Шахтинск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 469/25 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Шахтинск қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 278/5 "Шахтинск қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімі;
2) Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 14 маусымдағы № 342/11 "Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 278/5 "Шахтинск қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қалалық мәслихатының төрағасы Ж. Мамерханова

О признании утратившими силу некоторых решений Шахтинского городского маслихата
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 19 декабря 2025 года № 469/25
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Шахтинского городского маслихата:
1) решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 19 сентября 2023 года № 278/5 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Шахтинского городского маслихата"";
2) решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 14 июня 2024 года № 342/11 "О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата от 19 сентября 2023 года № 278/5 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Шахтинского городского маслихата""".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова