Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуы тиіс ұйымдардың тізбесін
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 28 қарашадағы № 47/9 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 914-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуы тиіс ұйымдардың тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. "Теміртау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оны электрондық цифрлық қолтаңбамен куәландырылған қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін интернет-ресурстарда орналастыруды;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау әкімнің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Әшімов
Теміртау қаласы әкімдігінің
2025 жылғы "28" қарашадағы
№ 47/9 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және олар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Ұйымдардың атауы
1.
Аумақты абаттандыру; Аумақты жинау және тазалау; Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар.
"Мәдениет, демалыс саябақтары және гүлзарлар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2.
Аумақты абаттандыру; Аумақты жинау және тазалау; Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар.
"Теміртау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
3.
Аумақты абаттандыру; Аумақты жинау және тазалау; Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар.
"Өмірлік қиын жағдайда қалған адамдарды әлеуметке қосу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Об определении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 28 ноября 2025 года № 47/9
В соответствии со статьей 914-1 Кодекса Республики Казахстан Об административных правонарушениях, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Темиртау" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течении пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан в электронном виде на казахском и русском языках, удостоверенном электронной цифровой подписью;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсах после его официального опубликования;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Ашимов
Приложение
к постановлению акимата
города Темиртау
от "28" ноября 2025 года
№ 47/9
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Виды общественных работ
Перечень организаций
1.
Благоустройство территории; Очистка и уборка территории; Другие общественно-полезные работы, не требующие определенной квалификации.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Управление парками культуры, отдыха и скверами"
2.
Благоустройство территории; Очистка и уборка территории; Другие общественно-полезные работы, не требующие определенной квалификации.
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Темиртау"
3.
Благоустройство территории; Очистка и уборка территории; Другие общественно-полезные работы, не требующие определенной квалификации.
Коммунальное государственное учреждение "Центр ресоциализации лиц, оказавшихся в трудной жизненной ситуации"