Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалау мәселелері бойынша Абай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің қүші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 қарашадағы № 41/379 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңның 27- бабына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалау мәселелері бойынша Абай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің қүші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының төрағасы Д. Сакенов
Абай аудандық мәслихатының
2025 жылғы 27 қарашадағы
№ 41/379 шешіміне
қосымша
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалау мәселелері бойынша Абай аудандық мәслихатының қүші жойылган кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 21/208 "Абай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау Әдістемесін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 28/315 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешім.
2. Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 мамырдағы № 4/42 "Абай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау Әдістемесін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 28/315 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешім.
3. Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 шілдедегі № 8/86 "Абай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау Әдістемесін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 28/315 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешім.

О признании утратившими силу некоторых решений Абайского районного маслихата по вопросам оценки деятельности административных государственных служащих
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 27 ноября 2025 года № 41/379
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Абайского районного маслихата по вопросам оценки деятельности административных государственных служащих согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Абайского районного маслихата Сакенов Д.
Приложение
к решению Абайского
районного маслихата
от 27 ноября 2025 года
№ 41/379
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Абайского районного маслихата по вопросам оценки деятельности административных государственных служащих
1. Решение Абайского районного маслихата от 25 марта 2022 года № 21/208 "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 28/315 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Абайского районного маслихата".
2. Решение Абайского районного маслихата от 25 мая 2023 года № 4/42 "О внесении изменения в решение Абайского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 28/315 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Абайского районного маслихата".
3. Решение Абайского районного маслихата от 28 июля 2023 года № 8/86 "О внесении изменений и дополнений в решение Абайского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 28/315 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Абайского районного маслихата".