Қарқаралы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № VIII-5/51 "Қарқаралы ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № VIII-42/326 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қарқаралы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № VIII-5/51 (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 маусымда № 6453-09 тіркелген) "Қарқаралы ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қарқаралы аудандық мәслихат төрағасы С.К. Оспанов

О признании утратившим силу решение Каркаралинского районного маслихата от 27 июня 2023 года № VIII-5/51 и "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Каркаралинском районе"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 28 ноября 2025 года № VIII-42/326
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Каркаралинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каркаралинского районного маслихата "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Каркаралинском районе" от 27 июня 2023 года № VIII-5/51 (зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 29 июня 2023 года № 6453-09).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Каркаралинского районного маслихата С. К. Оспанов