Нұра ауданы бойынша жеңілдетілген декларация негізіндегі арнайы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесін төмендету туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2025 жылғы 21 қарашадағы № 188 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап күшіне енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Салық кодексінің 726-бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жеңілдетілген декларация негізіндегі арнайы салық режимін қолданған жағдайда корпоративтік немесе жеке табыс салығының (төлем көзіне салық ұсталатын табыстардан басқа) мөлшерлемесін Нұра ауданының аумағында салық кезеңі үшін алынған (алынуға тиіс) табыстар бойынша 4 %-дан 2 %-ға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Нұра аудандық мәслихатының төрағасы К. Жунусбеков

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации в Нуринском районе
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 21 ноября 2025 года № 188
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 726 Налогового кодекса Республики Казахстан, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации в Нуринском районе с 4 % на 2 % по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Нуринского районного маслихата К. Жунусбеков