Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін айқындау туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 2 қыркүйектегі № 79/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 914-1-бабына сәйкес Осакаров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Нурмуханбетов
Осакаров ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "02" қыркүйектегі
№ 79/01 қаулысына
қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін
Қоғамдық жұмыстардың түрлерін
Ұйымдардың тізбесін
1.
Осакаровка кентінің абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданының Осакаровка кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2.
Молодежный кентінің абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданының Молодежный кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3.
Есіл, Колхозное ауылдарын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4.
Сұңқар, Қоянды, Сельстрой ауылдарын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Сұңқар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5.
Озерное, Ералы ауылдарын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Озерный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6.
Пионерское, Приишимское, Центральное ауылдарын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Пионер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7.
Қарағайлы, Коллективное, Святогоровка, Крещеновка, Окольное ауылдарын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Қарағайлы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8.
Шұңқыркөл ауылын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Құндызды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9.
Батпак, Акпан, Сарыозен, Ошаганды ауылдарын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Батпақты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10.
Сарыөзек, Русская Ивановка, Шоқай ауылдарын, Шоқай станциясын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Сарыөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
11.
Қаракөл, Ахметаул, Кутумсук ауылдарын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Нияз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12.
Қаратомар ауылын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Қаратомар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
13.
Ақбұлақ, Роднички ауылдарын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
14.
Мирное ауылын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Мирный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
15.
Садовое, Жаңатоған ауылдарын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Садовый ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
16.
Трудовое, Степное ауылдарын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Трудовой ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
17.
Николаевка, Қайыңды, Топан ауылдарын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Николаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
18.
Аманқоңыр, Жуантөбе, Қызылтас, Басқорық, Жансары ауылдарын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Жансары ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
19.
Родниковское, Қарасу ауылдарын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Родников ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20.
Шідерті ауылдарын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Шідерті ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
21.
Жұлдыз ауылдарын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Жұлдыз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
22.
Ертіс ауылдарын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Ертіс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
23.
Маржанкөл, Құрқопа ауылдарын абаттандырылуы:
қоқыстардан, жапырақтардан, қардан аумақты тазалау, урналар мен контейнерлерді тазалау;
ағаштарды әктеу, қоршауларды, тосқауылдарды, қасбеттерді, жиектастарды бояу;
шөпті шабу және шабылған шөпті шығару;
көгалдандыру жұмыстары, оның ішінде жасыл екпелерді отырғызу.
"Қарағанды облысы Осакаров ауданы Маржанкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Об определении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 2 сентября 2025 года № 79/01
В соответствии со статьей 914-1 Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях акимат Осакаровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Нурмуханбетов
Приложение
к постановлению акимата
Осакаровского района
от "02" сентября 2025 года
№ 79/01
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Виды общественных работ
Перечень организаций
1.
Благоустройство поселка Осакаровка:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Осакаровка Осакаровского района Карагандинской области"
2.
Благоустройство поселка Молодежный:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Молодежный Осакаровского района Карагандинской области"
3.
Благоустройство сел Есиль, Колхозное:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Есиль Осакаровского района Карагандинской области"
4.
Благоустройство сел Сункар, Коянды, Сельстрой:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Сункар Осакаровского района Карагандинской области"
5.
Благоустройство сел Озерное, Ералы:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима Озерного сельского округа Осакаровского района Карагандинской области"
6.
Благоустройство сел Пионерское, Приишимское, Центральное:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима Пионерского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области"
7.
Благоустройство сел Карагайлы, Коллективное, Святогоровка, Крещеновка, Окольное:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Карагайлы Осакаровского района Карагандинской области"
8.
Благоустройство села Шункыркол:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кундуздинского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области"
9.
Благоустройство сел Батпак, Акпан, Сарыозен, Ошаганды:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима Батпактинского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области"
10.
Благоустройство сел Сарыозек, Русская Ивановка, Шокай, станции Шокай:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Сарыозек Осакаровского района Карагандинской области"
11.
Благоустройство сел Қаракөл, Ахметаул, Кутумсук:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Нияз Осакаровского района Карагандинской области"
12.
Благоустройство села Қаратомар:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратомарского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области"
13.
Благоустройство сел Акбулак, Роднички:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Акбулак Осакаровского района Карагандинской области"
14.
Благоустройство села Мирное:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима Мирного сельского округа Осакаровского района Карагандинской области"
15.
Благоустройство сел Садовое, Жаңатоған:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима Садового сельского округа Осакаровского района Карагандинской области"
16.
Благоустройство сел Трудовое, Степное:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима Трудового сельского округа Осакаровского района Карагандинской области"
17.
Благоустройство сел Николаевка, Қайыңды, Топан:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима Николаевского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области"
18.
Благоустройство сел Аманконыр, Жуантобе, Кызылтасское, Баскорык, Жансары:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жансары Осакаровского района Карагандинской области"
19.
Благоустройство сел Родниковское, Карасу:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима Родниковского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области"
20.
Благоустройство села Шидерты:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шидертинского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области"
21.
Благоустройство села Жұлдыз:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жұлдыз Осакаровского района Карагандинской области"
22.
Благоустройство села Иртышское:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима Иртышского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области"
23.
Благоустройство сел Маржанкөл, Куркопа:
очистка территории от мусора, листьев, снега, очистка урн и контейнеров;
побелка деревьев, покраска заборов, ограждений, фасадов, бордюров;
скашивание и вывоз скошенной травы;
работы по озеленению, включая посадку зеленых насаждений.
Государственное учреждение "Аппарат акима Маржанкольского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области"