"Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті Академиясын материалдық-техникалық құралдармен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 3 ақпандағы № 11/қбп бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2025 жылғы 30 сәуірдегі № 41/қе бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті Академиясын материалдық-техникалық құралдармен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 3 ақпандағы № 11/қбп бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22277 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі 70-бабының 3-тармағына және "Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 84-бабының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:".
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Академиясы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетінің интернет-ресурсында орналастыруды;
2) осы бұйрықтың деректемелерін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық банкінде орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2023 жылғы 11 шілдедегі № 472 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің Мемлекеттік тізілімін жүргізу Қағидаларының 10-тармағының талаптарына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33059 болып тіркелген) жолдауды;
3) Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде орналастырғаннан кейін күнтізбелік бес күн ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Заң департаментіне жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Академиясының жұмысына жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының орынбасарына жүктелсін.

О внесении изменения в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 3 февраля 2021 года № 11/дсп "Об утверждении натуральных норм снабжения материально-техническими средствами Академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстана"
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 30 апреля 2025 года № 41/қе
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 3 февраля 2021 года № 11/дсп "Об утверждении натуральных норм снабжения материально-техническими средствами Академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстана" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 22277) следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 3 статьи 70 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и пунктом 4 статьи 84 Закона Республики Казахстан "О специальных государственных органах Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:".
2. Академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан;
2) направление настоящего приказа в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в соответствии с требованиями пункта 10 Правил ведения Государственного реестра нормативных правовых актов Республики Казахстан, Эталонного контрольного банка нормативных правовых актов Республики Казахстан, утвержденных приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 11 июля 2023 года № 472 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 33059);
3) направление сведений в Юридический департамент Комитета национальной безопасности Республики Казахстан об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта, в течение пяти календарных дней со дня размещения настоящего приказа в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, курирующего деятельность Академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.

4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Төрағасы ұлттық қауіпсіздік генерал-лейтенанты
Е. Сағымбаев
КЕЛIСIЛДI:
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
_________________________
2025 жылғы "___" _________

4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан генерал-лейтенант
национальной безопасности
Е. Сагимбаев
СОГЛАСОВАН
Министерство финансов
Республики Казахстан
______________________
"___" ________ 2025 года