Нұра кентіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Нұра кентінің әкімінің 2025 жылғы 21 мамырдағы № 3 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 1 тамыздағы № 211 "Әкімшілік-аумақтық бірліктерге, елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атау беру, оларды қайта атау, сондай-ақ олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту кезінде тиісті аумақ халқының пікірін ескеру қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Нұра кенті халқының пікірін ескере отырып, Қарағанды облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 22 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Нұра кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Нұра кентіндегі
атауы жоқ жаңа көшеге – Хайретдин Болғанбайұлы көшесі;
атауы жоқ жаңа көшеге – Рақымжан Қошқарбаев көшесі
атауы жоқ жаңа көшеге – Әмен Қайдаров көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Нұра кентінің әкімі М. Тураров

О переименовании улиц поселка Нура
Решение акима поселка Нура Нуринского района Карагандинской области от 21 мая 2025 года № 3
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 1 августа 2023 года № 211 "Об утверждении Правил учета мнения населения соответствующей территории при наименовании, переименовании административно-территориальных единиц, составных частей населенных пунктов, а также уточнении и изменении транскрипции их наименований", с учетом мнения населения поселка Нура на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 22 апреля 2025 года, аким поселка Нура РЕШИЛ:
1. Переименовать
новую безымянную улицу - в улицу Хайретдин Болғанбайұлы;
новую безымянную улицу - в улицу Рақымжан Қошқарбаев;
новую безымянную улицу - в улицу Әмен Қайдаров в поселке Нура
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Нура М. Тураров