1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А үйлер. Жарылғап батыр көшесі №1, 2, 4, 5, 12, 15, 17 үйлер, Қанды қараша батыр көшесі №1-ден №17-ге дейінгі үйлер, Е.Құлжанбеков көшесі №1-ден бастап №20-ға дейінгі үйлер, Бестамақ бөлімшесі №1, 2, 5 үйлер, Жылыбұлақ ауылы, Жылыбұлақ көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 7-ке дейінгі үйлер.
№610 сайлау учаскесі
Орталығы: Бұрма ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Бұрма мәдениет үйі.

Границы: ул.Ы.Алтынсарина дома начиная с №1 до №65 и зимовки Қарасай, Қаратас, село Каргалы, ул.Саржал начиная №1 до №15 дома.
Избирательный участок №605
Центр: село Акшокы, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетскогорайона,дом культуры села Акшокы коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Байкаска дома начиная с №1 до №33, улица Бирлик дома начиная с №1 до №81, ул.Болашак начиная №26 до №65, зимовки Акшокы, Ауганбай.
Избирательный участок №606
Центр: село Акбауыр, Коммунальное государственное учреждение "Акбауырская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Достык дома начиная с №1 до №38, улица М.Акимжанова дома начиная с №1 до №23 и дом №34.
Избирательный участок №607
Центр: село Акой, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Акой коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Акой дома начиная с №1 до №40, улица Кажымукана начиная с №1 до №16, улица Казыбек би начиная с №1 до №20 дома, улица С.Сейфуллина дома начиная с №1 до №15 и дом №51, улица Чепурченко дома начиная с №1 до №19, улица М.Едигеева дома начиная с №1 до №32, зимовка Байшегир.
Избирательный участок №608
Центр: село Батык, Коммунальное государственное учреждение "Батыкская общеобразовательная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Абая дома №18, 20, 22, 22А, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34,36, 38, 53, улица Батык дома начиная с №11 до №90 и дом №177, улица Б.Майлина дома начиная с №1 до №4 и дома №53, 55, 55а, 56, 57, 61, 61а, 63, улица Жамбыла дома начиная с №1 до №64 и дом №81, улица Жезказганская дома начиная с №1 до №17, дома начиная с №80 до №102, дома №109а, 114а, 176 а, улица И.Жансугирова дома №11, № 85, улица С.Сейфуллина дома начиная с №1 до №9, дома №11, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 112.
Избирательный участок №609
Центр: село Босага, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Босага коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Агыбай батыра дома начиная с №1 до №10, улица К.Айкумбекова дома №1, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14А, 15, 16,17,17А, 17Б, 18, 18А, 19, 20, 21, 22,23,24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 32А, 33, 36, 37, 42, 44, улица Д.Бектурсынова дома начиная с №1 до №53а, улицаТауелсиздик дома №1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А , улица Жарылгап батыра дома №1, 2, 4, 5, 12, 15, 17, улица Канды Караша батыра дома начиная с №1 до №17, улица Е.Кулжанбекова дома начиная с №1 до №20, отд.Бестамак дома №1,2,5, село Жылыбулак,улица Жылыбулак начиная с №, 2, 3, 4, 5, 7 дома.
Избирательный участок №610
Центр: село Бурма, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Бурма коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".

Шекарасы: С.Байшағыров көшесі №1 ден №36 ға дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі №1 ден №38 ге дейінгі үйлер, Жастар көшесі №1 ден №29 ға дейінгі үйлер, Бәйтерек көшесі №1 ден №20 ға дейінгі үйлер, Құрылысшылар көшесі №1 ден №26 ға дейінгі үйлер, Орталық көшесі №1 ден №14 ке дейінгі және №25, №25а, №38 үйлер, Сарыарқа көшесі №1 ден №40 қа дейінгі үйлер.
№611 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұхтар ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Мұхтар негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бозшыкөл көшесі №1 ден №27 ге дейінгі үйлер, Мұхтар көшесі №1 ден №36 ға дейінгі үйлер, Мектеп көшесі №1 ден №4 ке дейінгі үйлер және №28 үй.
№612 сайлау учаскесі
Орталығы: Дәрия кенті, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Дәрия кенттік мәдениет үйі.
Шекарасы: Абай көшесі 1,1а, 2, 2а, 3,4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 36 дейінгі үйлер, Желтоқсан көшесі № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20 үйлер, Жамбыл көшесі № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 34, 37 дейінгі үйлер, М.Әуезов көшесі №1-ден бастап № 20-ға дейінгі үйлер, Бұғылы көшесі № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер, М. Мәметова көшесі № 1, 2, 4, 4а, 5, 5а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 20, 26 дейінгі үйлер, Б.Момышұлы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 27, 36 дейінгі үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1-ден бастап №26-ға дейінгі үйлер, Ә.Молдагұлова көшесі № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 дейінгі үйлер.
№613 сайлау учаскесі
Орталығы: С.Сейфуллин атындағы кенті, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Сейфуллин кенттік мәдениет үйі.
