Самарка ауылының, Сарепта ауылының, Қоянды ауылының және Есенгелді ауылының есептік орамдарының шекараларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 5 қарашадағы № 57/01 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 14-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Абай ауданының әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Самарка ауылының есептік орамының шекарасы бекітілсін.
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Сарепта ауылының есептік орамының шекарасы бекітілсін.
3. Осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес Қоянды ауылының есептік орамының шекарасы бекітілсін.
4. Осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес Есенгелді ауылының есептік орамының шекарасы бекітілсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі С. Оспанов
Абай ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 05 қарашадағы
№57/01 қаулысына
1-қосымша
Абай ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 05 қарашадағы
№57/01 қаулысына
2-қосымша
Абай ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 05 қарашадағы
№57/01 қаулысына
3-қосымша
Абай ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 05 қарашадағы
№57/01 қаулысына
4-қосымша

Об утверждении границ учетных кварталов села Самарка, села Сарепта, села Коянды и села Есенгельды
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 5 ноября 2025 года № 57/01
В соответствии со ст. 14-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить границу учетного квартала села Самарка, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить границу учетного квартала села Сарепта, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Утвердить границу учетного квартала села Коянды, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Утвердить границу учетного квартала села Есенгельды, согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Абайского района С. Оспанов
Приложение 1
к постановлению
акимата Абайского района
от 05 ноября 2025 года № 57/01
Приложение 2
к постановлению
акимата Абайского района
от 05 ноября2025 года № 57/01
Приложение 3
к постановлению
акимата Абайского района
от 05 ноября2025 года № 57/01
Приложение 4
к постановлению
акимата Абайского района
от 05 ноября2025 года № 57/01