"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Жұлдыз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Осакаров ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 16 маусымдағы № 56/03 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 86/03 қаулысы
Осакаров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарағанды облысы Осакаров ауданы Жұлдыз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Осакаров ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 16 маусымдағы № 56/03 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
преамбуласы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 38-1-бабының 7-тармағына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 3-тармағының 1) тармақшасына, "Мемлекеттік органдар мен олардың құрылымдық бөлімшелерінің қызметін ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" 2021 жылғы 1 қыркүйектегі №590 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес Осакаров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Нурмуханбетов

О внесении изменения в постановление акимата Осакаровского района от 16 июня 2025 года № 56/03 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Жұлдыз Осакаровского района Карагандинской области"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 24 сентября 2025 года № 86/03
Акимат Осакаровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Осакаровского района от 16 июня 2025 года № 56/03 "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Жұлдыз Осакаровского района Карагандинской области" следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 7 статьи 38-1 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе", подпунктом 1) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2021 года № 590 "О некоторых вопросах организации деятельности государственных органов и их структурных подразделений" акимат Осакаровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Нурмуханбетов