Шекарасы: Маясар ақын көшесі №1 ден №28 ге дейінгі және №1А, №10Аүйлер, Н.Әбдіров көшесі №1 ден №78 ге дейінгі және №8А, №11А, №12А, №13А, №14А, №15А, №15Б, №16А, №29А, №31А, №31Б, №47А, №49А, №49Б, №53Аүйлер, Қазыбек-би көшесі №1 ден №36ға дейінгі және №14А, №15А, №16А, №17А, №18А, №23А үйлер, Жамбыл көшесі №1 ден №27 ге дейінгі үйлер, Достық көшесі №1 ден №27 ге дейінгі және №16А, №18А, №20А үйлер, Наурыз көшесі №1 ден №32ге дейінгі және №3А, №5А, №7А, №8А, №8Б, №11А,№12А, №17А, №23А, №26А үйлер, Болат Жамиев көшесі №2 ден №13ке дейінгі үйлер, М.Мәметова көшесі №1 ден №11ге дейінгіүйлержәне №6А үй, Гагарин көшесі №1 ден №14ке дейінгі және №1А, №1Б, №1В, №3А, №5А, №7А үйлер, Береке көшесі №1 ден №21 ге дейінгі және №31,№6А, №16А, №19А, №20А үйлер, Таңыбай батыр көшесі №1 ден №27 ге дейінгі және үйлер№32, №11А, Жеңіс көшесі №1 ден №15 ке дейінгі үйлер, Абай көшесі №1 ден №28 ге дейінгі үйлер және №35 үй, Бұғылы көшесі №1 ден №47ге дейінгі және №39,№5А, №5Б, №6Б, №6В, №7А, №12А, №16А, №16Б, №16В, №20А, №20Б, №20В, №24А, №24Б, №26А, №26Б, №34А, №36А, №36Б, №38А үйлер, Шевченко көшесі №1 ден №25 ке дейінгі үйлер, Т.Әубәкіров көшесі №1 ден №37 ге дейінгі және №15А, №22А, №19А, №21Аүйлер, Бейбітшілік көшесі №1 ден №45 ке дейінгі және №15А, №15Б, №17А, №25А, №26А, №28А үйлер, Байғозы батыр көшесі №1 ден №55 ке дейінгі және №23А, №24А, №29А үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1 ден №47 ге дейінгі және №51, №65, №11А, №23Б үйлер.
№614 сайлау учаскесі
Орталығы: Нұра ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Нұра мәдениет үйі.

Границы: улица С.Байшагирова начиная с №1 до №36 дома, улица Бейбитшилик начиная с №1 до №38 дома, улица Жастар начиная с №1 до №29 дома, улица Байтерек начиная с №1 до №20 дома, улица Курылысшылар начиная с №1 до №26 дома, улица Орталык начиная с №1 до №14 и №25, 25а, 38 дома, улица Сарыарка начиная с №1 до №40 дома.
Избирательный участок №611
Центр: село Мухтар, Коммунальное государственное учреждение "Мухтарская основная средняя школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Бозшаколь начиная с №1 до №27 дома, улица Мухтар начиная с №1 до №36 дома, улица Мектеп начиная с №1 до №4 дома и №28 дом.
Избирательный участок №612
Центр: поселок Дария, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры поселка Дария коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Абая начиная с № 1,1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 36 до дома, улица Желтоксан начиная с № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20 до дома, улица Жамбыла дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 34, 37, улица М.Ауэзова начиная дома начиная с №1 до №20, улица Бугылы с № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23 до дома, улица М.Маметовой № 1, 2, 4, 4а, 5, 5а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 20, 26, улица Б.Момышулы начиная с № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 27, 36, улица С.Сейфуллина дома начиная с № 1 до №26, улица А.Молдагуловой дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
Избирательный участок №613
Центр: поселок имени С.Сейфуллина, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры поселка имени С.Сейфуллина коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Маясар акына начиная с №1 до №28 дома и дома №1А, №10А, улица Н.Абдирова начиная с №1 до №78 дома и дома №8А, №11А, №12А, №13А, №14А, №15А, №15Б, №16А, №29А, №31А, №31Б, №47А, №49А, №49Б, №53А, улица Казыбек-би начиная с №1 до №36 дома и дома №14А, №15А, №16А, №17А, №18А, №23А, улица Жамбыла начиная с №1 до №27 дома, улица Достык начиная с №1 до №27 дома и дома №16А, №18А, №20А,улица Наурыз начиная с №1 до №32 дома и дома №3А, №5А, №7А, №8А, №8Б, №11А,№12А, №17А, №23А, №26А, улица Болата Жамиева начиная с №2 до №13 дома, улица М.Маметовой начиная с №1 до №11 дома и дом №6А, улица Гагарина начиная с №1 до №14 дома и дома №1А, №1Б, №1В, №3А, №5А, №7А,улица Береке начиная с №1 до №21 дома и дома №31, №6А, №16А, №19А, №20А,улицаТаңыбай батыр начиная с №1 до №27 дома и дома №32, №11А, улица Женис начиная с №1 до №15 дома, улица Абай начиная с №1 до №28 дома и №35 дом, улица Бугылы начиная с №1 до №47 дома и дома №39,№5А, №5Б, №6Б, №6В, №7А, №12А, №16А, №16Б, №16В, №20А, №20Б, №20В, №24А, №24Б, №26А, №26Б, №34А, №36А, №36Б, №38А, улица Шевченко начиная с №1 до №25 дома, улица Т.Аубакирова начиная с №1 до №37 дома и дома №15А, №22А, №19А, №21А, улица Бейбитшилик начиная с №1 до №45 дома и дома №15А, №15Б, №17А, №25А, №26А, №28А, улица Байгозы-батыр начиная с №1 до №55 дома и дома №23А, №24А, №29А, улица С.Сейфуллина начиная с №1 до №47 и дома №51, №65, №11А, №23Б.
