Нұра кенті бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көмуге халық үшін тарифтерді бекіту туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 қыркүйектегі № 177 шешімі
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабының 3-тармағының 3) тармақшасына, сондай-ақ Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Нұра аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Нұра кенті бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге халық үшін тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұра аудандық мәслихатының төрағасы К. Жунусбеков
Нұра аудандық мәслихатының
2025 жылғы "17" қыркүйектегі
№ 177 шешіміне
қосымша
Нұра кенті бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, тасымалдау, сұрыптау және көмуге халық үшін тарифтері
Атауы
Есептеу бірлігі
Қызмет құны (теңге)
Тұрғындар үшін (жеке және көпқабатты үйлер)
Тұрғын/айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по поселку Нура
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 17 сентября 2025 года № 177
В соответствии с подпунктами 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Нуринского района РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по поселку Нура согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Нуринского районного маслихата К. Жунусбеков
Приложение
к решению Нуринского
районного маслихата
от "17" сентября 2025 года № 177
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по поселку Нура
Наименование
Расчетная единица
Стоимость услуг (тенге)
Тариф для населения (частные и многоэтажные дома)
Житель/месяц

300,00
Заңды тұлғалар болып табылмайтын кәсіпкерлік субъектілері, заңды тұлғалар үшін тариф
1 м3 үшін
2 889,00
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар үшін тариф
Айына 1 қызметкер үшін
254,2
Ескерту: келесі мөлшерінде жеңілдіктер қарастырылған:
30 % жеңілдік - көпбалалы отбасыларға.
Жеңілдіктер тұтынушы өтініш берген күннен бастап есептеулерге растайтын құжаттармен бірге қолданылады.

300,00
Тариф для юридических лиц, субъектов предпринимательства, не являющихся юридическими лицами
за 1 м3
2 889,00
Тариф для организаций финансируемых из государственного бюджета
за 1-го сотрудника/месяц
254,2
Примечание: предусмотрены льготы в размере:
скидка 30 % - многодетным семьям.
Льготы применяются к расчетам со дня обращения потребителя с приложением подтверждающих документов.