Осакаров ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифті бекіту туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 қыркүйектегі № 37/378 шешімі
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3 тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Осакаров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осакаров ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифді осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Саккулаков
2025 жылғы "22" қыркүйектегі
№ 37/378 Осакаров аудандық
мәслихатының шешіміне
қосымша 1
Осакаров ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге тарифті бекіту туралы
Атауы
Есептеу бірлігі
Қызмет құны (теңге)
Тұрғындар үшін (жеке және көпқабатты үйлер)
Тұрғын/айына
230

Об утверждении тарифа для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Осакаровскому району
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 22 сентября 2025 года № 37/378
В соответствии с подпунктами 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тариф для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Осакаровскому району согласно приложению, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата К. Саккулаков
Приложение к решению
Осакаровского районного маслихата
от "22" сентября 2025 года
№ 37/378
Тариф для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Осакаровскому району
Наименование
Расчетная единица
Стоимость услуг (тенге)
Тариф для населения (частные и многоэтажные дома)
Житель/месяц
230,0