Избирательный участок №614
Центр: село Нура, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Нура коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".

Шекарасы: Н.Әбдіров көшесі №1 ден №11 ге дейінгі және №52, №53, №56, №59, №61, №63, №65, №67, №69,№70, №73, №74, №90 үйлер, Шабанбай би көшесі №1 ден №33 ке дейінгі және №81 ден №129 ға дейінгі және №138, №149, №157, №172, №200 үйлер, Сейфуллин көшесі №1 ден №12 ге дейінгі және №41 ден №59 ға дейінгі үйлер, Мұқанов көшесі №1 ден №8 ге дейінгі және №18 ден №36 ға дейінгі және №121, №122, №142 үйлер, Абай көшесі №1 ден №34 ке дейінгі және №45, №61, №62, №63, №67, №73, №100, №101, №116, №118, №120, №123, №138, №149, №199 үйлер, Н.Байсейтұлы көшесі №1 ден №93 ке дейінгі және №116а, №117, №118, №124а үйлер.
№615 сайлау учаскесі
Орталығы: Киікті ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Киікті мәдениет үйі.
Шекарасы: Бейбітшілік көшесі №1, 2, 2А, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 34ке дейінгі үйлер, Желтоқсан көшесі №1, 3, 5, 7, 15, 16, 17 ге дейінгі үйлер, Ағыбай батыр көшесі №2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 35, 36, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 46, 50, 51, 92, 93, 93А, 109, 117, 119, 120, 127, 136, 137, 140, 140Б, 145ге дейінгі үйлер, Әбікен Хасенов көшесі №1, 2А, 3, 3А, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12б, 13, 14, 15, 15а, 16, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 42, 42, 43, 44, 50 үйлер, Қазыбек би көшесі №1,2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 21, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 40, 89 үйлер, Ы.Алтынсарин көшесі №1, 1а, 1Б, 1В, 2, 2А, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14а, 16, 20, 21, 23, 23б, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 34, 43, 47 үйлер.
№616 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктіңкөлі ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Көктіңкөлі мәдениет үйі.
Шекарасы: Кистафин көшесі №1 ден №16 ға дейінгі және №21, 23 үйлер, Көктіңкөлі көшесі №1 ден №38 ге дейінгі үйлер, Бастау көшесі №1 ден №17 ге дейінгі үйлер, Сейфуллин №1 ден №24 ке дейінгі үйлер, Ынтымақ көшесі №1 ден №40 қа дейінгі үйлер, Тәуелсіздік көшесі №1 ден №40 қа дейінгі үйлер, Бірлік көшесі №1 ден №9 ға дейінгі үйлер, Ақжол ауылы Сарыарқа көшесі №1 ден №20 ға дейінгі үйлер, Жыланды ауылы, Байғозы батыр көшесі №1 ден №21 ге дейінгі үйлер.
№617 сайлау учаскесі
Орталығы: Әлихан ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Әлихан негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: улица Н.Абдирова начиная с №1 до №11 и №52, 53, 56, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70,73, 74, 90 дома, улица Шабанбай би начиная с №1 до №33, начиная с №81 до №129 и №138, 149, 157, 172, 200 дома, улица Сейфуллина начиная с №1 до №12 и начиная с №41 до №59 дома, улица Муканова начиная с №1 до №8 дома, начиная с №18 до №36 и №121, 122, 142 дома, улица Абая начиная с №1 до №34 и №45, 61, 62, 63, 67, 73, 100, 101, 116, 118, 120, 123, 138, 149, 199 дома, улица Н.Байсейтулы начиная с №1 до №93 и №116а, 117, 118, 124а дома.
Избирательный участок №615
Центр: село Киикти, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Киикти коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Бейбитшилик начиная с №№1, 2, 2А, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 34 дома, улица Желтоксан начиная с №1, 3, 5, 7, 15, 16, 17 дома, улица Агыбай батыр начиная с №2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 35, 36, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 46, 50, 51, 92, 93, 93А, 109, 117, 119, 120, 127, 136, 137, 140, 140Б, 145 дома, улица АбикенХасенова дома №1, 2А, 3, 3А, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12б, 13, 14, 15, 15а, 16, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 42, 42, 43, 44, 50, улица Казыбек би начиная с №1,2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 21, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 40, 89 дома, улица Ы.Алтынсарина дома с №1, 1а, 1Б, 1В, 2, 2А, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14а, 16, 20, 21, 23, 23б, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 34, 43, 47.
