2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 104/08 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастырудың ережесі мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 болып тіркелді) сәйкес, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге арналған тарифтер бекітілсін.
2. "Саран қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы заңнамасында бекітілген тәртіппен бекітілген бюджет аясында қызметтерді уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі Д. Бұлқайыр
"2026 жылға арналған арнаулы
әлеуметтік қызметтерді көрсетуге
арналған тарифтерді бекіту туралы"
Саран қаласы әкімдігінің
2025 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 104/08
қаулысына қосымша
Бір қызметті алушыға арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерге жан басына шаққандағы тариф
Мекемелердің түрлері
Қызмет алушылардың түрлері
Бір қызмет алушыға бір күнге тариф (теңге)
Кіші белгі
Қызмет алушының жағдайы
1
Үйде қызмет көрсету

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 23 декабря 2025 года № 104/08
В соответствии с Социальным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 32987), акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Сарани" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить своевременное финансирование услуг в рамках утвержденного бюджета.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Сарани.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Сарани Д. Бұлқайыр
Приложение к постановлению
акимата города Сарани
"Об утверждении тарифов на
оказание специальных социальных
услуг на 2026 год"
от "23" декабря 2025 года
№ 104/08
Подушевой тариф на специальные социальные услуги на одного услугополучателя
Типы учреждений
Виды услугополучателя
Тариф на одного услугополучателя в день (тенге)
Подтип
Состояние услугополучателя
1
Надомное обслуживание