Ақтоғай аудандық мәслихатының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 251 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 3 желтоқсандағы № 345 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №251 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 421810 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 43798 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 208 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 377804 мың теңге;
2) шығындар – 429000 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -7190 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7190 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7190 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025 – 2027 жылдарға арналған Шашубай кентінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 252351 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 28677 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1178 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9283 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 213213 мың теңге;
2) шығындар – 259385 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -7034 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7034 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7034 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025 – 2027 жылдарға арналған Абай ауылдық округінің бюджеті 10, 11, 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71915 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2277 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 69638 мың теңге;
2) шығындар – 72060 мың теңге;

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 251 "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2025-2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 3 декабря 2025 года № 345
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года №251 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Актогай на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 421810 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 43798 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 208 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 377804 тысяч тенге;
2) затраты – 429000 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -7190 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7190 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7190 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Шашубай на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8, 9 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 252351 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28677 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1178 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9283 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 213213 тысяч тенге;
2) затраты – 259385 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -7034 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7034 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7034 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Абайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11, 12 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 71915 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2277 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69638 тысяч тенге;
2) затраты – 72060 тысяч тенге;

1) кірістер – 124962 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7726 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 613 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 116623 мың теңге;
2) шығындар – 124673 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 289 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -289 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – -289 мың теңге.";
16 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2025 – 2027 жылдарға арналған Шабанбай би ауылдық округінің бюджеті 46, 47, 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92247 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23020 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 69227 мың теңге;
2) шығындар – 87980 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 4267 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -4267 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – -4267 мың теңге.";

1) доходы – 124962 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7726 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 613 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 116623 тысяч тенге;
2) затраты – 124673 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 289 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -289 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – -289 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет Шабанбай биского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 46, 47, 48 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 92247 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23020 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69227 тысяч тенге;
2) затраты – 87980 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 4267 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -4267 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – -4267 тысяч тенге.";