Избирательный участок №616
Центр: село Коктенколь, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Коктенколь коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Кистафина начиная с №1 до №16 и №21, 23 дома, улица Коктенколь начиная с №1 до №38 дома, улица Бастау начиная с №1 до №17 дома, улица Сейфуллина с №1 до №24 дома, улица Ынтымак начиная с №1 до №40, улицаТауелсиздик начиная с №1 до №40, улица Бирлик начиная с №1 до №9 дома, село Акжол, улица Сарыарка начиная с №1 до №20 дома, село Жыланды, улица Байгозы батыра начиная с №1 до №21 дома.
Избирательный участок №617
Центр: село Алихан, Коммунальное государственное учреждение "Алиханская основная средняя школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.

Шекарасы: Күшікбай батыр көшесі №1 бастап, №52 дейін , 43 разъезд №1 бастап №10 дейінгі үйлер.
№618 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктіңкөлі станциясы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "56-разъездің бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Төлек батыр көшесі №1 ден №37 ге дейінгі үйлер.
№619 сайлау учаскесі
Орталығы: Красная Поляна ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Красная Поляна мәдениет үйі.
Шекарасы: Бірлік көшесі №1 ден №15 ке дейінгі үйлер, Дворука көшесі №1 ден №18 ге дейінгі үйлер, Сарыарқа көшесі №1 ден №12 ге дейінгі үйлер, Қарамұрын көшесі №1 ден №28гедейінгіүйлер, Комарова көшесі №1 ден №34 дейінгі үйлер, Байқоңыр көшесі №1 ден №19 ға дейінгі үйлер, Нұра көшесі №1 ден №23 ке дейінгі үйлер.
№620 сайлау учаскесі
Орталығы: Бекет ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Бекет негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бәйтерек көшесі №1 ден №29 ге дейінгі үйлер және №77 үй, Жеңіс көшесі №30 ден №54 ке дейінгі үйлер, Наурыз көшесі №55ден №76дейінгі үйлер, Дербісалы ауылы,Бірлік көшесі №1 ден №24 ке дейінгі үйлер, Нұра көшесі №1 ден №26 ге дейінгі үйлер.
№621 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарамұрын ауылы, Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Шет ауданының аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны Қарамұрын медициналық пункті.
Шекарасы: Бейбітшілік көшесі №1 ден №40 ке дейінгі үйлер, Достық көшесі №1 ден №24 ке дейінгі үйлер.
№622 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтау ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Байғозы батыр атындағы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: К.Мыңбаев көшесі №1 ден №22 ге дейінгі үйлер, С.Сейфуллин көшесі №2 ден №20 ға дейінгі үйлер, Ю.Гагарин көшесі №1 ден №20 ға дейінгі үйлер, Жамбыл кенті Горняк көшесі №1 ден №35 ке дейінгі үйлер.
№623 сайлау учаскесі
Орталығы: Мойынты кенті, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Мойынты кенттік мәдениет үйі.
Шекарасы: Таңыбай батыр көшесі №1 ден №53 ке дейінгі үйлер, К.Байсейітова №1,1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 9, 11а, №20а, Т.Рысқұлов көшесі №1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 10, 10а, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23, 23а, 23б, 27, 29, 30, 30а, 30б, 31, 33а, 34, 35, 36, 37 үй, Шашубай көшесі №1б, 1а, 3, 4, 5, 6а, 7, 7б, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 16а, 16б, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 28, 29, 30, 30а, 31, 34, 34а, 38, 39, 40 дейінгі үйлер, Абай көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25б, 25а, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 43, 46, 48, 68 үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 13, 19, 15а, 30, 32, 33, 33а, 34, 37, 25, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 37 үйлер, Қыздарбек көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 13, 19, 15а, 30, 32, 33, 33а, 34, 37, 25, 22, 23, 24, 26, 28, 29 ға дейінгі үйлер, М.Мәметова көшесі №11, 6, 5, 11, 13, 10, 16, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 24, 23, 28, 21а, 29, 28а, 33 №35, 35а, 78 үйлер, Б.Момышұлы көшесі №1, 20, 25, 29, 31, 33, 34, 35, 35а, 36а, 43,43а, 42, 43б, 44, 46, 46а, 47, 49а, 50, 51, 53, 55, 123, 125, 127, 128 үйлер, Шағын ауданы көшесі №1 ден №10 ға дейінгі үйлер, Мойынты кенті Ақбұлақ ауылы №7а,33,35, 68.
№624 сайлау учаскесі
Орталығы: Қошқарбай ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Қошқарбай ауылдық мәдениет үйі.

Границы: улица Кушикбай батыра начиная с №1 до №52 дома, улица 43 разъезд начиная с №1 до №10 дома.
Избирательный участок №618
Центр: станция Коктенколь, Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа Разъезда – 56" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: станция Коктенколь, улица Толек батыра начиная с №1 до №37 дома.
