Нұра кентінде әлеуметтік маңызы бар тұрақты жолаушылар тасымалы тарифін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 15 шілдедегі № 29/02 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, сондай-ақ халық үшін жолаушылар тасымалының қолжетімділігін қамтамасыз ету мақсатында, Нұра ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нұра ауданының Нұра кентінде әлеуметтік маңызы бар тұрақты жолаушылар тасымалының № 1 ""Рахмет" дүкені – Орталық аудандық аурухана" бағыты бойынша келесі тарифтерді белгілеу:
- мектеп оқушылары үшін – тегін;
- қалған жолаушылар үшін – бір жолаушыға 100 (жүз) теңге.
2. Белгіленген тарифтен түсетін кірістерді өтеу үшін тасымалдаушыларға субсидиялар беруді ескере отырып, осы тариф бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімнің орынбасары Б.Н. Есжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді.
Нұра ауданының әкімі Б. Муканов
"КЕЛІСІЛДІ"
Нұра аудандық мәслихаты

Об установлении тарифа на регулярные социально-значимые пассажирские перевозки поселка Нура Нуринского района
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 15 июля 2025 года № 29/02
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также в целях обеспечения доступности пассажирских перевозок для населения, акимат Нуринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные социально-значимые пассажирские перевозки поселка Нура Нуринского района по маршруту № 1 "Магазин "Рахмет" – Центральная районная больница":
- для учащихся школ – бесплатно;
- для остального населения – 100 (сто) тенге на одного пассажира.
2. Утвердить данный тариф с учетом предоставления субсидий перевозчикам для компенсации выпадающих доходов из установленного тарифа.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Есжанова Б.Н.
4. Настоящее постановление вступает в силу по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Нуринского района Б. Муканов
"СОГЛАСОВАНО"
Маслихат Нуринского района