Қарағанды облысы Абай ауданы Дубовка ауылдық округі Дубовка ауылының шекарасын (шегін) өзгерту және белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 8 шілдедегі № 35/01 бірлескен қаулысы және Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2025 жылғы 3 шілдедегі № 36/340 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулыға және шешімнің қосымшасына сәйкес, Қарағанды облысы Абай ауданы Дубовка ауылдық округі Дубовка ауылының шекарасына 725,16 гектар алып тастау арқылы шекарасы өзгертіліп, Қарағанды облысы Абай ауданы Дубовка ауылдық округі Дубовка ауылының шекарасының жалпы ауданы 6199,8443 гектар болып белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі С. Оспанов
Абай аудандық мәслихатының төрағасы Д. Сакенов
Абай ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 08 шілдедегі
№ 35/01 мен Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы
03 шілдедегі № 36/340 бірлескен қаулы және шешіміне қосымша
Қарағанды облысы Абай ауданы Дубовка ауылдық округі Дубовка ауылының аудан шекаларының схемасы

Об изменении и установлении границы (черты) села Дубовка Дубовского сельского округа Абайского района Карагандинской области
Совместные постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 8 июля 2025 года № 35/01 и решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 3 июля 2025 года № 36/340
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан, Законами Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Абайского района ПОСТАНОВИЛ и Абайский районного маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границу села Дубовка Дубовского сельского округа Абайского района Карагандинской области путем исключения 725,16 гектар, установив границу села Дубовка Дубовского сельского округа Абайского района Карагандинской области, общей площадью 6199,8443 гектар, согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района С. Оспанов
Председатель Абайского районного маслихата Д. Сакенов
Приложение
к совместному постановлению акимата Абайского района от
08 июля 2025 года № 35/01
и решению Абайского районного маслихата от 03 июля 2025 года
№ 36/340
Схема окружных границ села Дубовка Дубовского сельского округа Абайского района Карагандинской области