Избирательный участок №619
Центр: село Красная Поляна, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Красная Поляна коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Бирлик начиная с №1 до №15 дома, улица Дворука начиная с №1 до №18 дома, улица Сарыарка начиная с №1 до №12 дома, улица Карамурунская начиная с №1 до №28, улица Комарова начиная с №1 до №34 дома, улица Байконыр начиная с №1 до №19 дома, улица Нура начиная с №1 до №23 дома.
Избирательный участок №620
Центр: село Пикет, Коммунальное государственное учреждение "Пикетская основная средняя школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Байтерек начиная с №1 до №29 дома и №77 дом, улица Женис начиная с №30 до №54 дома, улица Наурыз начиная с №55 до №76 дома,село Дерипсал, улица Бирлик начиная с №1 до №24 дома, улица Нура начиная с №1 до №26 дома.
Избирательный участок №621
Центр: село Карамурын, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Районная больница Шетского района" Карамурунский медицинский пункт.
Границы: улица Бейбитшилик начиная с №1 до №40 дома, улица Достык начиная с №1 до №24 дома.
Избирательный участок №622
Центр: село Кызылтау, Коммунальное государственное учреждение "начальная школа имени Байгозы батыра" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: с.Кызылтау – ул.К.Мынбаева начиная с №1 до №22 дома, ул. С.Сейфуллина начиная с №2 до №20 дома, ул.Ю.Гагарина начиная с №1 до №20 дома; поселок Жамбыл – ул.Горняков начиная с №1 до №35 дома.
Избирательный участок №623
Центр: поселок Мойынты, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры поселка Мойынты коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Таныбай батыра дома начиная с №1 до №53 дома, улица К.Байсеитовой дома №1,1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 9, 11а, №20а, улица Т.Рыскулова №1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 10, 10а, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23, 23а, 23б, 27, 29, 30, 30а, 30б, 31, 33а, 34, 35, 36, 37 дома, улица Шашубая №1б, 1а, 3, 4, 5, 6а, 7, 7б, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 16а, 16б, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 28, 29, 30, 30а, 31, 34, 34а, 38, 39, 40, улица Абая дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25б, 25а, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 43, 46, 48, 68, улица С.Сейфуллина дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 13, 19, 15а, 30, 32, 33, 33а, 34, 37, 25, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 37, улица Кыздарбека дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 13, 19, 15а, 30, 32, 33, 33а, 34, 37, 25, 22, 23, 24, 26, 28, 29, улица М.Маметовой дома №11, 6, 5, 11, 13, 10, 16, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 24, 23, 28, 21а, 29, 28а, 33 №35, 35а, 78, улица Б.Момышулы дома №1, 20, 25, 29, 31, 33, 34, 35, 35а, 36а, 43,43а, 42, 43б, 44, 46, 46а, 47, 49а, 50, 51, 53, 55, 123, 125, 127, 128, улица Микрорайон начиная с №1 до №10 дома, поселок Мойынты село Акбулак дома №7а,33,35, 68.
Избирательный участок №624
Центр: село Кошкарбай, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Кошкарбай коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".

Шекарасы: Бұғылы көшесі №1 ден №30 ға дейінгі үйлер, Достық көшесі №1 ден №21 ға дейінгі үйлер, Ш.Уәлиханов көшесі №1 ден №29 ға дейінгі үйлер, Байзақов көшесі №1 ден №31-ге дейінгі үйлер, Ә.Молдағұлова көшесі №1 ден №26а-ға дейінгі үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1 ден №13-ке дейінгі үйлер, Қазақстан көшесі №1 ден №21- ге дейінгі үйлер, Аққияқ ауылы Талды көшесі №1 ден №14 ке дейінгі үйлер, ГРП көшесі №1 үй.
№625 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақсу ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Ақсу негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: С.Сейфуллин көшесі №2, 9, 13, 15, 16, 20, 21, 22, 24, 25, 26, №28, 29, 30, 31, 32, 34, 34, 36, 37, 37, 38, 40 үйлер, Ы.Алтынсарин көшесі №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 23, 25, 26, 27, 32, 35, 38, 39, 40 үйлер.
№626 сайлау учаскесі
Орталығы: Шопа ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Шопа мәдениет үйі.
Шекарасы: Бұғылы көшесі 1, 1А, 2, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 8, 8А, 9, 9А, 10, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31 үйлер, Достық көшесі №5, 7А, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19 үйлер.
№627 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылқой ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Қызылқой мәдениет үйі.
Шекарасы: Абай көшесі №1, 3, 5, 8, 9, 11, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 41, 45, 45, 48, 53, 57, 66, 67а үйлер, Бейбітшілік көшесі №37-ден №64 ке дейінгі үйлер, Тәуелсіздік көшесі №1, 2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15, 17, 18, 19, 22, 24 үйлер.
