Теміртау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 23/6 "Ақтау кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 28 тамыздағы № 32/5 шешімі
Теміртау қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 23/6 "Ақтау кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205144 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақтау кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 851 656 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 47 486 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 69 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 804 074 мың теңге;
2) шығындар – 855 534 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге; мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 878 мың теңге;

О внесении изменений в решение Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2024 года № 23/6 "О бюджете поселка Актау на 2025-2027 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 28 августа 2025 года № 32/5
Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата "О бюджете поселка Актау на 2025-2027 годы" от 24 декабря 2024 года № 23/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 205144), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 851 656 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 47 486 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 69 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 804 074 тысяч тенге;
2) затраты – 855 534 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге; поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 878 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 3 878 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 878 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 5-қосымшалар осы шешімдегі 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Ломакин
Теміртау қалалық мәслихатының
2025 жылғы 28 тамыздағы
№ 32/5 шешіміне
1-қосымша
Теміртау қалалық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 878 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств - 3 878 тысяч тенге.";
приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата А.Ломакин
Приложение 1
к решению Темиртауского городского
маслихата
от 28 августа 2025 года
№ 32/5
Приложение 1
к решению
Темиртауского городского
маслихата