№628 сайлау учаскесі
Орталығы: Ортау ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Ортау негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Байғозы батыр көшесі №1-ден №20-ға дейінгі үйлер, Ардагерлер көшесі №1-ден 40-қа дейінгі үйлер, Теңдік көшесі №1-ден № 9-ға дейінгі үйлер, С.Сейфуллин көшесі №2-ден №12-ге дейінгі үйлер, Т.Әубәкіров көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 10а, 10б, 13 үйлер; Сарыбұлақ бөлімшесі Сарыбұлақ көшесі №1а,2,5,6,12 үйлер; Босаға бөлімшесі № 1 ден № 9-ға дейінгі үйлер. Құрманақа қыстағы №1, Коперативка қыстағы №1, Аманбай қыстағы №1, Ұзын жол қыстағы №1, Мұқыш қыстағы №1, Рақымбек қыстағы №1, Дәулетбек қыстағы №1, Досал қыстағы №1, Қотыр оба қыстағы №1 үйлер және Жартас қыстағы №2,3,5,6,7 үйлер.
№629 сайлау учаскесі
Орталығы: Өспен ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Өспен мәдениет үйі.

Границы: улица Бугылы дома начиная с №1 до №30, улица Достык дома начиная с №1 до №21 дома, улица Ш.Уалиханова дома начиная с №1 до №29 дома, улица Байзакова дома начиная с №1 до №31 дома, улица А.Молдагуловой дома начиная с №1 до №26а, улица С.Сейфуллина дома начиная с №1 до №13, улица Казахстанская дома начиная с №1 до №21, село Аккияк улица Талды дома начиная с №1 до №14, улица ГРП № 1 дом.
Избирательный участок №625
Центр: село Аксу Нураталдинского сельского округа, Коммунальное государственное учреждение "Аксуская основная средняя школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица С.Сейфуллина дома №2, 9, 13, 15, 16, 20, 21, 22, 24, 25, 26, №28, 29, 30, 31, 32, 34, 34, 36, 37, 37, 38, 40, улица Ы.Алтынсарина дома №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 23, 25, 26, 27, 32, 35, 38, 39, 40.
Избирательный участок №626
Центр: село Шопа, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Шопа коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Бугылы дома начиная 1, 1А, 2, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 8, 8А, 9, 9А, 10, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31 дома, улица Достык дома №5, 7А, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19 дома.
Избирательный участок №627
Центр: село Кызылкой, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Кызылкой коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Абая дома начиная №1, 3, 5, 8, 9, 11, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 41, 45, 45, 48, 53, 57, 66, 67а дом, улица Бейбитшилик с №37 до №64 дома, улица Тауелсиздик дома №1, 2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15, 17, 18, 19, 22, 24 дома.
Избирательный участок №628
Центр: село Ортау, Коммунальное государственное учреждение "Ортауская основная средняя школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Байгозы батыра начиная с №1 до №20 дома, улица Ардагерлер начиная с №1 до №40 дома, улица Тендік начиная с №1 до №9 дома, улица С.Сейфуллина дома начиная с №2 до №12 дома, улица Т.Аубакирова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 10а, 10б, 13; отделение Сарыбулак улица Сарыбулак дома №1а, 2, 5, 6, 12; отделение Босага дома начиная с № 1 до №9, зимовка Курманака №1, зимовка Кооперативка №1, зимовка Аманбай №1, зимовка Узын жол №1, зимовка Мукиш №1,зимовка Ракымбек №1, зимовка Даулетбек №1, зимовка Досал №1, зимовка Котыр Оба №1 и зимовка Жартас дома №2,3,5,6,7.
Избирательный участок №629
Центр: село Успен, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Успен коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".

Шекарасы: Достық көшесі №1 ден №17 ге дейінгі үйлер, Кеншілер көшесі №1 ден №9 ға дейінгі үйлер, Қ.Сәтбаев көшесі №1 ден №31 ге дейінгі үйлер, Центральная көшесі №1 ден №31 ге дейінгі үйлер, Әулиетас көшесі №1 ден №21 ге дейінгі үйлер, Теміржол көшесі №1 ден №38 ге дейінгі үйлер, Айса станциясы.
№630 сайлау учаскесі
Орталығы: Айғыржал ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "М.Жапақов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Мамыр көшесі №1 ден №41 ге дейінгі үйлер.
№631 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркіндік ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Еркіндік жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Мектеп көшесі №1 ден №30 ға дейінгі және №36, 43, 52, 69, 80, 81 үйлер, Қаражартас көшесі №1 ден №152 ге дейінгі үйлер және №180 үй, Теміржолшылар көшесі №1 ден №80 ге дейінгі және №83, 84, 85, 110, 125, 131, 180, 191, 207 үйлер, 17 разъезд №1 үй.
№632 сайлау учаскесі
Орталығы: Жұмыскер ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Жұмыскер мәдениет үйі.
Шекарасы: Жұмыскер ауылы А.Құнанбаев көшесі №1-ден №20-ға дейінгі үйлер, Ә.Молдағұлова көшесі №1-ден №20-ға дейінгі үйлер, Б.Момышұлы көшесі №1-ден №10-ға дейінгі үйлер, И.Қуанышбаев көшесі №1-ден №18-ге дейінгі үйлер, Қ.Мұнайтпасов көшесі №1-ден №10-ға дейінгі үйлер, К.Бәйсейтова көшесі №1-ден №8-ге дейінгі үйлер, М.Мәметова көшесі №1-ден №11-ге дейінгі үйлер, М.Дүйсенов көшесі №1-ден №7-ге дейінгі үйлер, О.Беков көшесі №1-ден №15-ке дейінгі үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1-ден №6-ға дейінгі үйлер, С.Бейсенбеков көшесі №1-ден №18-ге дейінгі үйлер, Т.Бегельдинов көшесі №5,6,7 үйлер, Қарасаз ауылы, Қойтас көшесі №1-ден №27-ге дейінгі үйлер.
№633 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылту ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Қызылту бастауыш метебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Тағылы көшесі №1-ден №23А-ға дейінгі үйлер.
№634 сайлау учаскесі
Орталығы: Талды ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Талды мәдениет үйі.
Шекарасы: Д.Смайлов көшесі №1-ден №23ке дейінгі үйлер, Сенкібай батыр көшесі №1 ден №10-ға дейінгі үйлер, Р.Мәжитов көшесі №1 ден №11-ге дейінгі үйлер, Наршөккен көшесі №1-ден №20-ға дейінгі үйлер, И.Кішкентаев көшесі №1-ден №13-ке дейінгі үйлер, Ж.Байтуов көшесі №1 ден №16-ға дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі №1 ден №16ға дейінгі үйлер, А.Құнанбаев көшесі №1 ден 19-ға дейінгі үйлер, Ә.Шайкеновкөшесі №1 ден №25 ке дейінгі үйлер, Жаңа - Жұрт ауылы Талды көшесі №1 ден №9-ға дейінгі үйлер, Байбала қыстағы №9 дан №13ке дейінгі үйлер, Берекетті ауылы, Ақшоқы көшесі №1 ден №23ке дейінгі үйлер.
№635 сайлау учаскесі
Орталығы: Төменгі Қайрақты ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Төменгі Қайрақты ауылдық мәдениет үйі.

Границы: улица Достык начиная с №1 до №17 дома, улица Кеншілер начиная с №1 до №9 дома, улица К.Сатбаева начиная с №1 до №31 дома, улица Центральная начиная с №1 до №31 дома, улица Аулиетас начиная с №1 до №21 дома, улица Темиржол дома начиная с №1 до №38 дома.
Избирательный участок №630
Центр: село Айгыржал, Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа имени М.Жапакова" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Мамыр начиная с №1 до №41 дома.
Избирательный участок №631
Центр: село Еркиндик, Коммунальное государственное учреждение "Еркиндикская общеобразовательная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Мектеп начиная с №1 до №30 и №36, 43, 52, 69, 80, 81 дома, улица Каражартас начиная с №1 до №152 дома и №180 дом, улица Темиржолшылар начиная с №1 до №80, №83, 84, 85, 110, 125, 131, 207, 17 разъезд №1 дом.
Избирательный участок №632
Центр: село Жумыскер, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Жумыскер коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: село Жумыскерул.А.Кунанбаева начиная с №1 до №20 дома, улица А.Молдагуловой начиная с №1 до №20 дома, улица Б.Момышулы начиная с № 1 до №10 дома, улица И.Куанышбаева начиная с №1 до №18 дома, улица К.Мунайтпасова начиная с №1 до №10 дома, улица К.Байсейтовой начиная с №1 до №8 дома, улица М.Маметовой начиная с №1 до №11 дома, улица М.Дуйсенова начиная с №1 до №7дома, улица О.Беков начиная с №1 до №15 дома, улица С.Сейфуллина начиная с №1 до №6 дома, улица С.Бейсенбекова начиная с №1 до №18 дома,Т.Бигельдинов начиная с № 5,6,7 дома, село Карасаз, улица Койтас начиная с №1 до №27 дома.
Избирательный участок №633
Центр: село Кызылту, Коммунальное государственное учреждение "Кызылтуская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: ул.Тагылы начиная с №1 до №23а дома.
Избирательный участок №634
Центр: село Талды, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Талды коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Д.Смайлова начиная с №1 до №23 дома, улица Сенкибай батыра начиная с №1 до №10 дома, улица Рустема Мажитова начиная с №1 до №11 дома, улица Наршоккена дома начиная с №1 до №20 дома, улица И.Кишкентаева начиная с №1 до №13 дома, улица Ж.Байтуова начиная с №1 до №16 дома, улица Бейбитшилик начиная с №1 до №16 дома, улица А.Кунанбаева начиная с №1 до №19 дома, улица А.Шайкенова начиная с №1 до №25 дома, село Жана-Журт улица Талды дома начиная с №1 №9 дома, зимовка Байбала начиная с №9 до №13 дома, село Берекетти, улица Акшокы начиная с №1 до №23 дома.
Избирательный участок №635
Центр: село Нижние Кайракты, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом культуры села Нижние Кайракты коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".

Шекарасы: Қ.Сәтбаев көшесі №1 ден №15-ке дейінгі үйлер, Қадыр батыр көшесі №1 ден №8-ге дейінгі үйлер, Абай көшесі №1 ден №27-ге дейінгі үйлер, Жарылғап батыр көшесі №1, 2, 3, 4, 8, 9 үйлер, Қ.Мақажанов көшесі №1 ден № 25-ке дейінгі үйлер, Дербісалы батыр көшесі №1 ден №8-ге дейінгі үйлер, М.Әуезов көшесі №1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14 үйлер, С.Сейфуллин көшесі №1 ден №10 ға дейінгі үйлер, Б.Орынбек көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 24 үйлер, Аққошқар батыр көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,25 үйлер, Құрманғазы көшесі №1 ден №17-ге дейінгі үйлер, Т.Рымбекұлы көшесі №1 ден №13а-ға дейінгі үйлер, Жәнібеков көшесі №1 ден №23-ке дейінгі үйлер, К.Нұржанов көшесі №1 ден №25 ке дейінгі үйлер, С.Ахметұлы көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер, Қабанбай батыр көшесі №1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 21 үйлер, Шортанбай батыр көшесі №1 ден №10 ға дейінгі үйлер, Жоғарғы Қайрақты ауылы, Басала 1 шағын ауданы көшесі №1, 2, 17,25, 43, 46, 47, 48, 53, 54, 56, 65 үйлер, Басала 2 шағын ауданы көшесі №2, 77, 79, 80, 81, 82,83, 86, 152, 153, 155 үйлер, Қызыл-биік шағын ауданы № 9, 11, 3А.
№636 сайлау учаскесі
Орталығы: Үңірек ауылы, Шет ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі, "Шет аудандық мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Үңірек мәдениет үйі.
Шекарасы: Үңірек көшесі №1 ден №29 ға дейінгі және №144, 178 үйлер, Тағылы көшесі №1 ден №9 ға дейінгі және №19, 201 үйлер, Сарыарқа көшесі №1 ден №22 ге дейінгі үйлер және №193 үй, Бұғылы көшесі №1 ден №18 ге дейінгі үйлер және №194 үй, Бейбітшілік көшесі №1 ден №14 ке дейінгі үйлер және №19 үй, Құттыбай ауылы Бесағаш көшесі №1 ден №24-ке дейінгі үйлер, Шортанды қыстағы № 1, 2 үйлер.
№637 сайлау учаскесі
Орталығы: Қармыс ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Қармыс бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Тесік-Тас көшесі №1 ден №55 ке дейінгі үйлер.
№638 сайлау учаскесі
Орталығы: Тұмсық ауылы, Қарағанды облысы білім басқармасының Шет ауданы білім бөлімінің "Тұмсық бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ұста көшесі №1 ден №37 ге дейінгі үйлер.

Границы: улица К.Сатбаева начиная с №1 до №15 дом, улица Кадыр батыра начиная с №1 до №8 дома, улица Абая начиная с №1 до №27 дома, улица Жарылгап батыра №1, 2, 3, 4, 8, 9 дома, улица К.Макажанова начиная с №1 до №25 дома, улица Дерипсалы батыра начиная с №1 до №8 дома, улица М.Ауэзова начиная с №1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14дома, улица С.Сейфуллина начиная с №1 до №10 дома, улица Б.Орынбека №1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 24 дома, улица Аккошкар батыра №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 25 дома, улица Курмангазы начиная с №1 до №17 дома, улица Т.Рымбекулы начиная с №1 до №13а дома, улица Жанибекова начиная с №1 до № 23 дома, улица К.Нуржанова начиная с №1 до №25 дома, улица С.Ахметулы №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 дома, улица Кабанбай батыра №1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 21 дома, улица Шортанбай батыра начиная с №1 до №10 дома, село Верхние Кайракты, микрорайон Басала1 №1, 2, 17,25, 43, 46, 47, 48,53, 54, 56, 65 дома, микрорайон Басала 2 № 2,77, 79, 80, 81, 82,83, 86, 152, 153, 155 дома, микрорайон Қызыл биік №9, 11, 3А.
Избирательный участок №636
Центр: село Унирек, Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Шетского района, дом кульуры села Унирек коммунального государственного казенного предприятия "Шетский районный культурно-досуговый центр".
Границы: улица Унирек начиная с №1 до №29 и №144, 178 дома, улица Тагылы начиная с №1 до №9 и №19, 201 дома, улица Сарыарка начиная с №1 до №22 дома и №193 дом, улица Бугылы начиная с №1 до №18 дома и №194 дом, улица Бейбитшилик начиная с №14 до №19 дома, село Куттыбай улица Бесагаш начиная с №1 до № 24 дома, зимовка Шортанды №1, 2 дома.
Избирательный участок №637
Центр: село Кармыс, Коммунальное государственное учреждение "Кармысская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Тесиктас начиная с №1 до №55 дома.
Избирательный участок №638
Центр: село Тумсык, Коммунальное государственное учреждение "Тумсыкская начальная школа" отдела образования Шетского района управления образования Карагандинской области.
Границы: улица Уста начиная с №1 до №37 дома.